Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dönüp dolaşıp buraya bakıyorum. Zaten misafir hiç sevmem insanların yüzüne söylerim çok iyi yapıyormuşum oh valla tansiyonum çıkıyor bu konuda ama kaostan da kendimi alamıyorum
Konuyu açarken " dert değil ama" diye başlamıştım bir de. Bütün kadınlar tansiyon hastası oldu benim yüzümden

ya 4 gün sonra gitmezlerse 1 ay kalırlarsa.. bende kaygı bozukluğu var ya sinir oldum
Yok tatil rezervasyonu yapmışlar, eşime söylüyordu bugün. Tam tarihi öğrenemedim ama eşinin izni Ağustos başlarında bitiyor.
Yani onun planı eşini yalnız gönderip çocuklarla bizde kalmaya devam etmekti en başta. Ama ben olmaz dedikten sonra bunu yapamaz, yaparsa beni eşek başı yerine koymuş olur ki böyle bir durumda çocuklarımla gidip işime yakın havuzlu bir otele yerleşirim o gidene kadar.
Bakın laf sokamayabilirim vs. ama bu tam benlik bir hareket. Eşim de biliyor bunu.

Karşınızdaki insan bunları düşünemiyor değil sizin hayır diyemeyeceğinizi bildiği için resmen sizi kullanıyor. Kesin bir dille hayır demezsen bu böyle devam eder. Seni kullanmasına izin vermedigin için kötü olacaksanda bırak kötü ol kimse için kendini heba etmeye değmez bu hayatta

Arkadaşlar gelişleri tekrar yarına kaldı.
Ya gurur yaptı, geldiğinde 4 gün yerine iki gün kalıp tatile geçecek.
Ya şuan kaldığı kuzen evi çok konforlu geldi.
Ya da sen beni istemezsen ben de böyle eziyet ederim deyip, her gün yarın geleceğim diyor,

Ay hiç eziyet değil valla. İnşallah tamamen vazgeçer

Bgk
e tatıle gıdecegı tarıh bellı degılmı
Yine başka ücretsiz konaklama bulmuş yani

Ya senden istediği verimi alamayacağını anladı o yüzden kalıyor , ya da daha uzun planı var.

Bisey sorcam ne getirilsin bekliyorsunuz?

2 tane dandik market çikolatası getirip karşılığında da kardeşinin evi de olsa 1 ay boyunca çoluk çocuk çöreklenilmesin, evde bi işin ucundan tutulsun istiyoruz.

Ben şahsen hediyenin fiyatından çok özenilerek, düşünülerek alınıp alınmadığına bakarım.

Bize de gelirdi bunlardan sırf getirmedi demesinler diye getirdiklerini o kadar belli ederlerdi ki verenler.

Hala 1€ olmadı mı gozlerim yasariyor ben 2016 da geldiğimde .8€ falandır en fazla gerçekten ne büyük enflasyon var

2 hafta önce indirime girmişti 0,79€e tüm gurbetçilerimiz izin stoklarını yaptılar şükür
Şuandada milkalar 0,65€e düşüyor ama yinede çok bence çünkü 0,49a düşüyordu 2 sene önceye kadar

Çok mağdururuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…