Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Yarışması: Gelin Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2008 di sanırım bir gün ofisteyiz, kargo geldi. Açtık baktık bir Nokia telefon. Kutusunda ama açılmış kurcalanmış telefon. İçinde bir not; sitenizde gördüğüm reklamdan gidip bu telefonu aldım ama telefon arızalı çıktı en kısa sürede zararımın telafisi diye...

yoksa dava edecekmiş siteyi ....

Opuyorum abla iyi geceler:KK15:

İyi geceler sanada :KK15:

2008 di sanırım bir gün ofisteyiz, kargo geldi. Açtık baktık bir Nokia telefon. Kutusunda ama açılmış kurcalanmış telefon. İçinde bir not; sitenizde gördüğüm reklamdan gidip bu telefonu aldım ama telefon arızalı çıktı en kısa sürede zararımın telafisi diye...

yoksa dava edecekmiş siteyi ....

Sonra açtımı davayı peki..
Gerçi google'dan gelen reklamları burası sandı..

Konuya kısa ve net bir yorum yazayım mı?
2012 Mart ayı, üyelerimizden biri kendi isteğiyle yarışma düzenliyor ama birinci olan sahte fotoğraflar kullanmış. Yarışma iptal edilmiş, daha neyin konusu yapılıyor ki?
İlaveten sırf bu topiğe bilerek yorum yapayım diye o yarışmaya, yarışmadaki üyelerin çocukluklarına kadar indim nerdeyse, yarışma yönetimden bağımsız düzenlenmiş ve katılanların birçoğu itiraz etmiş, birinci seçilende kaba olacak ama hile yapınca, itirazlar, sahte fotolar sebebiyle iptal edilen bir yarışmanın 2 yıl sonra gündeme gelmesi olmamış.
Yarışmaya katılmışsınız, devamını da biliyor olmalısınız, neden devamında olanları dile getirmediniz? Yarışmanın iptal edildiğini yazmadınız?

Ben bile biliyorum bahsi yapılan yarışmanın iptal edildiğini..

Neyse, oky şekerim 6 sene önceki düğün fotolarımdan biriyle katılsam olmaz mı? uğraştırma şimdi beni 2 saat :KK70:

Bugüne özel yaptığım muhteşem makyajımla katılacaktım yarışmaya, düğünden gelince bir iki düzeltme yaparım demiştim ...o kadar çok oynamışım ki gelir gelmez duşa attım kendimi :KK53:tabi ki resim çekmeyi unuttum:mad: Off yaa bir daha yapamam aynısını tesadüfen güzel olmuştu:oops: Neyse geçmiş olsun bana:KK70:

Ben olayin hediyesinde degilim umrumdada degil ama arkadasin bana kazenle konustum sadece birinciye odul veriliyormus dediginide hatirliyorum bilginiz olmadigini sanmiyorum kelimelerinizide dikkatli secin bir site yoneticisine yakismiyor ''sacmalamanin anlami yok'' hic hos degil cidden yakismiyor tamam siz haklisiniz haksiz oldugnuz dusunulemez dusunulmesi teklif dahi edilemez bir arkadasimin gercek hayatta sacmasapan kelimesinden dolayi davalik oldugunu belirtip iyi geceler dilerim
o olayda sitede yoktum. ama olayı bilenlerden duyduğumu size aktarayım. o yarışmada birinci olan kişşi ordan burdan bulduğu resimlerle yarışmaya katılmış. birinci olmuş ama bu ortaya çıkınca yarışma iptal olmuş. bunu yaşayan pek çok kişiden duydum. o yüzden birinciye ödül verilmesini beklemeniz tuhaf olmuyor mu..,

Son düzenleme:
İlaveten sırf bu topiğe bilerek yorum yapayım diye o yarışmaya, yarışmadaki üyelerin çocukluklarına kadar indim nerdeyse, yarışma yönetimden bağımsız düzenlenmiş ve katılanların birçoğu itiraz etmiş, birinci seçilende kaba olacak ama hile yapınca, itirazlar, sahte fotolar sebebiyle iptal edilen bir yarışmanın 2 yıl sonra gündeme gelmesi olmamış.
Yarışmaya katılmışsınız, devamını da biliyor olmalısınız, neden devamında olanları dile getirmediniz? Yarışmanın iptal edildiğini yazmadınız?
,işte bende bunu anlamıyorum. madem katılmış. sahte resimlerle birinci olunduğu için yarışmanın iptal olduğunuda bilmeliydi. birde birinciye sorun demeside şaşırttı beni.

X