Güzelliğinizle ilgili sorularınız

canım merhaba
yogurt tarifini haftada bi kere yaptıgın surece sorun yaşamazsın
yalnız cildin yaglıya donukse yogurt maskesini bebakla kullanma cildini yaglandırır
sivilce izlerine karsi elma sirkesi ile yüzünü silmeni oneririm
bebak da oldukca faydali izleri gecirmede
opuyorum

yaş maya kullan hayatım sorun olmaz

merhaba arkadaşlar, aslında farklı başlıklarda konuşulmuş bu konu baktım ama net bi fikir edinemedim. 27 yaşındayım, yağlı bir cilt yapım var o yüzden belki de şimdiye kadar hiç sorunum yoktu bu konuda ama şimdi çok olmasa da göz çevremde hafif kırışıklar oluşmaya başladı. sizce ne kullanmalıyım? normal nemlendirici mi, kırışık önleyici mi? ya da doğal karışım, yağlar vs. olarak mı bişeyler yapsam?

yaglar sayet yag bezesi yapmaz ise cildinde bugday yagı ile yatmadan masaj yapmanı oneririm canım
nemlendirmeyi ihmal etme
kırısık kremi için henuz cok erken yaşın

canım teşekkür ederim öncelikle, önerdiğin bir gözaltı nemlendiricisi var mı?

Asi merhaba,
benimde sorunum kırışıklıklar,zira yağlı cildim olduğu için kurutucu ürünler kullanmıştım onlarda fazla kuruttu cildimi.kurutucu olmayan jel veya köpük kullanmanı ve iyi bi nemlendirici öneririm sana.
eczacım bana BİODERMA önerdi henüz bende almadım araştırıyorum.
bir ara YVES SAİNT LAUREN kullandım çok memnun kaldım ama çok pahalı

gurbaacığım sorularımı yanıtladığın için teşekkür ederim.
benim sana bi sorum daha olacak benim dudak çevrem ve çenemde az bi karalık var anlayamadım neden olduğunu 2 3 aydır böle sence ne yapmalıyım..

canım güneş ısıgından uzak durmaya caliş
güneş koruma faktoru iceren ürünler kullan

gurbağacım benimde bir sorum olacak benim yüzümde beyaz lekeler var ama sivilce değil içinde yağ bezesine benzer bişey var ama çok katı böyle doğum kontrol hapından kaynaklandığını düşünüyorum bana yardım edebilirmisin Şeniz

canım bahsettigin şeyler yag bezesi
yediklerine ozellikle dikkat et
yüzüne yag oranı yuksek kremler sürme
(eline sürdügün kremlerden asla yüzüne sürme mesela)

ballı sabun alip yüzünü onunla yıkamanı tavsiye ederim

Merhaba. Yüzümü yıkadığım zaman yüzüm kuruyor sıkılaşıyor. Ben tonik yerine, maden suyusuz gül suyu kullansam olur mu ? veya sadece buz u gezdirsem yüzüme olur mu ?

Bu arada bugün CLİNİQUE 3lü setini kullanmaya başladım ama toniği yüzümü yaktı sonra yumuşacık oldu. bakalım bir faydasını görecekmiyim.

cildinizi nemsiz bırakmayın bu kırısıklıga davetiye cıkarır
cildinizde gozenekleriniz varsa gülsuyu kullanmayın
clinique'i cok severim fakat 3lü serisinin basarili oldugunu söyleyemem
bir süre dene
baktın bir faydasi olmadi sana tavsiyem şu olur;

aci badem sütü ile cildini sil ve ardindan buz kalibina dokup dondurdugun minik gulsuyu kaliplarini cildinde gezdir
ne kuruluk kalir ne birşey
opuyorum, iyi yıllar

bu konuda bilgisi olan arkadaşlara bi sorum olacak.benim omuzlarımda ve sırtımda güneşten dolayı çiller ve lekeler çıktı ben bunları nasıl yok edebilirim ve ne kullanabilirim bilgisi olanlar lütfen cevaplarını yazsınlar.

hiç sivilcem cıkmazdı.. ama şu 1-2 hafta içinde cıktı.. böyle favorileri olur ya erkeklerin. aha benimde oralara dogru.. sebebini anlayamadım.. sıkmadıgım halde iz bıraktılar.. böle ağrılı kırmızı kırmızı kaşınan sivilceler.. nası gecicek bu izler

canım merhaba
geçmiş olsun evvela
ananas yada limon suyunun güneş lekelerinin rengini acici ozelligi vardir
bunlardan herhangi birinin suyunu lekeli bolgeye sürüp 10-15 dakka sonra yıka
sabırla devam et
renklerin acildigini gorursun Şeniz
ayrıca mutlak suretle yuksek koruma faktorlu gunes kremleri kullan kaydirigubbakcemile5

yediklerin, adet dönemin yada stres neden olmuş olabilir buna canım
cildine son 2 hafta icinde herzamankinden farklı bir ürün yada bakım uyguladın mı?

Merhaba; bahsettikleriniz yağ bezesidir mila olarak adlandırılır.Doğum kontrol hapıyla ilgisi yoktur.Dengesiz beslenme ile ortaya çıkar beslenmenize dikkat edin.Deneyimli uzmanlar bu küçük yağ bezelerini alabilirler.

yediklerin, adet dönemin yada stres neden olmuş olabilir buna canım
cildine son 2 hafta icinde herzamankinden farklı bir ürün yada bakım uyguladın mı?
[/QUOTE]

yaglı seyler yemiyorum.. zaten diyetteyim.. her zamankinden farklı bi ürün uygulamadım 1 hafta sonra adet olucam evet.. ama niye izi kalıyo anlamıyorum ya ilk kez böyle oldu.. kırmızı kırmızı iz bıraktı.. nası gecice bunlar:/

canım muhtemelen adet dönemin yaklaştigi için çıkmıştır yuzunde o sivilceler
elma sirkesini hafif sulandırıp yatmadan once yüzünü silmeni oneririm
geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…