Güzelliğinizle ilgili sorularınız

bende bişey sormk istiyrm 23 yaşındayım we göz altlarımda kırışıklıklar belirdi sanki birden çok gülüyorum mimik çizgileri çoğu ama rahaztsız etmeye başladı.yüzüm çok yağlı aslında ama gözaltlarım kuru baya.yani ben artık krem kullnsm nasıl olur göz altı için aslnda daha erken istmiyrm şimdiden ama yani hafif bi krem önerebilir misiniz rosensin göz altı kremi iyimidir? bilginiz warmı teşekkrlr şimdidenhihoyyyt

arkadaşlar ben bıyıklar için sır ağda bantı kullanıyorum ,yani yeni kullanmaya başladım bi sorun olurmu yani kalınlaşma gibi falan kullanan varmı aranızda bilgi verirseniz bana sevinirm.

ben de bişi sormak istiyorum ... nerde bizim güzellik uzmanı güzel üyelerimiz :)

Bu durumda buradan tavsiye edilebilecek herhangi bir uygulamayı yapmamanızı ve cilt uzmanı doktora gitmenizi öneririm.

tatlı badem yağı kirpikleri uzatan en etkili yağdır.Kirpik diplerine kullanmanız gerekir göze karımadan.bundan başka bir etkili yöntem bilmiyorum doğrusu.

Koyu rujlar yerine hafif renkli parlatıcılar deneyibilirsiniz.Kalıcı olarak dudak renginin kırmızılaştırması mümkün olmaz ancak geçici olarak kan dolaşımını hızlandırarak hafif renklenmesi mümkün dişlerinizi fırçaladığınızda diş fırçası ile hafifçe dudaklarınızı da fırçalayın hafif pembeleşeilir.

Sivilceizleri için ayrıca sabit konu var cilt bakımı bölümünce inceleyebilirsiniz oldukça fazla bilgi mevcut.
Ayrıca izlerin geçmesi mevcut derinin soyulması ile mümkün olabilir hafif soyuc kremler işeyarayabilir.Bu kremler için doktora başvurabilirsiniz.

imex ve tretin soyucu kremler olduğu için cildiniz tahriş olmuş doktorunuz bu kremler yanında cildi tedavi edici bephantene gibi bir krem verebilir tretini gece kullanıp sabah cilt onarıcı krem kullabilirsiniz.Maddecassol ya da bephantene soyulmaları geçirir ama yine de doktorunuza bildirmeden kullanmayın.

Göz çevresi bakım kremi kullanmaya başlayın.Ama markası ne olursa olsun önemli olan yaş aralığı 23 yaşında 45-50 yaş kremi kullanırsanız bu da ağır gelecektir.Kremin içeriğine canlandırıcı ve hafif nemlendirici olmasına yaşınıza uygun olmasına dikkat edin ve gece kullanırsanız daha iyi sonuç alırsınız.

arkadaşlar ben bıyıklar için sır ağda bantı kullanıyorum ,yani yeni kullanmaya başladım bi sorun olurmu yani kalınlaşma gibi falan kullanan varmı aranızda bilgi verirseniz bana sevinirm.

Sir ağda tüyleri kökünden aldığı için kalınlaştırmaz.Cımbız gibi yöntemler kalınlaştırır.Ancak yüz bölgesi tüyleri ilginçtir kimi kişilerde çoğalma görünürken kimilerinde azalır zayıflar bunu siz kendinizde deneyerek ancak bilebilirsiniz.

cüvcüv paylaşımların için teşekkür ederim. böyle bişey yapman çok güzel benim sorunum cildimin çok mat olması parlak bi cilde asıl sahip olabilirim bilgilrndirirsen teşekkür ederim canımmm....

Cüvcüv bana da yardımcı olabilirsen çok sevinirim canım.Şu sıralar dertsiz başıma dert aldım resmen.Roc un retinollu gözaltı kremini kullandım ve gözaltlarım inanılmaz kurudu önceden bu kadar kırışıklık yoktu şu anda o kadar kötü durumdakisenağlama.Retinol kuruturmuş çok iyi nem verecek ve kırışıklıklara iyi gelecek ne kullanabilirim?Bir ürün ismi ve maske önerebilirmisin?a.s.

