Görümceeee 🫠

E ben bu tarifeyi 10 senedir yapıyorum yine gelen geliyor

Bence 15 senedir aranızda sorun yoksa bunun için tatsızlığa değmez. Önce bi konuşun anlayın cevabına göre tavrınızı belirleyin.
Yani yoktu ikimizde sorun yapmadık demek ki , genelde ben alttan alırım . Karışmam .

Bu olayda kalkar gece gidebilirdim , bu ser ailemle kendisi kötü olacaktı . İpler kopardı . Gerek yok dedim . Yada gelince odadan çıkıp lafı sokardım , dedim görmezden gel sinirle bişey deme .

Böyle yapınca aaa ne kader anlayışlı görümce denmiyor tabi , ama şu kardeşime kıyamıyorum , çocuklara kıyamıyorum .
Yoksa yılda 1 onlar bize biz onlara gidiyoruz . Yılda 1 olan hiç olmasa diye ipleri de kopartabilirdim .

Belkı koparsam daha kıymetli olurdum

E ben bu tarifeyi 10 senedir yapıyorum yine gelen geliyor
Yok canım ya öyle değilim ben annemlerde vakit geçirdiğim çok zaman oldu mesela

Geçen sene hatta annem çalışıyordu akşamları. Babamda . Gece 12 de geliyorlardı 4 te gidip .
Ben 2 çocuk evde tek kalıyordum . Günlerce aramadılar gel demediler . Gündüzde çocuklarına bakıyordum .aksam 6 da alıyorlardı . Neden çağırmıyorsunuz aramıyorsunuz diye yaygara yapmadım . Aldım çocukları kendim gezdim .

Ayıp etmiş,siz haklısınız.
Benim görümcem de 10 saatlik mesafede yanımıza gelecekti.
O gün de iş arkadaşlarımla akşam yemek planımız vardı.
Neyse,bana gece 12 gibi varırız demişlerdi.
Saat 9 gibi varmışlar,eşim söyledi,hemen aradım görümceti,önceden planlanmişti siz 12 gibi geliriz diyince katıldım dedim.
1 saat içinde de döndüm hemen.En azından arayabilirdi.
Çok ayıp ermiş gerçekten,sizi saymamış

O zaman bir daha gitme evine, sen “rahatsız oldum” diye anlatsan güzel güzel o yine de anlamaz. Boşver, koy mesafeni geç canını da sıkma sana bir tavır değilmiş yaptığı

Konu sahibi görümce

Konuyu sonuna kadar okudum,ne mülayim yorumlar yapılmış, velev ki karşıdaki kişi görümce olaydı yorumlar yıkılırsın,sayfalar dolusu hakaretler yapılırdı

Konu sahibi evine döndükten sonra konu açsaydı daha farklı yorumlar yapılabilirdi ama hala kadının evindeyken ortalığı kızıştırmaya ne gerek var ki? Evde çocuklar var, konu sahibi de söyledi zaten kuzenler heveslenmiş birlikte planlar yapmış. Kavga edip gece yarısı annesinin evine dönseydi o çocuklara günah olmaz mıydı? Yapılan yorumların sakinliğinin sebebi bu bence

Yok konu sahibi zaten kendisi mülayim, eğer konu sahibi geline bu şekil davransa gelinin sakın kalacağını hiç düşünmüyorum

Ben de öyleyim maalesef misafir gelmeden bi gün önceden başıma ağrılar giriyor aşırı stres yapıyorum ama gittiğim yerlerde hiç de özenilmediğini görünce ben de vazgeçtim biraz artık eskisi gibi değilim

Uzak mesafeden gelmişsin artı konuşmuşsunuz konuşurken şoyle deseydi ben sabah geleceğim sizde gelmezdiniz.
Garip bir durum.
Evi size biraktiysa çarşaflari alabilceginizi tahmin etmiştir bence sizde fazla kasmayın ozensizlik var ama bazı insanlar gamsız böyle yapısı nasıldır bilemem kaç yıldır sizinle az çok huyunu anlamışsınızdır ona göre mesafe koyun veya tavır alın zaten kavga edicek bi insan değil gibi duruyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…