Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben avon colortrend göz kalemini kullanıyorum

hiç akmıyor hemde fiyatı fena diil tavsiye ederim

daha önce flormar kullanıyordum çok güzel ama çok akıyor

bır arkadasımızın tavsıyesı uzerıne cecıle marka göz kalemı aldım.ilk başlarda ıyıydı gayet cunku benım kirpik diplerım yaglıdır.ama su an yıne memnun degılım..ne oluyorsa yıne olmuyor..hala bulamadım kızlar..oyle en hesaplı derken ucuz bır sey de kastetmedım..beklıyorum fikirlerinizi..

canım ben önermiştim.benim kirpik diplerim de yağlıdır ama ben memnun kaldım hala da kullanıyorum.hatta başka renklerini de alıcam.seninki neden öyle oldu acaba bak üzüldüm şimdi.kendim kullandım hoşuma gitti ondan tavsiye ettim ama sana yaramamış.inşallah aradığını bulursun.

canım ya inan cok memnundum ılk baslarda ..sana da söylemıstım hatta.sonra ne olduysa yıne akma yaptı ınan bende anlamadım nıye

bende yeni loreal aldım ve fiyatıda 16 ytl bilmiyorum sen nekadarlık bişey arıyosun fakat bence çok güzel memnun kalırsın bence birde lamcome var ama fiyatı farklı olabilir ben onu kullanıyordum lorealde indirim varmiş bu sefer ondan aldım:))

canımcım carminanınn altın renkli ambalajlı olan göz kalemini tavsiye ederim.Ben bir çok marka denedim ama memnun kalmadım.Gözlerim sulu biraz ne sürsem hemen akıyordu ama carminanın bu sarı olanlar süper bütün gün akmıyor.Temizlerken suya dayanaklı makyaj çıkarıcı kullanman gerekiyor.Fiyatı da uygun 8-9 ytl :)

flormar süper bence.kremli gözkalemi cok güzel.akmaması için göz kaleminizin göz altına fondten kullanın ya da bır siyah far yardımıyla göz kalemınızı sürdugunuzun yerin biraz altından geçin

bence avonun full mascara ve köpük maskaraları akmıyor hem de pek pahalı sayılmaz. 10 veya 15 ytl arası. katalogdan kataloga değişiyor. Bir de avonun yan ürünü color trend var o da çok güzel kesinlikle akmıyo. tavsiye ederim. ben kolay kolay makyaj yapmam ama avonu kullanıyorum...

kızlar akmayan,kalıcı fakat aynı zamanda da hesaplı sıyah goz kalemı markası hangisi acaba?

yıllarca ya max factor ya lancome ya da loreal kullandım yine rimrl almak icin max factorü sectim kampanya olan bi markayı tawsie ettiler cecile hic duymamıs we kullanmamıstım ayrıca dierleinde yarı fiataydı 1 kere aldım we bidahada deistirmedim kalmeinide kullanıorum we cok menmunum hem kaliteli hemde yarı fiyatına

Arkadaşlar her hangi bir göz kaleminizin ucunu hafif yakın ucu sıvılaşacak,soğumasını bekleyip sürün bakalım memnun kalacakmısınız tavsiye ederim...

flormar derim canım. hem hesaplı hem yumuşacık.hemde akmıyo.yani ben hep onu kullanırım hiç akmazyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…