sevgili cüvcüv,forumda bazı yerlerde yüze ve göz altlarına sürülen yağların iyi geldiğinden bahsediliyor.mesela kayısı çekirdeği ,kayısı yağı,üzüm çekirdeği yağı gibi.peki bunlar yüzde kıllanma yapmaz mı acaba?
teşekkürler

merhaba cüvcü,
benim cildim hassas ve yağlı bir cilt.yağlı olması nedeniyle sabah akşam jelle yüzümü yıkıyorum ve tonikle temizliyorum fakat bazı yerlerde cildi yıkamanın cildin doğal dengesini bozduğunu sadece tonikle temizlemenin yeterli olduğunu söylüyorlar.siz bu konuda ne önerirsiniz bana? teşekkür ederim şimdiden.

arkadaşlar merhaba,
bundan böyle bu topikte sevgili cüvcüvün yanı sıra ben yardımcı olmaya calisacagim sizlere...
cekinmeden her konuda sorularınızı yoneltebilirsiniz
sevgiler....

Bana bu konuda yardımcı olabilirmisin?Dayanamayıp oht 3 ün gözaltını aldım 2 gündür onu kullanıyorum.Şimdilik iyi nemlendirdi gibi.Başka önerilerin varsa yazarsan sevinirim.

Bana bu konuda yardımcı olabilirmisin?Dayanamayıp oht 3 ün gözaltını aldım 2 gündür onu kullanıyorum.Şimdilik iyi nemlendirdi gibi.Başka önerilerin varsa yazarsan sevinirim.

canım merhaba,
roc kullanmam dedigim markalardandır
hiç başarılı bulmuyorum
göz cevrendeki tahribata gelince
fizyolojik değişim tahribatı olmadıgından endişelenmene gerek yok
iyi bir nemlendirici ile en fazla 1 haftada eskiye döner
aynı sorunu ben bepanthene'de yasamıstım
inanılmaz kötü olmuştu göz cevrem
fakat sonra kayısı yagıyla 3 günde geçti o kötü goruntu
oht peptide 3 de oldukca basarılıdır
dene ve lütfen gidisati yaz
opuyorum kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
kızlar yüzümün rengi çok kötü. ne sarı ne esmer ne de beyaz. sarımtrak gibi. solgun. görenler çok solgunsun hastamısın diyolar. bunun için napmam gerekiyor. bana önerebileceginiz bişiler varmı?

doktora gidip tetkik yaptırdın mı canım?
yüz sariliği irsi değilse bir hastalık belirtisi olabilir

Sayın güzellik uzmanı kermit bacu
Şimdi benim yüzüm yaglı ,sivilcelerimde var düenli olarak ne kullanmam gerekli acele cevap kaydirigubbakcemile

mübarek ellerinizden öperim

bende yüzümdeki birkaç sivilce izleri için önce acı badem sütüyle silip sonrada bepanten krem yani mavi olanından sürüyordum göz çöevremede bazen sürüyordum acaba kötü bir etkisi olurmu

Sayın güzellik uzmanı kermit bacu
Şimdi benim yüzüm yaglı ,sivilcelerimde var düenli olarak ne kullanmam gerekli acele cevap kaydirigubbakcemile

mübarek ellerinizden öperim

siyah nokta problemin de varsa biberiye sabunu kullan mahbişim gece yatmadan evvel yıka yüzünü
nemlendiricini sür ve uyu...

bende yüzümdeki birkaç sivilce izleri için önce acı badem sütüyle silip sonrada bepanten krem yani mavi olanından sürüyordum göz çöevremede bazen sürüyordum acaba kötü bir etkisi olurmu

mavi olan mı?
canım o merhemdir
sakın yüzüne kullanma
yüze kullanilan bepanthen yeşil tüptedir kremdir yapisi daha incedir, maviye oranla yagsızdır
hayatım bepanthene'i lütfen göz cevrene kullanma....
aci badem sütü ile göz cevreni (gozune kacirmadan) silebilirsin ama bepantheni sürme göz cevrene aman diyeyim....

mrh kızlar benim sorunum göz çevresindeki kaz ayakları, çok ince ama belli oluyor 27 yaşındayım cildim kuru, ve gülünce acayip belli oluyor ne tavsiye edersiniz, bu arada yoğun nemlendirici krem kullanıyorum göz çevresi içinde ceviz yağı ve göz çevresi için krem kullanıyorum,ama kırışıklıkları yok edemiyorum ne önerrirsiniz, daha yaşım 27 ya erkenden kırışıcam heralde,şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…