Görümceeee 🫠

Gelin çok rahat birisi demek ki. Keşke ben de o kadar rahat olabilsem (o kadar da gerekmez yani bir tık yeter) . Siz de telefonla arayıp çarşafların yerini sorsaydınız keşke çocuklar uyuyacak falan diye.

Çocuklar için üstünü kapatmanız iyi olmuş ama yerinizde olsam bir dahakine plan yaptıklarında işin yatılı kalma tarafını ısrarla annemde kalacağız diye geri çevirirdim.

Misafirlikte çarşaf beklemek gerçekten kötü, yaşadım. Ama sizi kardeşiniz karşılamış zaten. Verseydi çarşafları da öyle gitseydi.

Büyütülecek bir mesele değil ama aradaki sınırı arttırmak gerektiğini gösteriyor bence.

Kardesle konusmaniz cok yanlis. Evin hanimi gelin.
Benim esim bensiz konussa planlasa, beni kimse takmamis oluyor bi durumda.
Gekin hakli bu durumda.
Ciddiye alinmak cok önemli bir durum

Kardesle konusmaniz cok yanlis. Evin hanimi gelin.
Benim esim bensiz konussa planlasa, beni kimse takmamis oluyor bi durumda.
Gekin hakli bu durumda.
Ciddiye alinmak cok önemli bir durum
Konu sahıbı sayfalarca gelın cagırdı dıyor. Goruntulü konusup gelın vr kardesı bırlıkte cagırmıs.
Gelın hanım hıc te haklı degıl. Yatsın kalksın da konu sahıbı gıbı mulayım huzuru bozmak istemyeen bır gorumcesı var dua etsın

Evet keşke daha erken gelseymiş daha hoş olurmuş elbette ama şöyle düşünmüş olabilir mi mesela.
Kiminle görüştü, ne zamandır görüşmüyorlardı, nasıl bir ortamdı vs bilmeyerek farazi konuşacağım.
Bazen öyle ortamlar olur ki, kalkmak istersin bir türlü kalkamazsın. Ya sohbet çok koyudur, ya o an ortamdaki bir kişinin desteğe ihtiyacı vardır, morali bozuktur vs.
Belki "nasılsa eşim evde o ilgileniyor ablasıyla eniştesiyle, zaten yabancı değiller" diye düşünmüş olabilir. Hani normalde madem bir sorununuz yok, birbirinizi seviyorsunuz bu kadar dert edinmeyin bence. Bu hep tekrarlanır, farklı konularda farklı şeyler olur yine hoş olmayacak o zaman bir anlam ararsınız. Dip not olarak "dün baya geç geldim kusura bakma canım, tahminimden uzun sürdü" dese güzel olurdu elbette :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…