gögüs ölçülerimizz

sizce ideal gögüs ölçüsü:?

• 80 ve altı

OY: 39 29,5%
  • 85

OY: 61 46,2%
  • 90

OY: 21 15,9%
  • 95ve ustu

OY: 11 8,3%

• Ankete Katılan
    132
  • Anket Kapalı .
Arkadaslar kusura bakmayin ama cok sacma ve cocuksu cevaplar vermissiniz.
Bu cinsellik bölümünde kirmizi yaziyla RAHATSIZ OLACAK OLURSANIZ NE OKUYUN NEDE YORUM YAPIN yazilmis.

Bu sorudan rahatsiz olduysaniz okumayin adi üstünde burasi cinsellik bölümü ve cinssellik geciyor burda. Bukadar sasirmaniz yadirgamaniz sacma. Üstelik arkadasin bayan mi yoksa erkek mi oldugunu ispat edemiyorsunuz dolayisiyla suclama hakkinizda yok. Varsayimlarla bir insan suclanmaz.

Kendisi bir soru sormus rahatsiz olan bu bölüme hic girmez rahatsiz olmayanda cevap yazar bu sizleri ilgilendirmez... kusura bakmayin sewili tanimama etmem ama onun yerine ben sinir oldum burda.

Siz saniyomusunuzki burasi kadinlar kulubu diye hep kadinlarmi geliyor,bakalim kactane erkek geziyor aramizda uyanin.......)

antepli söylediklerinde çok haklısın.rahatsız olduysanız kapatırsınız.bu sitede sadece üyeler deil ziyaretcilerde gezine biliyor googleden yazıldığında çıkması olası bir durum.arkadaşın ilgisini çekmiş üye olmuş.yatak odalarının muhabbetini yapan kadınlar varsa bu muhabbette çok normal.ha ben ölçümü yazmam o ayrı mesele fiziksel özelliklerimi paylaşamam buralarda.ama yargısız infazda yapmayalım.

sevil bensana inanıyorum takma kafana boş ver isteyen okumasın yorum yapmasın bu konuya gelene kadar neler var a.s.

Birde anlamadığım daha ne konular açılıyor aynı bu şekilde,bu tarz(Cinsel sorular ,sorunlar bölümünde bu topiğin çok masumane kalacağı topicler var )Niye bu rahatsız etmiş herkesi ?? anlaması güç ?? Ayrıcada göğüs ölçüleriyle bu konuyu bir erkeğin açması arasında nacizane bağıntıyı çözemedim,buraya 150 yazsam ne olacak 70 yazsam ne olucak ? Benide erkek falan zannederler şimdi kesin böyle bir yorumda bulundum diye :)

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaeGecekten Sacma Yaniii Kusura Bakma Sewill Hanimlaelaelaelaelae

napıcan bizim ölçülerimizi öğrenip eve sütyen mi yollucan hahahahahah

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sanki bayan diilmiş gibi geldi sütyen ölçüsü ne yapcan sen sanane hem merak olamaz bu kızlar yasmayın cevap vermeyin buna

ya ayıp yaa... ne kafası kapalı tiplerisinz siz öyle....burda ısteyen cewap werir istemeyen vermez... size ne be??? begenmıyorsanız girip okumayın.. ama siz bırakın okumamayı ballandıra ballandıra cwp yazıyorsunuz... cidden at gozlugunuzu çıkarınız

ne kadar saçma bi soruuu acaba ne yacakki gögüs ölçümüzü yoksa sütyen işi falanmı yapıyor arkadaş

sewil erkek olmuş olsa göğüs ölçülerimizden önce daha başka daha saçma sorular sorabilirdi bence..
ilk üye olup cinselliğe girilemez diye bir kural konulsun bari..Zira yeni üye olup yorum yapan yada konu açan herkese bu şekilde erkek damgası vurulmamış olur..
Arkadaş çok saçma bir soru da sormamış burda ne sorular gördüm ben yok ilişki sayınız kaç ,yok kaç kere orgazm oluyorsunuz falan ..Bu anket onların yanında çok masum kalıyor..

ya ben bu sitedekı bazı tipleri çözdüm,, sırf yenı bırı olsun actıgı konuyua atlayalımm. gecelım dalgamızı modundalar... ama ne yazıkı komık duruma düşüyorlar

molina

:uhm:sewil erkek olabilirmi sizce kızlar:uhm:CADIARZU

siz erkeklerin sizin göğüs ölçülerinizle tahrikmi olacagını zannediyorsunuz?[ ciddi olamazsınız/B]

:uhm:hakkaten ne yapacakki bizim ölcülerimizi yani niye bu soru....? baya baya ilginç bi soru.....

okuyor ama yazmıyor yazıyor ama söylemiyor neler oluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…