Güzelliğinizle ilgili sorularınız

canım bebak kullanıyorsan eğer ekstra birşey yapma...
sivilce izlerini gecirici ozelligi var zaten
böyle karbonatmış yogurtmus ugrasma lütfen ya kucuksun daha mahfedersin cildini..
bak zaten reaksiyon da cok olumlu değil
sana tavsiyem biberiye sabunuyla yıka yüzünü ardından aci badem sütüyle sil
bi süre sonra cilt kendini toplar
aksi bir durum söz konusu olursa lütfen bilgim olsun
opuyorum

bebak acı badem sütü karma olup sivilce eğilimi olan ciltler içinde kullanılabilir mi?

gurbaam benim cildim bu yazdıklarına tamamen uyuyor, ama artıdan burun kenarlarımda azcık gözenek var, bide T bölgem hafif yağlı gibi. karma cilt ürünleri kullanıyorum ben hep, doğru dimi??

bide canım benim alnımda azcık isilik gibi şeyler var, pütürtü böyle ama hep sabit, ne geçiyor ne artıyor öyle duruyorlar. yapabileceğim birşey var mı tatlım Şeniz

pilarım canım cildin karma anladıgım kadariyla
hatta yaglıya dönük
gözenekler icin kesinlikle maden suyundan asidini bi kapta arindirdiktan sonra buzluga atip aksam sabah yada sadece aksam yüzünde gezdirmeni oneririm
inanılmaz faydası oluyor
tecrube ile sabittir
pütürcükler için ise asprin maskesini dene canim...
çok faydasını goreceksin delikafadulden

canım sağol Şeniz
bir de şey sorcam, benim kullandığım tonikte alkol varmış, çok hafif de yakıyor sürerken (bodyshop-seaweed serisinin toniği) alkolün zararı var mıdır canım cilde, alkolsüz 1 ürün mü kullanmalıyım?

benim cilt bakımı için kullandıklarım, yüz yıkama jeli, tonik, nemlendirici bide haftada 1 peeling. eksiğim var mı gurbaacım şunuda kullansan daha iyi olur diyeceğin ya da bunu kullanmana gerek yok diyeceğin? bide kil maskesi almayı düşünüyorum cokacimcoook

canım benim alkolun ne yazık ki zarrı var :çok üzgünüm:
tüylenme yapmasının yanısıra cildi hassaslastirir ve savunmasız hale getirir zamanla :1no2:
bir de yazın kullanımında güneş lekelerine sebep olur

cildin için yaptıgın bakım doğrudur pilarım
haftada 1 peeling (çok sorunlu değilse cildin 2hafta da 1 yapmanı oneririm)
yatmadan evvel temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilt problem yaratmaz canım Şeniz

gurbaacığım sana teşekkür ederim bende şaşırmıştım ne yapsam diye çünkü her yerde farklı şeyler yazıyo sana güveniyorum inş cildim istediğim gibi olur.biberiye sabunu almaya gitmiştm gene ordaki kız bir siri bişeyler söledi bide bal.yoğurt.karbonat ve limon karışımı varmış çok iyiyiş sana sorayım dedim

canım bırak kimin ne dedigini boşveer
sen dediklerimi yap
1 hafta sonra goruselim
opuyorum Şeniz

GÜZELLEŞMEK,BİRÇOK ERKEĞİ KENDİME AŞIK ETMEK İSTİYORUM:)

NE TÜR MASKELER ÖNEREBİLİRSİNİZZ???

(gerçi yüzü güzelleştiren maske yoktur belkide vardır.....)

merhaba gurbaacım yanıtın için çok saol.bir sorum daha olacak kafama takıldı bepanthen hakkında ne düşünüyorsun.kimileri övüyor kimileri yeriyor.

göz çevresine güneş kremi sürmek zararlı mıdır?

göz cevresine gunes kremi sürülmez canım
koruma faktorlu goz cevresi nemlendiricisi kullan lutfen

GÜZELLEŞMEK,BİRÇOK ERKEĞİ KENDİME AŞIK ETMEK İSTİYORUM:)

NE TÜR MASKELER ÖNEREBİLİRSİNİZZ???

(gerçi yüzü güzelleştiren maske yoktur belkide vardır.....)

felsefe yapmak istemem ama güzelliğin yüzde 70i içte yüzde 30u dıştadır canım :)
yüz hatlarını değiştirebilecek bir maske bilmiyorum ama cilt tipi ve sorunlarını söylersen elimden geleni yaparım kaydirigubbakcemile5

merhaba gurbaacım yanıtın için çok saol.bir sorum daha olacak kafama takıldı bepanthen hakkında ne düşünüyorsun.kimileri övüyor kimileri yeriyor.
bepanthene geçen yıl bi dönem kullandım canım
ah aptal kafam tüm yüzüme sürdüm (göz altı da dahil) ve kabus dolu günler yaşattı bana
göz altılarım inanılmaz kurudu pul pul döküldü :1no2:
bitkisel yağların yardımıyla toparlandım bir daha da asla kullanmadım
belki benim cildime uymadı bilemiycem delikafadulden
cunku cok fazla fanı var
ve kullandıgım dönemde cildimde bir fark goremedim
yeniden alip denemeyi düşünüyorum bakalım gamyoncuiremsu

* kızlar bir de ricam var
lütfen sorularınızı bu başlık altında yöneltin
özel mesajlara yetişemiyorum

gurbaacım ben şöyle bişey denemek istiyorum.hem belki herkesde faydalanabilir.sabah çok erken evden çıkıyorum.yüzümü kükürtlü sabun ile yıkayıo olay tonik sürüyorum.daha sonrada güneş kremi.yaz kış kullanıyorum güneş kremini.öğlen eve geliyorum 1 saat sonra geri çıkıyorum.öğlen geldiğimde yüzümü maden suyu -limon buz kalıbıyla silip sonra toniklesem ve güneş koruma içeren gündüz kremimi sürsem oda olay ın sence nasıl olur.şimdiden teşekkürler.

ay canım dün yazmıştım nereye uctu benim yorumum delikafadulden
tekrarlıyayım....
kükürtlü sabun ve günde 2 kez tonik cildini kurutabilir hayatım...
tonigi 1e indir
ayrıca yorma bu kadar cildini
sabah yüzünü yıka, limonlu maden sulu buz kalıbını gezdir yüzünde sür gunes koruma kremini çık...
sonraki bakımın akşam olsun oglen değil canım...
olay ürünlerini kullanmadım ama methini duydum
memnunsan kullan canım :içelim:

yüzüm bira sisman nasıl sıkılastırabilirim yüzümü??

yüzünüz şişman mı yoksa elastikliğini mi kaybetti?
bu ikisi arasında çok fark vardır canım...

nemlendiriciler tüylenme yaparmııı?
hangi marka mesela?
ve içerigi nedir?

gurbacımmmmm ben bişey sorcamm
hani demiştin ya (sivilceler için) biberiye sabunu al diye..
ben bugün cok bakındım bulamadım aktara gittim son çare sordum yok otu ve yagı var dedi :)
sivilcelere ii geliomuş sabun dedim
o da bi egzama mı o tarz bi sabun markası varmış içinde kükürt varmıs o da ii gelr dedii
bende bi sorimm de öle alim dedimm
ne dersiin cnmm kükürtlü sabun ii gelr mii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…