Görümcem tatilde bize gelmek istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bunu asla yapacak biri olduğunuzu sanmıyorum . Eğer böyle bir yapınız olsaydı yine de gelmezlerdi.

Böyle yapmayacaginizi aha da suraya yaziyorum.

Ben bunu asla yapacak biri olduğunuzu sanmıyorum . Eğer böyle bir yapınız olsaydı yine de gelmezlerdi.
Tam aksine, ben anlayana bildiğiniz melek gibi bir insanım. Ama karşımdaki bunu suistimal ederse fazlasıyla çekilmez bir tip olabilirim. Ama öyle yüzüne güleyim, arada da laf sokayım vs asla yapamam. Direk dümdüz tavır alırım.
Ha tavrımı göstermeme rağmen bunlar yaşanıyor gerçi o da var. Tavrım ne kadar işe yarar bilmiyorum. Ama en azından öyle huzurlu günler beklemiyor onları. Benim huzurum kaçtıysa onlarınki de kaçacak.

Bize yazın lütfen.bende arkadaşlara katılıyorum. Paşa paşa yemek yapıp çocuk bakacaksınız. Abi kardeş ikisi durumun gayet farkında.
Hayır, yapmayacağım çünkü şimdiye kadar arkalarından bıktım niye geliyorlar diyen, işi dedikodu boyutunda tutan bir tiptim. Şuan Isin boyutu değişti. Ağzımla musait değiliz demişim. Ortada bir saygısızlık var, ben saygisizliğa da asla gelemem.

İnşallah yapmazsınız. Hem sizin hem çocuklar için çok zor bir durum. Habersiz gelmeyin demenize rağmen gelmemleri evet saygısızlık. Size bol bol sabır diliyorum ihtiyacınız olacak.

Bu yorumun alnı olsa öpülür Sourlife , bu görümce senin evine adım attıktan sonra sen evde olsan ne, olmasan ne? Günün sonunda çocuklariyla kendi evinden eşyalarından, huzurundan, düzeninden olan, evin pisliğini temizleyen, sen evde olmasan da yaptıkları masrafı çocuklarının rızkı olan aile butcesinden ödeyen yine sen olacaksın...Çocuklarimi alır dışarı çikarim , hizmet etmem surat asarım gibi tedbirlerin görümcen gibi bir arsızı zerre kadar etkilemeyeceği o kadar belli ki...

Tam olarak ne konuştunuz mesela biz geliyoruz dediğinde şu zamanda müsait olduğumuzu söylemiştik dediniz o da işi böyle ayarlayabildik dedi peki ne kadar kalmayı düşünüyorsunuz biz pek müsait değiliz tarzı bir şey de konuşuldu mu

Karşındaki arsız kardeşim,ne yaparsan yap ne dersen de arsızlığıyla çıkacak işin içinden.Geldiklerinde yemek yapma, yolda yersiniz diye düşünmüştüm de.Ha ben de yapabilir miyim böyle sanmıyorum ama sen bu sinirle gayret et en azından

Konu sahibi bu zamana kadar annesi dahil bu konuda destek görmemiş ve yapmış. Şimdi burda konu açınca gözü az çok açıldı ve bunun etkisini elbette gösterecektir diye düşünüyorum ben. Yani sen hizmet de edersin şunu da yaparsın bunu da yaparsın diyenlerin haklı olmayacağını umuyorum. Olayları buraya güncelleyin lütfen.

Baktı ki sekizinci ayda müsait değilsin yedinci ayda gider yayilirim diye düşünmüş . Aslında sorun seni bu kadının nasıl gördüğü. Seni kullanacağını çok iyi bilmesi
Inanın tek sorun gurursuzluk. Benimle alakası yok. Şimdi biz bir hafta yokuz diye gidip kuzeninde kalacak. Kuzenin de 3 küçük çocuğu var. O kadına da soran yok. Biz yokuz diye pat diye ona gidilecek.
Kafalar değişik. Kimsenin rahatı umurlarında değil.

Ben yazdiklariza katiliyorum .şimdi tekrar görükceyi arayip size agustosta 5 gunluk musaitligim var onun disinda gelmeyin dedim
Neden geliyorsunuz ?
seni ve 4 cocugunu kafam kaldirmiyor bir ay baska planlarim var demeli .acik acik arayip soylemeli .ben evdeki cocuklara uzuldum sevmedigin 4 cocukla bir ay kendi evinde olmak berbat sebepte kendi anne babanin sinir cizememesi.

Sorun gurursuzlik degil sorun hala sizin sinir cizememeniz arayip suan evim musait degil agustosta gelin dedim sizi agirlayamayacagim musait degilim demeniz lazim .ama hala kolundan tutup atamam ki diyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…