gögüs ölçülerimizz

sizce ideal gögüs ölçüsü:?

• 80 ve altı

OY: 39 29,5%
  • 85

OY: 61 46,2%
  • 90

OY: 21 15,9%
  • 95ve ustu

OY: 11 8,3%

• Ankete Katılan
    132
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar biraz parayonak:)

daha fazla sizinle muhattap olupta seviyenize düşmeyeceğim ama
bakıyorumda ne kadarda sözlerinizin arkasıında değilsiniz diğer bi mesajınızda artık buu siteye girmeyeceğim demiştiniz fakat yine buradasınız sewil!!!! hanım tatlicadiarzu bu yüüzden sözünüzün ne kadar güvenilir olduğunu anlıyorum ben görevimi yaptım bunu burda bangır bangır bağırdım sizide gayett net bir şekilde hatırlıyorum gerisi yönetime kalmış beni ilgilendirmez sengözlerimebaksanab

her sitede olabileceği gibi burdada bayan kimlikli!!! erkekler olabilir arkadaşlar malesef bunu anlamanın kesin bir yoluda yok...o yüzden hep erkekte olabileceği gibi yaklaşıyorum artık insanlara...eee sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermişsengözlerimebaksanab herkes dikkatli olsun ...Allah bizi farklı kimlikle karşımıza çıkanlardan korusun inşallahyasakkelime

her sitede olabileceği gibi burdada bayan kimlikli!!! erkekler olabilir arkadaşlar malesef bunu anlamanın kesin bir yoluda yok...o yüzden hep erkekte olabileceği gibi yaklaşıyorum artık insanlara...eee sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermişsengözlerimebaksanab herkes dikkatli olsun ...Allah bizi farklı kimlikle karşımıza çıkanlardan korusun inşallahyasakkelime

aminnn.ama sandıgın gibi degil.zaman geçtikçe göreceksiniz bunu

Amin...!:1shok::1shok:

sevil bayan arkadaşlar.msnde kamera ile konuştuk.bende sizin gibi sanmıstım ama degil.bir yakınına özel ders veriyorum.burda tanıstışmamıza ragmen.

benim 80 beden boyum cok uzun cok belli olmaz ama ben utanırım fazla belli olmasın diye e bi de kapalıyım... ama nisanda silikondan kocaman olmus bi sutyen aldırdı eltim biraz varmıs gibi gorunsun dedi :roflol: :roflol: :roflol: utanmıstım :roflol: :roflol:

kızlar mannakmısınız yazmasanıza ölçülerinizii yaau bu ne biçim soruu!!Bu konuyu başlatan arkadaş erkekti zaten sanırsam

Öncelikle sunu söylim,ne erkegim nede sapıgım…sadece googleden bir arkdaşım için gögüs büyütme ameliyatlarını inceliyoduk..karşımıza direk bu bahsettiginiz cinsellik sayfası geldi..ve okumaya başladıkk..daha sonra hoşumuza gitti ve üye olduk..benim amacımsadece benden onceki anketi biraz daha derlemekti ve işin açıgı kendi boyutlarımız normalmiydi..ne sapıgım nede erkegimm bunu soylemek istedim ve anlamdıgım benimanketimden kat kat muhtechen sorular var ama galiba benim yeni olmam sizde farklı düşünceler uyandırdı..üstelik grafiker degilim ögrencciyim onu nerden çıkardınız anlamadım…söyledikleriniz kendimi kötü hissettirdi..rahatsızlık verdiysem özürdilerim..ve anket silinebiiyorsa silcem.lütfen önyargılı olmayın..
verilen cevaplar çok hoş... gerekli bilgi ve ölçüyü alamamış olsanız bile zannımca
boyunuzun ölçüsünü aldığınızı düşünüyorum.... birde demişsinki google den bakıyorduk karşımıza bu site de ki cinsellik bölümü çıktı..
yok ya.... nasıl odlu o kadınlarkulubu üyesi olmayan bir kişi siteye girdiğinde cinsellik bölümü açılmaz..
bazı topiclere girebilir, konularıda sadece okumaya yetkisi vardır...

sanem 06 sanırsam sende sewil in bahsettiği birlikte siteyi dolaşırken üye olmaya
karar verdiği arkadaşı olmalısın....

fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

valla kızlar korkulur sizden :):) harbiden sevil boyunun ölçüüsünü aldı.ben buraya hiç erkek girdiini düşünemiyorum.ztn düşünmek istemiyorum burda rahat rahat takılıoz girmesinleeerrrr ztnn burdan bari eksik kalsınlarrrrrrrr:)

Bana sewil erkek gibi geldi:)Ne dersiniz açtığı konular da hep cinsel içerikliymiş

X