Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hic bir zaman getirdigim hediyeleri birseyler bahsetmis gibi getirmedim. Sadece karsimdakilerin beklentiye girmesi beni cok rahatsiz ediyor. Evlenip ilk gittigimde herkese özel hediyeler aldim kendimce özenle düsündüm bunuda övünmek icin degil yasadigimi anlatmak icin anlatiyorum. Her birine özel paketler ayarladim. Hic biride memnun kalmadi getire getire bunu mu getirmis diye konustular arkamdan.

mesele sadece çikolata getirmesi değil ki. görselini koydukları çikolata, markette bulabileceğiniz en ucuz çikolata.

Demek ki şehirden şehire değişiyor

Kizlar konunun cok disina ciktik, özetle kimse kimseden götürdügü getirdigi hediyeden memnun degil

Ben konu sahibinin görümcesini merak ediyorum. Oraya dönelim tekrar
Bence kimse kimseye hediye getirmesin ve evine gitmesin . Çok görmek isteyen için gündüz ziyaretleri yeterli

FT
Kardeş sen günlük yasantina devam et. Yoksa beni bekliyorlar havasına girebilir. Paşa gonlu bilir ister gelsin ister gelmesin izlenimi vermek lazım

.

Ay ben stres olurdum gelip gitse rahatlasam diye, okudukça strese girdim bilinmezlikten nefret ederim yarın akşam geleceğim derse yarın akşama hazırlarım kendimi ve psikolojimi, ertelenirse hiç biseyden keyif alamam. Mesela tatile gitmenizede çok şaşırdım, ben olsam onlar gittikten sonra tatile gider yorgunluğumu atar psikolojimi düzeltirdim

Ben kendimi anlatayım benim uzun schengenlerim olduğu için sık sık gittiğim en yakın arkadasım var. iki kadın geziyoruz gittiğimde. Ki elim kolum dolu giderim Avrupa’da yaşıyor. Orada olmayan burada sevdiği markalardan bir kutu yapıyorum içinde Türkiye’ye has şeyler de yiyecek gibi bir sürü.. koyuyorum bimden çikolata alıp gitmem yani ki o da öyledir şartta değil tabi yapmamız ama icim öyle rahat ediyor. Gidince eve alışveriş yapıyorum ki kahvaltımız yemeğimiz de çıksın. Bazı şeyler görgüdür gerçekten eline üç kuruşluk çikolata alıp gitmezsin ayıptır.
Gelenlerden de ben bir şey istemem kendim gider alırım şükür yani hatta liste yaptım alacağım şeylerin başında egetürk sucuk var alamancılar bir zahmet getirin de yesinler kalacağınız evde ya burada öylesi yok

O değilde bimde bir çikolata vardı
Badem ve antep fıstıklı
Uzun şekli, kare değil
İsmi gelmiyor aklıma ama tadı efsaneydi
Onlardan birer tane olsada şuan kahvemin yanında yesem ya
Bana biri ondan getirss hiç hayır demem vallah burda yok o tat
Neyse izine az kaldı inşallah

Yazık ya kadına yazlığımın anahtarını veresim geldi
Ben yokken gidip kalsa
Evde yardımcıda var yemeği yapıp çocuklara göz kulakda olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…