Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

selam arkadaşlar bunları deneyip olumlu sonuç arkadaşım faydasını gören yazabilir bende ona göre başlamayı düşünüyorum da

benım yaklasık 2hafta oldu we morluklar sararmaya basladı gorenler farklılıgı soluo ınsss bole dewam ederde bu morluklardan tamamıyle kurtuluruz:Saruboceq:

kıslar yazdırdım wıtamınlerı yanlıs bı sorun war hepsı wıtamın oldugu ıcın bı karneye yazılmıoooooooo bılgınıze ben anneye babaya we benım karneye paylastırıwerdım

Hadi ya demek bi karneye yazılmıyo.Ne doktoruna yazdırdın canım.Cildiyeci yazarmı acaba

Hadi ya demek bi karneye yazılmıyo.Ne doktoruna yazdırdın canım.Cildiyeci yazarmı acaba

jn ben saglık ocagına yazdırdım ondan bılemıcem we 2 hafta oldu gercekten farkettı xulaydan allllllaaaaah bın kere razı olsun :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ya bu doktorlar niye laf dinlemiyolar :) Tek karneye yazılmıyo diye anneme kağıda yazdım verdim aynen Xulay ın dediği gibi .Tutmuş bana Benexol ve Suprdayn yazmış off yaaa sinir oldum.Heralde dışardan alıcam

Kızlar vitaminlerden sadece 2 tanesini kullanıpta fayda gören varmı.Mecburen dışardan alacağım için ağır gelecek hepsi

kıslar benı bu karısımım adı yok mu doktora gıdıp ne dıyecem ama bu formulu yaz bende gıdıp yaptırayım mı dıyecem

Ya bu doktorlar niye laf dinlemiyolar :) Tek karneye yazılmıyo diye anneme kağıda yazdım verdim aynen Xulay ın dediği gibi .Tutmuş bana Benexol ve Suprdayn yazmış off yaaa sinir oldum.Heralde dışardan alıcam

kıslar benı bu karısımım adı yok mu doktora gıdıp ne dıyecem ama bu formulu yaz bende gıdıp yaptırayım mı dıyecem

Kızlar vitaminlerden sadece 2 tanesini kullanıpta fayda gören varmı.Mecburen dışardan alacağım için ağır gelecek hepsi

arkadaşlar gerideki sayfalara bakarsanız fiyatlarını da yazdım. 4-5 tl lik şeyler bunlar. (markalarıyla birlikte, fiyatlarını da detaylı sekilde yazdım, eli yüzü düzgün bi eczanede hepsini bulabilirsiniz)

doktora yazdırmadan eczaneye gidip direkt alabilirsiniz.

formül falan da yok. bu karısımı eczacılar da bilmez, doktorlar da.

ben zaten bunu bu siteden okudum, ama kim yazdıysa hatırlamıyorum şimdi. o zamanlar pek kimse denememiş, denediyse de yazmamış. unutulmuş. denedim ve olumlu sonuc aldım.

aklınıza gelebilecek her sorunun cevabı gerideki sayfalarda var.:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Aldım bugün vitaminleri.Ama e vitaminini bulamadım.Bide C vitamininin içinden sadece açık renkli olanı kullnıyorum demişsin.Öbürlerini kullanmamız sakıncalımı

Aldım bugün vitaminleri.Ama e vitaminini bulamadım.Bide C vitamininin içinden sadece açık renkli olanı kullnıyorum demişsin.Öbürlerini kullanmamız sakıncalımı

diğerleri zararlı olabilir. ben kullanmadım. zaten o B 12 vitamini..

kılcal damarlardaki kanı yoğunlaştırdı, morlukları artırdı yani. denedim sizler için.

sonuc olarak , evet, kullanma

diğerleri zararlı olabilir. ben kullanmadım. zaten o B 12 vitamini..

kılcal damarlardaki kanı yoğunlaştırdı, morlukları artırdı yani. denedim sizler için.

sonuc olarak , evet, kullanma

bızım ıcın kobay bıle olmussun xulay kıyamam yha bu arada ne kadar da bı ara werelım bı dıyıwer jnm:uhm:

: )

başlarda haftada 1-2 gün ara verin.

2. aydan sonra 1 hafta dinlendirin.

olumlu sonuç almaya başladıktan sonra 1-2 hafta ara verip tekrar baslayın.

3.aydan sonra haftada üç güne düşürün.

ben başlarda bütün gün sürüp geziyordum. yani gittikçe azaltın. gittikçe derken, olumlu sonuç da aldıkça tabii.
sorunuz olursa ben buralardayım canım

biri %95 oranında gecti , diğeri %80lerde
daha fazla iyileşme olmadı.
sürmeyi seyreklestirdim. haftada 1; en fazla 2 kez sürüyorum..

walla ben %50 ye bile razıyım. ben de başladım uygulamaya 2. günüm daha inanılmaz kötü kokuyo ama ne yapalım katlanıcaz:enbuyukkk:

bende uzun zman oldu yapalım dun we ewwelkı gun dınlendırdım hafıfleme war gıbım ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…