Görümceeee 🫠

Yok bizim ilişki dinamiğimiz öyle değil yani o kardeşime söyler kardeşim kendi fikri gibi bize söyler ama biz Yanyana isek o yapar olanları söyler bize filan . Yani değişik bişey değil bizim için Zaten şu 2 gün için planlarımızı vardı hani

Çocuklarda uyumadı birbirlerini görünce oyuna daldılar seviyorlar birbirlerini aylardır bu anı bekleyip planladılar .yoksa zaten o gelmeden yattık ordan burdan buldum ben bişeyler .

Vay anasini bize gorumce gelecek biz disarda 2lere kadar gezcez
Valla konu acardik bosaniyoruz diye jdhjsjk
Gorumce gelecek olsa en fazla markete gider geliriz, kocamiz ablamlar yoldaymis der markette de acele ettirir falan
Gelin arkadaslariyla cikmis olsa bile kizlar misafirim gelecek kalkiyorum diyebilirdi yani tuhaf geldi biraz

Evet ben eğlenmesinde değilim , zaten biliyordum ki karışmam da yani ama erken gelmesini bekledim yalan yok ..

Ki aynısını ben yapsam belki tefe koyardı beni

Kardesinin esine gelin diyen birinin gorumcelik yapmadigina inanmak zor. Gelin asagi gelin yukari.

Sizin gelinle kardeş ilişkisi biraz eşimle bana benziyor öyle bir elektrik aldım konudan. Böyle kime yapardım diye düşünüyorum, sanırım aramin kötü olmasını istemediğim ama hiç de vakit geçirmek istemediğim kişiye yapardım bunu, belki kayinpedere eşimin de gönlü olsun, eve gelmediler olmasın ama ben görmeyeyim. Bilemiyorum sevdiğim bir aile üyesine yapmazdım ya, hiç aklım almıyor. Ama bu tarifeyi yaptığım insandan beklentim gece 2de geldiğimde yatmış olması olurdu tabi gerçekten aranızın iyi olduğuna emin misiniz ya

Hep böyle mi peki gelin? Yani ona göre değerlendirmek lazım durumu, hep böyle gamsızsa takılmazdım ama normalde böyle olmayıp ilk defa yaptıysa 1- eşiyle tartışmış olabilir, 2-görüntülü konuşurken sözleşmişsiniz ama belki o kaş göz yapmasına rağmen kardeşiniz “gelin” dediyse o yüzden yapmış olabilir.

He, iki durumda da ayıp etmiş o ayrı

Kardesinin esine gelin diyen birinin gorumcelik yapmadigina inanmak zor. Gelin asagi gelin yukari.
Yok artık

Pardon da ne diyeceğim uzun uzadıya kardeşimin eşimi diyeceğim

X mi diyeceğim

Sallamasyon isim mi diyeceğim üstte yazsam altta unuturummben ..

Gelin yani gelin işte gelinimizzzzz

Evet iyiyiz cidden iyiyiz 15 yıldır birlikteyiz
Kızkıza çok gece de çıktık çocukları bırakıp

Zaten bana da tuhaf geldiği için yazdım ben . Öyle olsa annende kalsın derdi kardeşime , ama ısrarla gelin vakit geçirelim çocuklar oynasın sabah havuza girerler dedi .

Ayrıca öyle bir vibe alsam gelir miyim yahu

Genelde böyle evet , yani kızkıza gider ben derim git diye bakarım ben çocuğa diye de böylesini yaşamadık hiç .

Yok kardeşim onun lafı harici bişey demez diyemez öyle bişey hissetsem ben de gelmezdim .
Ses tonundan bile anlarım hani .

Neyse bilemedim bende çok yakın gördü sanırım bizi

Ben olsam birdahaki konuştuğumda söylerim.
Trip atmak veya uzatmak anlamında değil ama en azından bilir yani.

Yok gezme anlamında demedim, evine biri geleceği zaman hep böyle rahat mıdır?

Yok gezme anlamında demedim, evine biri geleceği zaman hep böyle rahat mıdır?
Evet rahattır , öyle uzun uzadıya hazırlık yapmaz mesela , ailem bile ayda yılda bir gider evine sadece çay koyar

Hani farklıyız bu konuda anneme de derim beklenti içinde olma , biz tam tersi yağdırırız mesela , ama ondan beklemeyiz biz alır yapar gideriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…