Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

bu arada ablam patates rendeleyip 20 dk gözünde bırakıyor yapınca azalıyor birakınca tekrar başlıor ama mafoldumben hergün yapın 2 haftada bayaı deişiklik oluo ama azalınca gün aşırı veya 3 günde de yapabilirsiniz size kalmış. patatesleri gözünden alınca da yüzünüzü yıkayın..... :sinifsinif:

.............................................

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kıslar bende kullanmaya dewam edıorum sımdılık durdu bı deısıklık yk ama pes etmek yk yola dewam

daha önce de yazmıştım morarma arttı die işte denedim biraz daha iyice morardı ve şişti benden tavsiye eğer ilk günlerde morarma olursa hemen bırakın offf çok çoğaldı yhaaa şanssızlığım burda da ortaya çıktı

gözaltı morluklarımdan bıkmış vaziyetteyim, bu yazıyı okuduğumda çok umutlandım, ancak sanki sürünce daha bi arttı gözaltı morluklarım, dikkat ettim sürmediğim günler gözaltlarım daha iyi, sürdürüğüm gün artıyo sanki.. Sanırım herkesde aynı etkiyi göstermiyor Çok üzgünüm çoook

b12 vitaminini de karışıma eklediyseniz morarma olabilir.bende azalma devam ediyor.

gıııckk oluyorum o tıp doktorlaraa yaa bende cıldıyecıylee kavga etmıstımm gtmıyorum ogun bugundurr kendı basıma halledıyorum kendı ılaclarımı

Hayır eklemedm aslında, sadece badem yağı alamadım o eksik, onla ilgisi varmıdır acaba??

Sanmıyorum.neden morardığını anlamadım ama bende azalmaya devam ediyo.1 aydır kullanmıyordum herhangi bir artış olmadı.Şimdi tekrar başladım.Gözaltında yarım saat bekletip yıkıyorum.:uhm::uhm:

merhaba,
goz altı ve cevresi icin foreverın jelini tavsiye ederim..
hem torbacıklara, hem kırısık ve mimik cizgilerine hemde mor halkalar icin kesin cozum..
birde icinde vitaminler var vede tamamen dogal bir urun..

merhaba,
goz altı ve cevresi icin foreverın jelini tavsiye ederim..
hem torbacıklara, hem kırısık ve mimik cizgilerine hemde mor halkalar icin kesin cozum..
birde icinde vitaminler var vede tamamen dogal bir urun..

bunun fiyatı nekadar birde ırsi olan morluklara iyi geliyomu acaba

@xulay arkadaşım, Allah razı olsun, ben de başladım bu hafta bakalım ne sonuç alacağım....

bunun fiyatı nekadar birde ırsi olan morluklara iyi geliyomu acaba

selam.fiyatı 50tl hertur morluk ve goz cevresi yag bezesi..vs sorunlarına cok iyi geliyor...
gunda iki kez maercimek tanesi kadar suruyorsun goz cevresine..birde goz cevresi temizleme tonigi var daha kuvvetli bir bakım olsun dersen o tniklede sabah aksam pansuman yapmanı tavsiye ederim..hicbir sounun kalmayacaktır...

arkadaslar birde goz cevresi cok hssas bilincsiz yapılan bakımlar dogal urunlerlede olsa baska yan etkiler yapabiliyor ileriki zamanlarda..o nedenle daha cok dogal ama kalitesi kanıtlanmıs urunleri kullanmanızı tavsiye ederim.. aleo-vera cilt icin mucizevi bir bitkidir..
her tur cilt sorunlarınız icin tavsiye edebilirim..

canım bu topicteki karışımı yaptınmı peki?

canım bu topicteki karışımı yaptınmı peki?

ben acıkcası cok kullanıyordum bole karısımlar eskiden ama benim fikrime gore cok ta etkili olmuyor gibime geldi.. foreverın urunleriyle tanıstıktan sonra genelde onları kullanıyorum ve kullandırtıyorum..hem dogal hem etkili cok..tabi baska dogal urunlerde kullanıyorum ama gozcevresi, yuz gibi hassas bolgelerde dikkatli olmak gerek bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…