Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Yarışması: Gelin Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu arada ben de gelin makyaji yapilsin diye oy verenlerdenim ama su an nasil bisey yapicami hic bilmiyorum. Ya cok zor olacak ya cok kolay. Yine de deneyecegim, bu makyaji oylayanlara begendirmek zor olur gibi

Yonetimle ilgili olmasa kimseyi sucluycak degilim hediye kismini akildan cikaralim lutfen bunu her mesajimda belirtmekten sikildim artik ama yonetim diye her konuda hakli olamaz kimse kendimi ezdirecek aciz bir kimse degilim kimsenin burada birbirinden ustunlugu yok olmamalida

hep bir kanka ,taraf dusuncesindesiniz , merak etmeyin cezamı alırım ben .
of ya insanların migdesini bulandırın daha sonra ,benim niyetim bu degildi diyerek sıyrılın , iyiymis valla....

hadi yaşlandım unuttum diye düşünelim ; hiç bir yarışmada ilk 3 diye bir cümle kurulmadı...

Konuyla hiç alakası yok ama size özel mesaj atmak istiyorum bir konu hakkında, atamıyorum. İlgilenebilir misiniz rica etsem? Çareyi buraya yazmakta buldum.

hep bir kanka ,taraf dusuncesindesiniz , merak etmeyin cezamı alırım ben .
of ya insanların migdesini bulandırın daha sonra ,benim niyetim bu degildi diyerek sıyrılın , iyiymis valla....
Oyle oldugu icin oyle bir algi olmasida cok normal o sizin midenizle ilgili bir problem bulanmaya musaitse yapabilecek birsey yok ikili munakasaya girerek beni tahrik etmeyin amaciniza ulasamiycaksiniz

Eger yonetimin bi hatasi varsa bunu kabullenebilecek insanlar olduklarini dusunuyorum
Kimse kimseye tabi ki ustun degil burda. Bunlari size dusunduren nedir hic anlamadim. Burda hiyerarsik bi sira yok ki, yonetim yeri geliyor, bazen uyelerle geyik yapiyor, yeri geliyor aynen bizim gibi yarismaci oluyor. Bence siz bu olay yuzunden objektif bakamiyorsunuz.

hakikaten yarışma var dediler geldik, bu ne hâl! kimse konuyu baltalamak, sabote etmek istemiyor ama ilk yorumda "aklınız varsa kaçın" tarzı uyarı mesajı veriliyor. çelişki! işte bunlar hep adet öncesi sendromu. yazık etmeyin cağnım yarışmaya.

Ben objektifim ama insanlar arkadaslarina toz konduramiyor aninda avukati kesiliyor benimle muhabbeti olmayabilir hic kimsenin ama benim nasil biri oldugumu yada nasil bir kisilige sahip oldugumu bilmeden beni assalayicida yorum yapamaz kimse o cok iyi ben tanirim diyemezsiniz belki bende cok iyi biriyim nerden bilebilirsinIz ben burda mahalle kavgasi cikarmaya gelmedim baskasi olsa bazi yorumlara hakaretle karsilik verebilirdi ama seviyemi korumaya calisiyorum ama arkadaslar bunu bile goz onunde bulunduramiyorlar hiyerarsik yapi yok olamazda kimse ustum degil ama arkadaslik kankalik oldugu ve aninda avukatlarin ortaya cikmasina bakarsak bu sitede birseyler var ben eski bir uyeyim bazi seyleri kanitlamamis olmam gerek herkes gibi saygiyi hakediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…