Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

bende hiç bi etki yapmadı malesef hatta daha da morardı ve kaşıntıdan duramadım 20 gün kadar kullandım bıraktım

gözaltı moruklarıyla ılgılı sorunu olan bır tek benım zannedıyordum.bıraz bencılce olacak ama benımle aynı dertten muzdarıp kişilerin olması benı rahatlattı.denemedıgım yol kalmamıstı.küçücük göz kıremıne morlukları gecırır dıye 300 tl bıle vermıstım.ama fayda etmedı.xulay arkadasımızın verdıgı formulu kesınlıkle denıcem.bızde ırsı degıl cunku.bende var umarım faydası olur.

ibrahim saraçoğlundan duymuştum göz çevrenize yeşil çay uygulayın dedi baya etkiliymiş henüz yapmadım ama bu tavsiyelerinizide dikkate alarak deniycem:1rolleyes:

ya arkadaslar bu seyi surdukten sonra madem goz cevresi kuruyo, tabi hassas bir bolge sonradan kirisiklardan ya gecilmezse goz cevremis?(en cok kuru cilt kirisir biliosunuz)
oraya normal yuz cremini bile surersen agir olurmus hassas oldugu iicn, ozel goz kremiyle uygulanmasi gerekiyormus.. yani bilemiyorum bunlar agir gelmesin sonradan sorun yaratmasin ????

ben 4 ay kullandım. hala da kullanıyorum.. herhangibir yag bezesi, kırısıklık hiçbirsey olusmadı. sadece ilk 15 gün içinde kuruluk oluyordu, onu da badem yagı sürerek yokettim..şu anda herhangibir kuruluk yok.

şunu da eklemek istiyorum , bu uygulama gözakımın sarımsılığını da aldı..sadece gözaltı morluğu değil gözakımdaki sarımsılık da yok oldu ve şu anda bembeyazlar

bendede gözaltı problemi var ırsi ve 23 senedir bıktım gerçekten mkyajda kurtarmıyor bu dedğiniz formül iyi gelirmi

E vitamini cildi besler zaten kurutucağını sanmıyorum. eşim eczacı kalfasıdır ben her el kremimime eklerim Evitamini ampülünden..

bended emorluk var buzun etkisini gördünmü nasıl yapmalıyım

öffff yaaaa işe yarar dıyen oldugu kadar, hıc etkı yapmadı dıyende var kafam karıstı.ya daha da cogalırsa dıye korkuyorum kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

merhaba kızlarr
karışımı denemek üzere bugün eczaneden b ve e vitamini aldım ve tabi badem yağı.yarın gözlerimin fotosunu çekicem ve tam bir ay sonra değişimin olup olmadığını anlamak üzere yanına bir resim daha eklicem.1 ay sonra görüşürüzz...zemuszemus

allahııııııım güzelliğimi berbat eden tek şey gözaltı morluklarım mafoldumben bu karışımı yapmak istiyorum ama ya daha da artırırsa ya da yağ bezesi olursaa daha fena olur sonra of kullananlar nasıl sonuçlar aldılar bütün sayfaları okudum neler denenmiş,napmış kızlar diye.Hem sevindim hem korktum wallahi.ınsanlar soruyo hep neden böyle göz altların diye sinir oluyorum :çok üzgünüm:

kızlar bu formulu ıyı bılenler cevap versin lutfen

canım ben bu karışımı hala kullanıyorum.yağ bezesi falan çıkmadı hiç bi yan etkisini görmedim.benim gözaltlarım siyahtı bu karışımı kullandıktan sonra göz altlarım sararmaya başladı.belirgin derecede açılma oldu yani.ben de senelerce gözaltlarıma çare aradım .denemediğim bişey kalmadı sadece bu karışımın faydasını gördüm.kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum.opuyorumnanaktan

aynı markanın farklı ürünlerini kullanıyorum gerçekten başarılı bir ürün, morluk olmadığı için bu ürününü kullanmadım ama göz çevresi kırılşıklık gidericisi muhteşem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…