Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
şimdi seçenekler ankette şunlar.
1. kleopatra makyajı.
2. fantastik makyaj.
3. gelin makyajı
4.efect makyajı
5.
zombi makyajı
6.doğal makyaj

efect makyajı bence de olmasın sonuçta makyöz değiliz diğer seçenekler olabilir ama bu kategorilerden bir tek gelin makyajı ve doğal makyaja katılabiliirim saanırım çünkü gerçekten sade makyaj yapıyorum yarışmadaki fotoğrafımdan da belli olsa gerek

bence bir sonraki gelin makyajı olmalı. bu yarışmaya katılamadım, ama bir sonrakine kesinlikle katılıcam.

Gelin makyajı pek spesifik bir makyaj değil bence.
Abartılı da olabilir, sade de...

Bi kategori de benim icimden geciyor diger kategoriler haricinde. Yesilcam makyaji. Turkan Soray gibi mesela.

Oky canım ;
Efect makyajı kategoriden Çıkarma bence ,zaten oylanacak ,belki seçilebilir neden şans vermiyorsunuz ,yapılmaz zor diyenlerde diğer kategoriyi işaretler sonuçta en fazla olan katagori yarışacak,diyelim ki efect seçenler çok bu yarışmayada birkerelikte olsa katılmayı versin bazı arkadaşlar ,ben de adam akıllı makyajı beceremiyorum ama yinede Katkıda bulunmaya çalışıyorum,efectide katagoriye dahil ederek şans vermelisin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…