Görümceeee 🫠

Yaptığı çok ayıp ama şey diye düşünmüş olabilir mi yaa sizin planınız sabah havuzmuş galiba. Sabah vakit kaybetmemek için belki de sadece sizi yatıya bekliyordu. Ya da gelirseniz de kardeşiniz evde diye takmadı belki. Sonuçta akşam için bi plan yok. Çok mu iyimser düşünüyorum bilemiyorum.
Şahsen ben plan yaparken benimle muhatap olunmazsa kimle plan yapılıyorsa onunla takılınsın ben de keyfime göre katılırım veya katılmam diye düşünürüm. Mesela görümcem bi plan yapılacağı zaman beni ararsa katılırım, organize ederim müsaitsem ama eşimi ararsa keyfime bakarım canım isterse katılırım. Trip atma manasında değil. Eşimle yapılan plana katılmayınca ayıp olmaz gibi geliyor. Belki de sizin gelin de öyle düşünmüştür. Çarşaf vs de eşi çıkarır diye düşünmüştür. Bilemedim bana çok batmadı şahsen. Hazır gelin yokken kardeşimle muhabbet ederdim bol bol. Kardeşim de giderse o zaman durmazdım evde.
Yok bizim ilişki dinamiğimiz öyle değil yani o kardeşime söyler kardeşim kendi fikri gibi bize söyler ama biz Yanyana isek o yapar olanları söyler bize filan . Yani değişik bişey değil bizim için 😄 Zaten şu 2 gün için planlarımızı vardı hani

Hiç olmamış bu davranışı. Resmen bir daha gelmeyin demek yani. Eve misafir gelecek ben 2 de eve gelicem olacak şey mi? Ama başka biseye daha şaşırdım o kadar saat çarşaf beklemek saçma geldi. Kardeşiniz bilmiyor mu çarşaf yerini neden vermedi ki çocuklar uyurlardı en azından. Bizde çarşaf yeri bellidir yani biri uyuyacaksa ben evde yoksam eşim çıkarır verir ordan.
Çocuklarda uyumadı birbirlerini görünce oyuna daldılar seviyorlar birbirlerini aylardır bu anı bekleyip planladılar .yoksa zaten o gelmeden yattık ordan burdan buldum ben bişeyler .

Vay anasini bize gorumce gelecek biz disarda 2lere kadar gezcez
Valla konu acardik bosaniyoruz diye jdhjsjk 🥴
Gorumce gelecek olsa en fazla markete gider geliriz, kocamiz ablamlar yoldaymis der markette de acele ettirir falan 😆
Gelin arkadaslariyla cikmis olsa bile kizlar misafirim gelecek kalkiyorum diyebilirdi yani tuhaf geldi biraz

Vay anasini bize gorumce gelecek biz disarda 2lere kadar gezcez
Valla konu acardik bosaniyoruz diye jdhjsjk 🥴
Gorumce gelecek olsa en fazla markete gider geliriz, kocamiz ablamlar yoldaymis der markette de acele ettirir falan 😆
Gelin arkadaslariyla cikmis olsa bile kizlar misafirim gelecek kalkiyorum diyebilirdi yani tuhaf geldi biraz
Evet ben eğlenmesinde değilim , zaten biliyordum ki karışmam da yani ama erken gelmesini bekledim yalan yok ..

Ki aynısını ben yapsam belki tefe koyardı beni

Merhabalar , kısa keseceğim

Şimdiye kadar hiç bir zaman görümcelik yapmadım , gelinimizi severim de . O da beni sever şey der hatta hiç bir zaman bana görümcelik yapmaz hep ablamdır .. bunu dipnot olarak yazdım .

Ki banane derim hep, ben uzakta oturuyorum zaten , ne karışıcagım ..

Fakat bugün garip bişey oldu .
Biz ,(eşim 2 çocuk )ailemin yanına geldim memlekete . 10 saatlik yol .
Bizi cuma günü bize gelin çünkü haftasonu gezeriz kaybımız olmasın diye onlar çağırdı .
Tamam dedik , gelinle kardeşim ile görüntülü konuştuk .
Biraz yola geç çıktık , çünkü işleri vardı çocuğun kursu -gelin de arkadaşlarıyla dışarı çıkacaktı . Ben annemlere geçerim sorun yok dedim yok gelin siz bize dediler iyi dedim hep kardeşimle konuşuyorum bu arada . Annemlerde Yemek yedik sonra kardeşime geldik saat 22 gibi ..
şu an saat 01.25 gelin yok
Kardeşim de 12.45 gibi gelini alıp geleyim ben diye çıkmıştı ..
story üstüne storty bizde eşimle evde çocuk bakıyoruz işte birbirimize bakıp .😂

Yatsak yatamıyoruz çocukları yatırsak yatıramıyoruz 10 saat yol üstüne şu saat oldu çocuk sesi 😍

Erken gelsin demiyorum da gelmesi gerekmezmiydi yahu 24 cıvarı .. çünkü 19 da buluştular ..

