Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

arkadaşlar E vitamini olarak evigeni B vitamini olarak da bepantheni kullanabilir miyiz? Yani saç için kullanıyorum ama gözaltı içinde olabiliyor mu yoksa başka birşey mi almam gerekiyor?

Sorularınıza şöyle bir bakıyorum da hepsinin cevabı geri sayfalarda mevcut.. oradan kopyaladım, bakın:

buradan bir arkadasımızın önerisiyle (adını hatırlayamadım şimdi, kusura bakmasın lutfen)
ona çok tesekkur ediyorum. hiç gecmez sandıgım, ırsi ve yogun (simsiyah) gözaltı morluklarım onun önerisiyle %80 oranında kayboldu.
iki ay boyunca kullandıgım bu uygulamayı belki kullanmak isteyenler olur.
Bir ampul E vitamini (eczaneden)
Bir ampul B vitamini (eczaneden)
iki çay kaşıgı badem yagı (eczaneden)
bir çay kaşıgı zeytin yagı (mutfaktan ) : )
sosyal guvencesi olanlar bir doktora yazdırabilirler.
bu karısımı iki ay boyunca uyumadan once ve bazen güniçinde de sürdüm sorunlu yerlere.
1 haftada belirgin sonuclar almaya baslarsınız.
son iki haftadır bu karısıma K ve C vitamini ampullerini de ekliyorum(eczaneden) ve daha iyi sonuc almaya basladım.

2,5 aydır kullanıyorum yag bezesi olmadı-- ha , kullanmaya devam ediyorum, ilerleyen zamanlarda olur mu bilmem. daha önce burdan okudugum bi uygulamayı denemiştim, bugday yagı uygulaması.. bunu yapınca küçük bir tane yag bezesi olusmustu.
ama bu karısımda 2,5 aydır kötü bir sey olmadı, yag bezesi de olmadı. bende olmadı diye sizde de olmaz mı, olur mu bilemem.

eczaneye şu şekilde sorun, B vitamini Bemiks Kompoze, 2 ml 5 ampul --4 TL--
E vitamini, evigen 2 ml 5 ampul --4,5 TL--
K vitamini Libavit (Kan pıhtılaşma aktivatörü) --3,42TL--
C vitamini Epargriseovit (Bu kutuda 2 çeşit ampul var. biri b12 diğeri c vitamini ampulu, Ben bu kutudan açık renkli olan ampulleri kullanıyorum.(açık renkli olanı) . --6,50 TL--
ben size hiçbir zaman gecmeyecek diye düşündüğüm sorunumu bunlarla giderince, benim gibi olan arkadaslara da faydam olsun diye yazdım.

çok iimiş yaa çok fazla morluk yok ama yorgun olunca acaip oluyolar.. canım bu karışım ilk kırışıklık belirtilerine ii gelir gibime geliyo ne dersin??

çok iimiş yaa çok fazla morluk yok ama yorgun olunca acaip oluyolar.. canım bu karışım ilk kırışıklık belirtilerine ii gelir gibime geliyo ne dersin??

canm herkeste aynı etkiyi yapmıo xulaya çok teşekkür ederim ama bende ne etki yaptı die sorarsan hem daha morarttı hem kırıştırdı -ki daha 20 yaşındayım hemde cildim yağlı geç kırışır ve de torbalaştırdı hem de 1haftada. sana tavsiyem
önce c ve k vitaminini katma xulay sonradan katmış,
bi iki gün dene eğer ters etki yapmıosa kullan
ve gece yatmadan sürme,yani sürünce 20 dk beklet sil ;çünkü zaten yağ zararlı olabilio bide bekleince daha kötü olmasın.herbalistler silin dio.
ben geçen gün k ve c yi eklemeden tekrar yaptım 2 gün sanki kötü oldu GİBİ,korktum yapmadım patates koyuyom sabah akşam 20 30 dk bekletiom hafiften azaldı gibi bikaç günde... patates geçici çözüm ama olsun... napalım :gitme:

bu arada bende ters tepki yaptı die xulaya kızamam elbet ona çok teşekkür ediorm;çünkü biçok kişinin işine yaramış...turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Ya arkadaşlar bu gözaltı morluğunun ana nedeni K vitamini, çinko eksikliğiyse oral yoldan tamamlanamaz mı bunlar. Valla ben bugün K vitamini ampulü aldım iki damla içtim. eee zinko-c'yi de on beş gündür almaya başladım. Ah bi de şu gözaltı çukurlarıma bi çare bulsam ohhhhhh diyecem.

