Göğüslerim çok büyük, ne yapabilirim?

Mumkun oldugunca kucuk gosterebilecek sutyenler kullanin.. Ameliyat olmayin derim deger mi bicak altina yatmaya..

51 kilo isen 95 D cup beden ölçüsü olarak sana büyük değil mi? Gögüslerin büyük olabilir D cup amenna ama 95 bedeni kilolu kadınlar kullanmıyor mu?

Gögüs küçültmenin ameliyatsız pek mümkün olmadığını düşünüyorum...
Belki hileli sütyenler var onlar çözüm olabilir ama bir derece tabii...

Nasıl öyle oluyor ya?

O zaman pötür pötür yağ tüm vücut

Memende kas bile ele gelmiyordur?

Bence bıçak altına yatmaya değmez. Farklı farklı yöntemler mi kullanılıyordur bilmiyorum ama tanıdığım birisinin dikişlerini görmüştüm bayağı çoktu, hareketi çok kısıtlandı, sürekli akıntı oldu bakımı zor olduğu için. Sonra biraz kilo aldı ve eski haline döndü. Başka tavsiyeleri dene bence

Bilemiyorum bu da büyük sıkıntı. Arkadaşım ameliyat olmak zorunda kaldı. Çünkü 35 yaşında kamburu çıkmaya başlamıştı. Ameliyattan sonra gördüm. Baya duruşu düzelmiş.

İyi günler dilerim herkese.

Şimdi benim 160 boyum var, vücudum da ince 51 kiloyum ama göğüslerim çok büyük. 95 D sütyen takıyorum düşünün. Vücudum ince olduğu için bunu taşımak da cabası. Yazları cehennem gibi oluyor zaten, sütyen askısı omzumu falan kesiyor resmen sıcağın etkisiyle. Sırt ağrısı çekmiyorum ama şöyle bir sorun var, göğüslerim çok büyük olduğu için üst tarafım şişman gibi görünüyor. Bu yüzden bol, salaş şeyler giyemiyorum, dar şeyleri daha çok seviyorum ki belimin inceliği ortaya çıksın. Ama sıkıldım çünkü bol, salaş şeyleri çok beğeniyorum özellikle yazın.

Operasyon geçirmeyi düşündüm ama istemiyorum çünkü ameliyat falan çok mecbur kalmadıkça bıçak altına yatmak istemem. Benim sorum, göğüslerimi nasıl küçültebilirim? Bunun için çok faydalı oldu dediğiniz bir hareket var mı?

Not :kilo ver demeyin çünkü kiloyu belimden veriyorum zaten, çok orantısız mal gibi bir şey oldum böyle.
Bende 95d takıyorum :KK43:

Nasıl öyle oluyor ya?

O zaman pötür pötür yağ tüm vücut

Memende kas bile ele gelmiyordur?

Sizin memenizde kas ele geliyor mu acaba? Meme dokusunda kas arayanı ilk kez gördüm çünkü meme tamamen yağ dokusu ve süt bezlerinden oluşur zaten.

Konu sahibi sporla ancak biraz deriyi sikilastirip dikleştirebilirsin ancak asla kucultemezsin, bunun ameliyattan başka çaresi yok. çünkü meme gerçekten tamamen yağ dokusudur spor yaparak sıkılaştırmak küçültme gibi bir ihtimal yok.

51 kilo isen 95 D cup beden ölçüsü olarak sana büyük değil mi? Gögüslerin büyük olabilir D cup amenna ama 95 bedeni kilolu kadınlar kullanmıyor mu?

Gögüs küçültmenin ameliyatsız pek mümkün olmadığını düşünüyorum...
Belki hileli sütyenler var onlar çözüm olabilir ama bir derece tabii...
Hiç sorma zaten dediğim gibi orantısız oluyorum, boyum kısa belim bacaklarım ince ama göğüsler böyle. Ve üst bedeni şişman gösteriyor :KK43:

Mumkun oldugunca kucuk gosterebilecek sutyenler kullanin.. Ameliyat olmayin derim deger mi bicak altina yatmaya..
Sırt ve bel ağrısı duruş bozukluğu varsa - ki oluyor- bence değer. Hele o sütyenin askılarının zamanla omuz kemiklerine verdiği baskı ve ağrıyı yaşamayan bilmez inanın ....

Bilemiyorum bu da büyük sıkıntı. Arkadaşım ameliyat olmak zorunda kaldı. Çünkü 35 yaşında kamburu çıkmaya başlamıştı. Ameliyattan sonra gördüm. Baya duruşu düzelmiş.
Evet kambur olmaktan da korkuyorum. Çünkü dik durunca iyice dikkat çekiyor, insan eğilme ihtiyacı duyuyor sürekli. O da zamanla kamburluk yapıyor.

Bence bıçak altına yatmaya değmez. Farklı farklı yöntemler mi kullanılıyordur bilmiyorum ama tanıdığım birisinin dikişlerini görmüştüm bayağı çoktu, hareketi çok kısıtlandı, sürekli akıntı oldu bakımı zor olduğu için. Sonra biraz kilo aldı ve eski haline döndü. Başka tavsiyeleri dene bence
Bence deger.. sarkma gidecekse seklide guzellesecekse ve istedigin boyuta girecekse.. hic durmasin bence ameliyat en guzeli ve kisa yolu.. kilo verin diyen kizlar yahu kiz zaten 51 kiloymus nesine kilo versin?

Ağırlıkla yapılan egzersizlerin göğüsleri küçülttüğünü duymuştum. Ki kadın sporcuların genelde üst bacak ve kalçaları daha dolgun iken göğüsleri düz oluyor.

X