Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar gelişleri tekrar yarına kaldı.
Ya gurur yaptı, geldiğinde 4 gün yerine iki gün kalıp tatile geçecek.
Ya şuan kaldığı kuzen evi çok konforlu geldi.
Ya da sen beni istemezsen ben de böyle eziyet ederim deyip, her gün yarın geleceğim diyor,😰
Gelmesin gelmesin boş ver. Kuzen evinde kalmaya devam etsin.

Ya da sen beni istemezsen ben de böyle eziyet ederim deyip, her gün yarın geleceğim diyor,😰
Şu yapılana bile çok haklı olarak olay çıkarabilirsiniz ama siz yine susuyorsunuz ,hatta gelmeyecekler diye endiseleniyorsunuz... Farkındasınız değil mi? Ben hiç istemediğimi belli etmeme rağmen biri bana illa şu tarihte gelip kalicaz deyip, bana 10 kişilik hazırlık ve planlama yaptıracak, sonra da sebep göstermeden beni günlerce havada bırakacak...Ağır hakaret... Çuvalla para verdiğin otele bile yapamazsin şu muameleyi , yakarlar checkinini bakarsın ööle

Son düzenleme:
Abla sizin plan belli olmadı galiba biz bir yerlere gidiyoruz demelisin bence. Gurur mu yaptı kıyamamm 🤭

Şu yapılana bile çok haklı olarak olay çıkarabilirsiniz ama siz yine susuyorsunuz... Farkındasınız değil mi? Ben hiç istemediğimi belli etmeme rağmen biri bana illa şu tarihte gelip kalicaz deyip, bana 10 kişilik hazırlık ve planlama yaptıracak, sonra da sebep göstermeden beni günlerce havada bırakacak...Ağır hakaret... Çuvalla para verdiğin otele bile yapamazsin şu muameleyi , yakarlar checkinini bakarsın ööle

Abla sizin plan belli olmadı galiba biz bir yerlere gidiyoruz demelisin bence. Gurur mu yaptı kıyamamm 🤭

Görümce "size geliyoruz" diye aradığında " o kadar bekledik gelmediniz, biz de şehir dışına çıktık" desin ve gerçekten gitsin de. Sourlife Sourlife

Görümce "size geliyoruz" diye aradığında " o kadar bekledik gelmediniz, biz de şehir dışına çıktık" desin ve gerçekten gitsin de. Sourlife Sourlife
Yok be çalışıyor kadın, tatilden yeni girdi evine nereye gidecek? Gittik dese de aklievvel kocası arkasından yumurtlayacak evdeyiz diye kesin, bı de yalancı durumuna düşecek durup dururken..Ha konu sahibi zaten yapamaz, baksana şimdiden tutuştu hiç gelmeyecekler , kocamla kötü olucam diye bence ama neyse

Yok be çalışıyor kadın, tatilden yeni girdi evine nereye gidecek? Gittik dese de aklievvel kocası arkasından yumurtlayacak evdeyiz diye kesin, bı de yalancı durumuna düşecek durup dururken..Ha konu sahibi zaten yapamaz, baksana şimdiden tutuştu hiç gelmeyecekler , kocamla kötü olucam diye bence ama neyse
Evet onu ben de düşündüm ama öyle görümceye ancak böyle yapılır. Veya konu sahibi otele gidebilir. Otele gitmekten bahsediyordu.

Evet onu ben de düşündüm ama öyle görümceye ancak böyle yapılır. Veya konu sahibi otele gidebilir. Otele gitmekten bahsediyordu.
Kocası da işbirliği yapmadığı sürece konu sahibi nereye giderse gitsin yeterli tepki koymamış olacaklar...Bu arsizlikta bir kadını ancak kardeşi frenleyebilir, konu sahibi gibi uyar oğlu bir insan ne yapsa boş

Ya bu erteleme olayı da aşırı hadsiz değil mi? Belki plânlarınızı haftalık yapıyorsunuz eşinizle. Belki dediniz ki "tamam çarşamba geliyor, biz salı günü çocuklarla bir sinemaya gidelim." Belki iptal olacağını erkenden bilseydiniz bugün güzel bir yere rezervasyon yapacaktınız başbaşa.

