Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
7 ve 10 u çok beğendim. Oyumu 10 a verdim çünkü fotograf çok net bir şekilde çekilmiş. Gözlerini iyice vurgulamış. Herkese başarılar.:)

ben 4 numarayı başarılı buldum kirpikler, eyeliner ve gri farlar çok iyi uygulamış arkadaşım.

Ben hepsini ayri ayri begendigim icin oy kullanmiyorum. Hem makyaj yapip, hem buraya resim gondermek cesaret isi.:KK51: Bunu basaran herkese alkis. :KK19:

Ben göz yapılarından bazılarını tanıdım sanırım.
Her neyse oyum 1 numaraya. Çok beğendim özellikle eyeliner çekişini.

Hiç anlamadığım bir alan olduğu için oy kullanamayacağım bu sebeple affımı istiyorum.

10 numara gerçekten de 10 numara makyaj olmuş :) ben 10 numaraya oy verdim, göz yapısına uygun ve gerçekten taşırmadan, iki gözünde de aynı orantıda yapmış makyajını, süper olmuş

11 arkadaşımızı da yarışmaya katıldıkları için tebrik ediyorum, hepsinin emeğine sağlık, vakit ayırıp makyaj yaptılar, fotoğrafladılar sırf bu sebeple bile her biri için oy kullanabilmeyi çok isterdim ama tek bir oy hakkımız var.
Hepinize başarılar diliyorum sizleri bundan sonraki yarışmalarda da görmek isterim:KK36:

Hepsi cok guzel ama iclerinde 8 numara cok guzel bir goz yapisina sahip. Oylama Gece makyaji olarak degilde en guzel goz olsaydi oyunu ona verirdim. Ama ben de 10 numaraya veriyorum.
Basarilar...

10 numara çok profesyonel görünüyor.
her zaman kullanılmaz tabi. tercihim 9 dan yana.

Vaov, ne maharetli hanımlarımız varmış. MaşAllah.
Oyumu kullandım, iyi olan kazansın.

X