Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

(GOZ ALTI MORLUKLARIM KAZANDI DEMEMIN SEBEBI ALTI GITTI USTU KALDI VE ICI PISMEMIS KEK GIBI IGRENCIM SU AN:sinifsinif:)

dün eczaneye gittim ampul vitaminleri almaya. eczacı bana ampul ne demek dedi delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:

BASTAN SONA HEPSINI OKUDUM INANIN CADIARZUANLAMIYORUM BISEY DUNDE X-TRA JEL ICIN BUTUN FORMUN SAGINDAN GIRIP SOLUNDAN CIKTIM :eek:HIC NET BISEY YOK SEVGILI ARKADASLAR:sinifsinif:.BENCE BU TIP OLAYLARA BASLAMADAN ONCE BIR RESIMLE PEKISTIRELIM kaydirigubbakcemile5ICINDE BULUNDUGUMUZ DURUMU CUNKU HERKES UMUDUNU BAGLIYORfisfisfis VERDIGINIZ FORMULLERE GOZUMUZLE GORESEK FARKI YANİ ETKISI OLDUGUNDA HICBIR ETKISI YOK DEMEYIZ...:umursamaz:BIKTIM GOZUMUN ALTINDAKI MORLUKLARDAN FAKAT BEN HERHANGI BIR URUN KULLANMIYORUM VE BENCE BUNLAR YORGUNLUGA UYKUSUZLUGA KISACASI ICINDE BULUNDUGUMUZ DURUMA BAGLI :gitme:1 YIL ONCESINDE AMVAY AVON VS GIBI FIRMALARIN URUNLERINI KULLANDIM :eek:lmaz:VE KAZANAN YINE GOZ ALTI MORLUKLARIM OLDU :sinifsinif:MASALLAH HICBIR DEGISIKLIK YOK ZAMANA BIRAKTIM..:lepi:.DAHA AZ BAKIYORUM TELEFONA PCYE VS.DINLENDIRIYORUM KENDIMI FAZLACA GOZUMUN ALTI ARTIK YOK PEKI YA USTU?GOZ KAPAGIM KASIMIN ALTI NE OLACAK?CADIARZU

yani pes. şu başlık altında kaç defa insanlara "evet işe yaradı, hem de 45 yaşındaki annemin genetik gözaltı morluklarına" diye açıklama yaptım. ve benim gibi işine yarayan insnalar oldu. merak ediyorum gerçekten, okudum diyorsunuz ama nasıl okuyorsunuz? net bir şey yokmuş. ne dicez daha yemin mi edelim?

ayrıca 20 yaşındaki elemanlar ne tezeğine bu işlere kalkışıyor anlamıyorum? 22-23 deseniz anlıcam hani, gerçekten yaşlanma belirtileri başlıyor. ama 19-20 yaşında olup da şunları deniyosanız zaten çıkmayın buraya. delimisiniz siz? daha ergenlikten doğru dürüst çıkmadan ne diye gözaltı morluğu çaresi arıyosunuz yatın uyuyun? ondan sora kırıştırdı bilmemne. kırıştırır tabi, şimdi kremler bile yaşlara göre ayrılıyor. biraz akıl biraz mantık biraz da GÖZ. rica ediyorum.benneyaptımki

Ya arkadaşlar, o kadar çok cevap gelmiş ki hepsini okuyamadım. Belki daha önce cevap verilmişse soracağım soruya şimdden kusura bakmayın diyorum. Göz altına sürülen bu karışım belli bir süre bekletilip yıkanıyor mu? Veya ne kadar beklemesi lazım? Az önce malzemeleri aldım geldim, c ve k vitaminleri hariç. Karışımı hazırlayacağım ama nasıl kullanılacak cevap bekliyorum.opuyorumnanaktan

Burn piyasada satılan tüm gözaltı kremleri gibi parmak uçları ile çok bastırmadan sürmek değilde hafif darbelerle uygula gece yatmadan makyajını sildikten sonra..gün içindede dilersen uygulayabilirsin..ama kesinlikle ovarak sürme..içine 1 çay kaşığı kayısı yağıda eklerseniz daha iyi sonuç alabilirsiniz..sıkılmadan a geçmiyor artık demeden uygulayın göreceksiniz faydası oluyor..

Son düzenleme:
Ama göz altı kremim var yatmadan önce sürdüğüm :) Bakım kremi. ıkisini birlikte süremem. Bu karışımı sürsem, beklesem, sonra silsem :)sonra kremimi sürsem. nasıl olur?

Ama göz altı kremim var yatmadan önce sürdüğüm :) Bakım kremi. İkisini birlikte süremem. Bu karışımı sürsem, beklesem, sonra silsem :)sonra kremimi sürsem. nasıl olur?

işte o konuda birşey diyemeyeceğim :)) seçim sana ait :KK66:

arkadaslar son durumumu açıklıyim sizlere..

