Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Donuk fasülye aldım. Merak etmeyin o böyle şeyler sevmiyor. Her geldiğinde ızgara et istiyor, çok seviyormuş ızgarayı 😀

o zaman işe giderken "akşama ne pişmesini istiyorsan kasaptan alırsın bugün. akşama bakarız" deyip kapıyı çekip çık. cevap vermeye de fırsatı olmasın.

bi gelip gitseydi rahat rahat ne var ne yok şurda dedikodusunu etseydik 🤣🤣
Sayfalarca yazıdan sonra, gelmezse hepimiz için büyük hayal kırıklığı olur bence.
Ben o kadar hazırlandım hizmet etmeyeceğim, çocuk bakmayacağım diye. Hazırlıkların hepsi içimde kalır😀

Sayfalarca yazıdan sonra, gelmezse hepimiz için büyük hayal kırıklığı olur bence.
Ben o kadar hazırlandım hizmet etmeyeceğim, çocuk bakmayacağım diye. Hazırlıkların hepsi içimde kalır😀

böyle bekliyorsun di mi?
1721158174113.png

Et istiyorsa satın alsın, pişirsin yesin.
Ben olsam et falan aldırmazdım. Eşime de tembih eder, alma derdim.
Yok asla ızgara yapmayacağım. Yemek parası vs çok da umurumda değil de, yani bu aşamaya zor getirdim olayı. Oturup ızgara yapacaksam hiç bu eziyetlere girmeden yapsaydım değil mi😀

Donuk fasülye aldım. Merak etmeyin o böyle şeyler sevmiyor. Her geldiğinde ızgara et istiyor, çok seviyormuş ızgarayı 😀
Almanyadan gelip ızgara et yiyeni de ilk defa görüyorum 😂 biz mumbar, kokoreç mokorec pis şeyler, kebap bir de patlıcan, taze fasulye gibi burada hiç tadını sevemediğim şeyleri yiyoruz.

Ama bir arkadaşımın kayinvalidesi sürekli aa siz orda güzelini bulamazsınız diye kuru fasulyeyi sebze yemeğini falan dayiyormus bunlara, tavsiye ederim😂

Yok asla ızgara yapmayacağım. Yemek parası vs çok da umurumda değil de, yani bu aşamaya zor getirdim olayı. Oturup ızgara yapacaksam hiç bu eziyetlere girmeden yapsaydım değil mi😀
Ay yemek parası da umrunuzda olsun bence. :)
+5 kişiye et almak az para mı yav? Masraf çıkarmayın hiç :)

Aksama et yeriz dedi diyelim ki. "Tamam canim sen surdaki kasaptan x kilo et aliver. Zeytinyagina yatir, marine olsun, ben isten eve 8de geliyorum, 7 bucukta izgaraya atarsin pismeye baslar. Ben gelince yeriz" deyin. E ama ben yapamam derse tamam canim sorun degil, dolapta makarna var, pisirir yeriz dersiniz hahhaha

Aksama et yeriz dedi diyelim ki. "Tamam canim sen surdaki kasaptan x kilo et aliver. Zeytinyagina yatir, marine olsun, ben isten eve 8de geliyorum, 7 bucukta izgaraya atarsin pismeye baslar. Ben gelince yeriz" deyin. E ama ben yapamam derse tamam canim sorun degil, dolapta makarna var, pisirir yeriz dersiniz hahhaha
Konu sahibi bunu dese süper olur. İçimizin yağları erir, kilo veririz. 😁

Konu sahibi ne zaman gelip dönecek tam olarak görümcegiller? Dönünce haber verin lütfen, 3. 5 günlüğüne size uğramak istiyorum🙃🙃

Arkadaşlar konu sahibimiz maalesef çok güzel ağırlayacak misafirlerini. Son mesajlarından o ışığı aldım 🥺🥺

inşallah kendini ve bizi bu kadar doldurduktan sonra can ciğer kuzu sarması olmazsın 🤣🤣
Ya ben hiç bir zaman can ciğer olmadım zaten. Yapım gereği böyle vıcık vıcık olamam kimseyle, mesafeli bir insanımdır. Bu hale nasıl geldik, nasıl evimde bir ay kalacağı kadar içli dışlı olduk hiç bilmiyorum 😀

Konu sahibi ne zaman gelip dönecek tam olarak görümcegiller? Dönünce haber verin lütfen, 3. 5 günlüğüne size uğramak istiyorum🙃🙃

Arkadaşlar konu sahibimiz maalesef çok güzel ağırlayacak misafirlerini. Son mesajlarından o ışığı aldım 🥺🥺
Yani şu var ki ben saygısızlık edemem, lafta sokamam, bunu görümceye değil kimseye yapamam ama bir şekilde sohbet etmeyerek, çocuklarımı alıp gezmeye giderek, o dedikodu yaparken yorum yapmayarak ne bileyim çocuklarını bıraktığında benim işim var diyerek gösteririm tepkimi. Gerçi en son çocuğuna bakmadığımda cinnet geçirmişti, direk bana birşey diyemiyor ama böyle sinirli sinirli yerinden kalkıp gitmeler, çocuklarına bagirmalar. Allah'ım ya nelerle uğraşıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X