Hayır bi ara mesela , hiç konuşmadık ne yoldayken ne de o yokken eve gelmişken ..
yılda 1 kere geliyorum o da 1 haftalığına .

Kardeşim ondan habersiz bizi çağırmaz mesela . Ben de pat diye gelmem . Sınırları biliriz .

kalkıp gitsem ailemde karışacak olaya diye kaldım , evleri havuzlu çocuklar plan yaptı havuzda oynayıp çosacaklar.
Akşama da canlı müzik planladı gelin yer ayırmıştı pazarda otele gideceğiz .
Hani bizi istemiyor tavrı de yok . Zaten 15 yıldır evliler yani anlardım mutlaka .

Garip geldi . Ben de mi sorun ?

Güncelleme : gece 2 de geldi .
Ben yatmıştım 🤪 eşim odaya geçerken yakaladı hiç bişey yok gibi naber abi , klimayı açık sıcak dedi falan filan . Ben çıkmadım odadan . Öylece kaldı .

Güncelleme 2 : sabah erken kalktık kardeşim ile yola çıktık zaten planlamıştık bunu . Sadece kardeşime sabah dedim kaçta gelnizi gece be , o da bilmiyorum ki dedi oğlum planınız varsa bizi beden çağırdınız annemlerde kalsaydık ya dedim bişey demedi . Uzatmadım . Gelin uyuyordu .
Kardesinin esine gelin diyen birinin gorumcelik yapmadigina inanmak zor. Gelin asagi gelin yukari.

Sizin gelinle kardeş ilişkisi biraz eşimle bana benziyor😂 öyle bir elektrik aldım konudan. Böyle kime yapardım diye düşünüyorum, sanırım aramin kötü olmasını istemediğim ama hiç de vakit geçirmek istemediğim kişiye yapardım bunu, belki kayinpedere🤔 eşimin de gönlü olsun, eve gelmediler olmasın ama ben görmeyeyim. Bilemiyorum sevdiğim bir aile üyesine yapmazdım ya, hiç aklım almıyor. Ama bu tarifeyi yaptığım insandan beklentim gece 2de geldiğimde yatmış olması olurdu tabi😂 gerçekten aranızın iyi olduğuna emin misiniz ya🤔

Hep böyle mi peki gelin? Yani ona göre değerlendirmek lazım durumu, hep böyle gamsızsa takılmazdım ama normalde böyle olmayıp ilk defa yaptıysa 1- eşiyle tartışmış olabilir, 2-görüntülü konuşurken sözleşmişsiniz ama belki o kaş göz yapmasına rağmen kardeşiniz “gelin” dediyse o yüzden yapmış olabilir.

He, iki durumda da ayıp etmiş o ayrı

Kardesinin esine gelin diyen birinin gorumcelik yapmadigina inanmak zor. Gelin asagi gelin yukari.
Yok artık 😂😂😂

Pardon da ne diyeceğim uzun uzadıya kardeşimin eşimi diyeceğim

X mi diyeceğim

Sallamasyon isim mi diyeceğim üstte yazsam altta unuturummben ..

Gelin yani gelin işte gelinimizzzzz

Sizin gelinle kardeş ilişkisi biraz eşimle bana benziyor😂 öyle bir elektrik aldım konudan. Böyle kime yapardım diye düşünüyorum, sanırım aramin kötü olmasını istemediğim ama hiç de vakit geçirmek istemediğim kişiye yapardım bunu, belki kayinpedere🤔 eşimin de gönlü olsun, eve gelmediler olmasın ama ben görmeyeyim. Bilemiyorum sevdiğim bir aile üyesine yapmazdım ya, hiç aklım almıyor. Ama bu tarifeyi yaptığım insandan beklentim gece 2de geldiğimde yatmış olması olurdu tabi😂 gerçekten aranızın iyi olduğuna emin misiniz ya🤔
Evet iyiyiz 😂 cidden iyiyiz 15 yıldır birlikteyiz
Kızkıza çok gece de çıktık çocukları bırakıp

Zaten bana da tuhaf geldiği için yazdım ben . Öyle olsa annende kalsın derdi kardeşime , ama ısrarla gelin vakit geçirelim çocuklar oynasın sabah havuza girerler dedi .