7-8 ay oldu kullanmaya başlayalı ve bir gözüm normalleşti artık. diğerinin bir kısmının geçmesine ragmen göz pınarlarıma yakın olan yerlerde koyuluk var hala.. :KK43:
yani ikisine de, birbirinden ayırmadan, aynı oranda, aynı şekilde kullanmama ragmen biri pek yanıt vermedi tedaviye. gözlerin yapısının da etkisi var diye düşünüyorum.

7-8 ay oldu kullanmaya başlayalı ve bir gözüm normalleşti artık. diğerinin bir kısmının geçmesine ragmen göz pınarlarıma yakın olan yerlerde koyuluk var hala.. :KK43:
yani ikisine de, birbirinden ayırmadan, aynı oranda, aynı şekilde kullanmama ragmen biri pek yanıt vermedi tedaviye. gözlerin yapısının da etkisi var diye düşünüyorum.

peki bariz bi fark oluşturdu mu acaba?:uhm:

Arkadaşlar bir konuda bilginiz olsun bepanthane ve bemiks aynı şeyler değil,bemiks ve muadillerini piyasada bulabilirsiniz bepanthane A vitamini oluyor tabiki onuda içine katabilirsiniz ama B vitamini olacak ilacı ayrı alacaksınız ve K vitamini için libavit diye bir ilaç var C vitamini içinde redoxon bilginiz olsun diye söylemek istedim..

İyi de siz ilk mesajı yazalı yani konuyu açalı daha 2 ay filan olmadı mı? Nasıl 7-8 ay oluyor ki toplamda? Yanlışım varsa özür, gerçekten.. Merakımdan soruyorum.

Bunu kullanacak ya da uygulayacak arkadaşlara önerim %100 sonuç beklememeleri ama alt yapıya dayalı vitamin desteğinden dolayı baya bir düzelme kaydediliyor olması göz yapısının kullanım sıklığının doğru maddelerin konulmasıyla %100 olmasada iyiye yakın bir sonuç olabilir..aynı konunun içinde açılan bir topic var basur kremi ile ilgili yazıydı sanırım, evet bu hazırladığımız karışım muhteviyatında bi tedavi oda..

kızlaar noolur biri bana yardımcı oldn anneme yazdm verdm vitamnlern adını aldı eczaneden markalarını yazyrm nereye nasıl koyucam hepsinimi kırıcam bişey sölein =))

bemikskompoze 2 ml 5 ampul
evigen 2ml 5 ampul

epargriseovit 6 ampul tip 1, 6 ampul tip 2 (yazıo ne vitamini o yazmıo hangisini koyucam)

libavit K 5 ampul 2 ml

badem yağı da var ama zeytin yağı yok zeytin yağsız yapsam olurmu?
ama şimdi hepsini kırıpmı koyucam ne zaman sürücem lütfen biri sölesinn şimdiden teşekkürlerrr

kızlaar noolur biri bana yardımcı oldn anneme yazdm verdm vitamnlern adını aldı eczaneden markalarını yazyrm nereye nasıl koyucam hepsinimi kırıcam bişey sölein =))
bemikskompoze 2 ml 5 ampul
evigen 2ml 5 ampul
epargriseovit 6 ampul tip 1, 6 ampul tip 2 (yazıo ne vitamini o yazmıo hangisini koyucam)
libavit K 5 ampul 2 ml
badem yağı da var ama zeytin yağı yok zeytin yağsız yapsam olurmu?
ama şimdi hepsini kırıpmı koyucam ne zaman sürücem lütfen biri sölesinn şimdiden teşekkürlerrr

evigen (e vitamini)
bemiks (b vitamini)
libavit (k vitamini)
redoxon (c vitamini) epargriseovit sana verdiği muadili bunu kullanacaksın sen rexon yerine..
bepanthen (a vitamini)

badem yağı
zeytin yağı (bence zeytinyağını koy komşudan iste :) )

Tek ampul olarak kır, sonra 2 çay kaşığı bademyağı 1 çay kaşığı zeytinyağı koy bir karışım yap gözaltına sür genellikle geceleri evde olduğun zamanlar sürmek istersen onuda yapabilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir..

çok saol cnmm zeytinyağını bulp hemen karıştırp yapym şunu inşş geçirir yaa ne zmndır alıcam yapıcam yapamyrm 2 gn var beklio ööle nasıl kırıp sürücem die bana kalsa hepsini kırıcam tek tek sürücem fln :KK70::KK70:

heh bide şu epargriseovit farkedermii marka yüznden fln bide hangisini kurucam sarı olanımı kırmızı olanımı =)) ya kusura bakma böölede şişirdm ama seni :S

heh bide şu epargriseovit farkedermii marka yüznden fln bide hangisini kurucam sarı olanımı kırmızı olanımı =)) ya kusura bakma böölede şişirdm ama seni :S

yok şişmedim :)) yok ilaç ismi farketmez etken madde aynı yok diye bunu vermiştir eczacı,o iki ampulde bir ilacı ihtiva ediyor ayrı ayrı kullanma sarı yani renksiz olanı ve kırmızıyı kıracaksın :)

Son düzenleme:
X