Hani nereden baksanız o kadar hadsiz ki. Sizi her gün evde hazır olda bekliyorsunuz sanıyor. Hem sizin hem eşinizin acilen vites yükseltmesi lazım. Stres olduğunuza değmez ya. Hem eşiniz bu konuya kafa yorup 34 sayfa konuşur muymuş bakalım?

Ay yazık kız gelsiiin 🤣🤣🤣
Valla bı an ciddiye aldım teklifini bacım çunku konunun başında ben bile 2+1 evime çagirip yüklükte saklamayı düşündüm sourlifeı🤣 Aşırı düzgün, aşırı hanımefendi, haddinden fazla terbiyeli bir kadın ama şansına dünyanın en arsız terbiyesiz kocasıyla gorumcesi düşmüş...İnsan ister istemez el uzatmak istiyor, okurken bile içimiz parçalanıyor, günlerdir duygularımızla oynuyor resmen😢

Son düzenleme:

Çalışmasa bile okadarda abartmaya gerek varmı ki?
Kadın tamam 1 ay kalcam dedi şuan 3-4 gün kalacak, yani okadarda bir kardeş ağırlanmazmı? Kadının arsızlığını vs geçelim, kısa süreli evde ben severim kalablık ortamı. Gelişi belli gidişi belli, beraber yer içer takılırdım ben olsam. Kendimi misaifr için parçalamazdım belki ama keyifli vakit geçirmek için uğraşırdım

Siz olmadığınız halde yazlıkta yardımcınız mı var 🤔
Böyle şeyler yazıp merak ettiriyorsunuz 😅

Evet biz gitmeden önce evde ve bahçede yapılcak çok işler oluyor. İşi hiç bitmiyor yazlığın, bakımı, tadilat, temizliği derken bizim gitmemize yakın eşiyle birlikte düzene sokuyorlar. Hergün değilsede haftada 2-3 kez gidiyorlar sağolsunlar.

Çalışmasa bile okadarda abartmaya gerek varmı ki?
Kadın tamam 1 ay kalcam dedi şuan 3-4 gün kalacak, yani okadarda bir kardeş ağırlanmazmı? Kadının arsızlığını vs geçelim, kısa süreli evde ben severim kalablık ortamı. Gelişi belli gidişi belli, beraber yer içer takılırdım ben olsam. Kendimi misaifr için parçalamazdım belki ama keyifli vakit geçirmek için uğraşırdım
Çalismasa bile mi? Bacım sizin yaşadığınız ülkeyi bilmiyorum da burda çalisan çocuklu bir kadinin , g.t kadar evde gunlerce , sürekli çocuklarina bağırıp çağırıp, bütün ev işini mesai sonrasında kendisine yıkan, üstelik aşırı bencil ve saygısız 4 çocuklu bir gorumceyi ağırlamasınin hiç kalabalık sevip sevmemekle alakasi yok...Asıl çalismasa "bari 3 4 gun katlanayim" denir yani..."Çalismasa bile " değil...

Çalismasa bile mi? Bacım sizin yaşadığınız ülkeyi bilmiyorum da burda çalisan çocuklu bir kadinin , g.t kadar evde gunlerce , sürekli çocuklarina bağırıp çağırıp, bütün ev işini mesai sonrasında kendisine yıkan, üstelik aşırı bencil ve saygısız 4 çocuklu bir gorumceyi ağırlamasınin hiç kalabalık sevip sevmemekle alakasi yok...Asıl çalismasa "bari 3 4 gun katlanayim" denir yani..."Çalismasa bile " değil...

Vallah ben TRde yaşıyorken ve çalışmadığım dönemler gayetde seviyordum, halade severim.
Yaşanan ülkeyle alakası nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X