Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

froggy çok teşekkür ederim

tüh yanlış aldık desene tüm sayfalarıda okumuştum ama dikkatimden kaçmış demekki. neyse aldık artık mecburen diğerinide alıcam.

acaba bu kırmızı renkte olanı B12 vitaminiyle yapsak ne olurki. diğer sayfalarda bişey okumuştum daha da morartır diyemi ne şimdi bulamıyorum. neyse en iyisi renksizini alıp tekrar denemek.bu karışım boşa gitti yani yazık aldu. evigene yaaaa

Cansu75 C vitamini Epargriseovit (Bu kutuda 2 çeşit ampul var. biri b12 diğeri c vitamini ampulu, Ben bu kutudan açık renkli olan ampulleri kullanıyorum.(açık renkli olanı). ya mesajımda B vitamini demişim ama o C vitamini olucak.

Xulay bu karışım çöküklüğüde geçiryomu cnm? Benmkiler hem mor hem çökük :gitme: Nolur çöküklüğe çare bulan varsa söölesin. Delirecem

çökük için ve morluk için kesinlikle Dr. murad'ın ürünlerini tavsiye ederim ama malesef biraz pahalı bende hem morluk hem cokuk vardı denemediğim yol kalmadı artık depresyona girmiştim sıkıntıdan:çok üzgünüm:.sabah spf 15 faktor akşamda lighten and brighten kremini kullandım cidden cok memnunum su an yüzüme murad'ın ürünleri dışında hiç birsey sürmüyorum.hihoyyytmalesef buralarda pahalı siparişi yurt dısı sitelerinden verildiğinde cok daha ucuza geliyor www.strawberrynet te uygun. ebru şallı da bu adamın ürünlerini kullanıyormuş. morluk ve cokuk benim hemen hemen gitti gibi.bu karısımda iyiye benziyor bi deneyeceğim bakalım.süprizzzzz

bende yapsammı acaba normalde pek bişey yok ama resimlerde belli oluyor sanki bi düşüneyim...

bu karışımı benim çok ihtiyacım var mor gözlü canavar dedikleri benim işte bakalım işe yarayacakmı bir kaç hafta kullanayım sonucu sizlerede yazarımkaydirigubbakcemile5

sevgili frogy

iyice kafam karıştı zaten eczaneden de bir sürü şey almıştım. üff ya ne olur biriniz yazın neyle neyi karıştırıcam

aldığım ilaçlar şunlar:

evigen( beyaz)
bemiks kompoze ( beyaz)a.s.

badem yağı ve zeytinyağı

önce aldığım b 12 vitamin ampülü pembe rekteydi ve yaptığım karışım kırmızı olmuştu.şimdi aldığım bemiks ile yaptım sapsarı oldu.

daha bi karıştırıp süremedim bile yaa. 1 haftadır deniyor olacaktım.

doğrumu almışım arkadaşlar bi yardım edin please. :sm_confused:

tamam doğru almışsın. tabi bu karışıma K ve C vitamini de eklenicek onu unutma.. benimki de sapsarı

kızlar ben de az önce gidip aile hekimimden yazdırdım çok şirin ve genç :) bi doktor olduundan hemen yazdı dikkatinizi çekerim tek karneye üç karneye değil sonra eczaneye gittik e vitamini de dahil olmak üzre hepsini verdi bi sorun çıkmadı saç için dedim ama siz de sorarlarsa öle diyin.. geçenlerde eczaneye gidip vitaizlerin ingilizce isimlerini sormuştum kırk tane şey söyledi ne için alcaksın neye lazımm.... siz siz olun saç için deyin başka bişi demeyin ha bide sessiz sakin eczanelere gidin adamlar bişi sormasınlar ayyy inşallah çabuk geçerrrrrr

bu arada saf zeytinyağı dediğiniz yemeklere koyduğumuz zeytinyağı mı yoksa bi keresinde almıştı ablamlar saf zeytinyağı diye ve çoook ağır bir kokusu vardı yiyilmiyordu öle bişi mi bildiğimiz yemeklik zeytinyağı mı akşam karıştıracam da ondan soruyorum ....kaydirigubbakcemile2

xulay ya bu karışımı sürünce ne kadar bekletiyosunuz gözünüzdemi kalıyo silmiyomusunuz sayfaları okudum ama göremedim.birde her günmü sürüyosunuz günde kaç defa. (çok soru sorduğumun farkındayım) ama bıktım bende aynı dertteyim ya küçüklükten beri herkes soruyo inşallah iyi gelir kapatıcıdan nefret ediyorum dua edecem sana.

sedacım gece uyumadan süreceksin sabaha kadar öle kalacak kaydirigubbakcemile3 ama ilk zamanlarda xulay günde iki üç kez sürüomuş mesela ben dün gece ilk defa sürdüm bide şimdi sürdüm ama 1 saat sonra silcem yani çok bekletmicem hem parlıo yağ olduundan sonuçta dışarı çıkcam inşallah bi faydası olur ama var yaaaa böle iğrenç bi koku yok şuan burnuma kokusu gelio bööö çok kötüüüü

ooofff haklısın bende zayıfladım vee ayynen seninkiler oluştu ve ben kiloyu göbekten alıorum sadecee ii geleceine inan ki ii gelsin ben inanıyorum ah bi de kokusu olmasa :))

arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim.acaba doktora danışmadan vitaminleri alıp uygulusak zarar verirmi göz çevremize???

kaç gün oldu kullanıyosun canım bi değişiklik oldumu iyi yada kötü yönde.

daha bir gündür yapıorum tabi ki deişiklik yok yazarım zaten deişiklik olursa....
bi de arkadaşlar ben doktora yazdırırken saç için dedim ve sordum cilt için de olur mu dedi ki nerden aldınız bu tarifi dedim netten o da dedi olmaz bişi dedi ama siz bilirsiniz tabi kullananlardan henüz bi şikayet yok :sm_cool:

1 hafta,10 gün kadar denedim bu karışımı..
Ama sol gözümün altında sanki yağ bezesinin başlangıcı gibi iki tane kabartı oluştu..
O yüzden kestim sürmeyi,yalnızca geceleri yatarken sürüyordum..

Ah..kafam..ööle bariz bir morlukta yoktu ya..daha iyi yapalım diye neler oluyo..
Kokoşluk bazen başa bela..
:kedi:

ayy kızlar ben ve ablam yapıoruz 2 gündür sanki daha kararma oldu gibi ablamın da gözünün yan tarafında da kızarıklık olmuş hafif o kullanmayı düşünmüyor ben bikaç gün daha yapcam yazarım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…