kızalar ben dün eczaneden E vitamini B vitamini ve badenm yağı alıp tarifdeki gibi karıştırdım. Yatmadan önce sürdüm .Sabah kalktığımda da yüzümü yıkadım. Ve inanmayacaksınız ama 1 günde bile etki etmiş. gözlerimin altındaki siyahlık açılmıştı. Süper ya. Sürekli kullanınca hiç kalmaz gibi. Tarifi veren arkadaşa teşekkür ederim.

ya ben de 20 yasindayim ve bnm de cildim yagli.. ama morluklarim yorgunlikta belirginlesio.. ben 3 ay once rinoplasti operasyonu gecirdim yani burnumdan ve morluklarim biraz daha belirgin simdi gerci onceden de vardi.. uygulasamm mi diorum ama korkuyorum ya.. etkilerini bi kac gunde anlayabilir miyiz.. ona gore keseriz yada devam ederiz.. uffff karar veremedim
:bbo:

bende de aynı sorun var lazer olmayı bile düşünüyorm ama herkes bişi diyo kafam çok karıştı acaba bunu yapsam mı??

masrafsız çözüm önerisi....
denemek te fayda var :)

Sayfaların hepsini okuyamadım belki yazıyordur ama, koyu renk gözaltı morlukları için boyotu'nu öneriyor herbalistler. Toz haline getirilmiş boyotu ve gerçek inek sütü karıştırılıp macun haline getirildikten sonra gece yatılacağı sırada sürülüp sabah yıkanıyormuş. Bu tarz prob. olanlara...

kızlar formun tamamını okumadım ama bendede aynı sorun var ve göz altı morluklarının sebebi oradaki kılcal damarlarıın çatlamasıdır. Onun için K vit. bu karışımda iyi gelebilir. Bence K vit. karışıma kesnlikle ekleyin. E vit. cildi canlandırır. Umarım herkeze faydası olur bu karışımın.

Ben K vitaminine dört lira kadar bir şey vermiştim. Morluğun nedeni K vit. ile çinko eksikliğiymiş.

BASTAN SONA HEPSINI OKUDUM INANIN CADIARZUANLAMIYORUM BISEY DUNDE X-TRA JEL ICIN BUTUN FORMUN SAGINDAN GIRIP SOLUNDAN CIKTIM HIC NET BISEY YOK SEVGILI ARKADASLAR:sinifsinif:.BENCE BU TIP OLAYLARA BASLAMADAN ONCE BIR RESIMLE PEKISTIRELIM kaydirigubbakcemile5ICINDE BULUNDUGUMUZ DURUMU CUNKU HERKES UMUDUNU BAGLIYORfisfisfis VERDIGINIZ FORMULLERE GOZUMUZLE GORESEK FARKI YANı ETKISI OLDUGUNDA HICBIR ETKISI YOK DEMEYIZ...:umursamaz:BIKTIM GOZUMUN ALTINDAKI MORLUKLARDAN FAKAT BEN HERHANGI BIR URUN KULLANMIYORUM VE BENCE BUNLAR YORGUNLUGA UYKUSUZLUGA KISACASI ICINDE BULUNDUGUMUZ DURUMA BAGLI :gitme:1 YIL ONCESINDE AMVAY AVON VS GIBI FIRMALARIN URUNLERINI KULLANDIM lmaz:VE KAZANAN YINE GOZ ALTI MORLUKLARIM OLDU :sinifsinif:MASALLAH HICBIR DEGISIKLIK YOK ZAMANA BIRAKTIM..:lepi:.DAHA AZ BAKIYORUM TELEFONA PCYE VS.DINLENDIRIYORUM KENDIMI FAZLACA GOZUMUN ALTI ARTIK YOK PEKI YA USTU?GOZ KAPAGIM KASIMIN ALTI NE OLACAK?CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…