Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

december, sonsuz yalnızlık siz d başlamıştınız ne oldu acep? ben 5. gündeyim şimdilik bi değişim yok ama 1 ayı tamamlıcam mutlaka:enbuyukkk:

annemi kobay olarak kullanıyom evet. e vitaminini de tesadüfen başka bi şehire gittiğimizde bulduk onu da kattık. sonuç şimdilik gayet iyi. koyu kahve gibi bir mordu göz altları anacığımın, şimdilerde rengi sararmış gibi oldu. açılma var. tabi bi 4-5 ay sonraki sonuç daha önemli.

bilindik bi göz kremi en aşağı 20 milyon, bu karışımın maliyeti 15i geçmiyo. kararlıysanız deneyin bişi kaybetmezsiniz hanımlar.

yalnız kızlar bu karışım gözümde çok yanma yaptı. sizde de aynı sorun oluyo mu? bi de üzerine makyaj yapıyo musunuz?:uhm:

ya sadece zeytinyagı ve badem yaqı yapsak e vitamini k vitaminini ve ampul bunları bilmiyorum ben ya lütfen bi cevap bende cok hafif var sadece yağlar yeterli olur belkim cevap yasarsanz sevinirm arkadaslar

bence tüm keramet o vitaminlerde. Zeytinyağı ve badem yağı nemlendirme amaçlı sanırım

merhaba arkadaşlar burun amaliyatından sonra göz altımdaki morluklar geçmedi ne yapabilirim bir bilginiz varmı acaba

ya bende inanılmaz bir morluk var ırsi annemde teyzelerimde kuzenlerimde kardeşimde anne tarafında bir cok kişide var hatta okula giderken uyuşturucumu kullanıyosun böbrek hastasımısın elli tane soru soruyorlardı resimlerde iğrenç cıkarımm resmen dayak yemiş gibi mosmor göz kapaklarım ve altları bana bu vitaminler fayda edermi mafoldumben

yaaaa sonunda ya hemen doktoruma sorup bende yazdırıp alıcam ya cildimdeki tek sorunum göz altı morluğum yaaaa

fsahin bende de aynı sorun var. tek istediğim makyajsız rahatlıkla dışarı çıkabilmek. hergün bu kürü yapıyorum. Yarın bi hafta dolacak, şimdilik bi değişim yok.

kızlar sonuçları yazın bi zahmet dee ona göre davranalım bizdee bende de aynı sorun var daaa

yazdık işte daha ne yazcaz mirmirmirmir yarıyo işeee yarıyooo hihoyyythihoyyythihoyyyt

üc haftadir ben Darphin - dark circles relief and de-puffering eye serum...kullaniyorum ve sanki morluklar gerilio...yada bana öyle gelio...:)
benden baska kullanan varmi?...

kızlar on gün oldu kullanalı bugün hafif bi açılma fakettim:lepi:umarım böyle devam eder. xulay, panter_f siz hala kullanıyo musunuz?

ayy bunları okurkenn annemi teyzemi kuzenimi çağırdm göbek ata ata okuduk vallai:sm_cool: sülalecek panda modunda dolanıoruz kapatıcılarımızla birliktee ilk olark ben denemek istiorum bunu ama korkuormda daha önce buna benzer bi karışm hazırlayp vermişti bi teyze bana kullandm onu 1 hafta sonra göz kapağmda kist olştu 5 snedir gitmioo neyse bunuda deniyceeem sonçları yazarm ay geçsn vallaiii ne istersen iste benden bu karışımı yazan bacımm =)))))

bütün mesajları okudum gözlerim çıktı sırf aynı dertten müzdaripim diye yaa
bizdede ırsi anacım bu lanet şey annemde - ablamda daha beter esmer olduklarındanmıdır nedir bilmem ama ben daha açık tenliyim ve daha az morluklarım önce ablamda denicem bu karışımı bakalım kobay olarak onu seçtim :)) Bilgi için teşekkürler güzelim...

merhaba bende bugün aldım arkadaşlar.az önce cam küçük bir kavonozda hazırladım bölee pembe bi renk aldı.sizindemi öle oldu.bu arada bu tür bitkisel şeyler denediğim zaman çok istikrarlıyımdır asla pes etmem o yüzden sonuçları size buradan yazacağım. en son olarak yine burada okuduğum elma sirkesi bal ve sandoloz sakızı tarifini son bir yıldır sandoloz sakızına 1 ay ara vererek, elma sirkesi ve bal karışımınıda sadece hafta içi içerek 7 kilo verdim.şu an 52 kiloyum. ama ilk 3 ay hiç bi değişiklik yoktu mesela.

neyse uzatmayım bu tarifi veren arkadaşımızın dediği gibi düzenli kullanın umarım hepimizde işe yarar
sevgiyle kalın

pembe renk demişsin ama benim karışım sapsarı oldu. B vitamini ampüllerinden sadece açık renk olanı kullanılacak koyu kırmızı olanı kullanılmıyo. Siz koyu olanı kullandıysanız pembe renk almış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…