Ayrıca öyle bir vibe alsam gelir miyim yahu

Hep böyle mi peki gelin? Yani ona göre değerlendirmek lazım durumu, hep böyle gamsızsa takılmazdım ama normalde böyle olmayıp ilk defa yaptıysa 1- eşiyle tartışmış olabilir, 2-görüntülü konuşurken sözleşmişsiniz ama belki o kaş göz yapmasına rağmen kardeşiniz “gelin” dediyse o yüzden yapmış olabilir.

He, iki durumda da ayıp etmiş o ayrı
Genelde böyle evet , yani kızkıza gider ben derim git diye bakarım ben çocuğa diye de böylesini yaşamadık hiç .

Yok kardeşim onun lafı harici bişey demez diyemez öyle bişey hissetsem ben de gelmezdim .
Ses tonundan bile anlarım hani .

Neyse bilemedim bende çok yakın gördü sanırım bizi

Merhabalar , kısa keseceğim

Şimdiye kadar hiç bir zaman görümcelik yapmadım , gelinimizi severim de . O da beni sever şey der hatta hiç bir zaman bana görümcelik yapmaz hep ablamdır .. bunu dipnot olarak yazdım .

Ki banane derim hep, ben uzakta oturuyorum zaten , ne karışıcagım ..

Fakat bugün garip bişey oldu .
Biz ,(eşim 2 çocuk )ailemin yanına geldim memlekete . 10 saatlik yol .
Bizi cuma günü bize gelin çünkü haftasonu gezeriz kaybımız olmasın diye onlar çağırdı .
Tamam dedik , gelinle kardeşim ile görüntülü konuştuk .
Biraz yola geç çıktık , çünkü işleri vardı çocuğun kursu -gelin de arkadaşlarıyla dışarı çıkacaktı . Ben annemlere geçerim sorun yok dedim yok gelin siz bize dediler iyi dedim hep kardeşimle konuşuyorum bu arada . Annemlerde Yemek yedik sonra kardeşime geldik saat 22 gibi ..
şu an saat 01.25 gelin yok
Kardeşim de 12.45 gibi gelini alıp geleyim ben diye çıkmıştı ..
story üstüne storty bizde eşimle evde çocuk bakıyoruz işte birbirimize bakıp .😂

Yatsak yatamıyoruz çocukları yatırsak yatıramıyoruz 10 saat yol üstüne şu saat oldu çocuk sesi 😍

Erken gelsin demiyorum da gelmesi gerekmezmiydi yahu 24 cıvarı .. çünkü 19 da buluştular ..

Hayır bi ara mesela , hiç konuşmadık ne yoldayken ne de o yokken eve gelmişken ..
yılda 1 kere geliyorum o da 1 haftalığına .

Kardeşim ondan habersiz bizi çağırmaz mesela . Ben de pat diye gelmem . Sınırları biliriz .

kalkıp gitsem ailemde karışacak olaya diye kaldım , evleri havuzlu çocuklar plan yaptı havuzda oynayıp çosacaklar.
Akşama da canlı müzik planladı gelin yer ayırmıştı pazarda otele gideceğiz .
Hani bizi istemiyor tavrı de yok . Zaten 15 yıldır evliler yani anlardım mutlaka .

Garip geldi . Ben de mi sorun ?

Güncelleme : gece 2 de geldi .
Ben yatmıştım 🤪 eşim odaya geçerken yakaladı hiç bişey yok gibi naber abi , klimayı açık sıcak dedi falan filan . Ben çıkmadım odadan . Öylece kaldı .

Güncelleme 2 : sabah erken kalktık kardeşim ile yola çıktık zaten planlamıştık bunu . Sadece kardeşime sabah dedim kaçta gelnizi gece be , o da bilmiyorum ki dedi oğlum planınız varsa bizi beden çağırdınız annemlerde kalsaydık ya dedim bişey demedi . Uzatmadım . Gelin uyuyordu .

Ben olsam birdahaki konuştuğumda söylerim.
Trip atmak veya uzatmak anlamında değil ama en azından bilir yani.

Genelde böyle evet , yani kızkıza gider ben derim git diye bakarım ben çocuğa diye de böylesini yaşamadık hiç .

Yok kardeşim onun lafı harici bişey demez diyemez öyle bişey hissetsem ben de gelmezdim .
Ses tonundan bile anlarım hani .

Neyse bilemedim bende çok yakın gördü sanırım bizi

Yok gezme anlamında demedim, evine biri geleceği zaman hep böyle rahat mıdır?

Yok gezme anlamında demedim, evine biri geleceği zaman hep böyle rahat mıdır?
Evet rahattır , öyle uzun uzadıya hazırlık yapmaz mesela , ailem bile ayda yılda bir gider evine sadece çay koyar 😂

Hani farklıyız bu konuda anneme de derim beklenti içinde olma , biz tam tersi yağdırırız mesela , ama ondan beklemeyiz biz alır yapar gideriz

X