gögüs ölçülerimizz

sizce ideal gögüs ölçüsü:?

• 80 ve altı

OY: 39 29,5%
  • 85

OY: 61 46,2%
  • 90

OY: 21 15,9%
  • 95ve ustu

OY: 11 8,3%

• Ankete Katılan
    132
  • Anket Kapalı .
evet ilginç bi soru yinede cevaplayım 90 60 90 mükemmel dimi kızlar:)

biraz saçma bir başlık olmamış mı?
insanların göğüs ölçülerini bilmek sana tam olarak ne kazandırıyor?
neyse bence ideal ölçü 85

arkadaşlar sizce ideal gögüs ölçüsü kaç olmlıdır?sizlerin kaç beden?kadınlar külübü üyelerinin ortalama yaşı ve gögüs ölçüsünü hesaplayalım..nedersiniz

yani ne diyeyim ki hiç ölçmedim çevresini boşver be gülüm ne farkederki :uhm::uhm::uhm::uhm:

ya gündeminizin bu olduğuna inanamıyorum...nijeryada o kadar insan açlıktan ölüyo,ortadoğuda savaşlarda o kadınlar çaresiz ama bide türkiyedeki kadınlara bakın göğüs ölçülerinden bahsedilio..ya kim nie ilgilensin benim göğüs ölçülerimle o kadar sorun varken...

arkadaşlar sizce ideal gögüs ölçüsü kaç olmlıdır?sizlerin kaç beden?kadınlar külübü üyelerinin ortalama yaşı ve gögüs ölçüsünü hesaplayalım..nedersiniz

Süper fikir...
Olur canım önce sen buyur o zaman....
kaydirigubbakcemile2

Çok değil birkaç hafta önceki güney osetya savaşında da insanlar ölürken,gürcistan'ın bir başka bölgesinde insanlar denize girip güneşleniyorlardı.Bu durum sadece bizim ülkemiz için geçerli değildir,dünyanın heryerinde bu böyledir,ki hakir görmek son derece de saçmadır bana göre,konuya olan tepkinizi girmemek ve yorum yazmamakla gerçekleştirin,böyle değil,lütfen.

Arkadaş anket yapıyor kanımca,sana şöyle diyek kısaca "SANA NE Kİ?" :mymeka:şakkıdı

ben bu cinsellik bölümüne arada bakıyorum da, her konuya kendisine 'ters' gelse bile cevap yazmaktan adeta zevk alan hanımlar var...bi de bazen başkalarına öğüt veriyolar, rahatsız olacaksanız okumayın falan diye... şaşırıyorum doğrusu...her topice cevap yazmak zorunda mısınız yau ?

yine parayonaları tavan yapmış milletin...orgazm olunan pozisyonlara cevap veriliyor,masturbasyona,oral sekse cevap veriliyor ama göğüs ölçüsü sorulduğunda komplo teorileri üretiliyor.burası herkese açık bir site,belki erkek üyesi yok ama takip eden yüzlerce erkek olabilir.bu ihtimali bildiğiniz halde şuraya bişey yazmış olabilir diye tuhaf tuhaf şeyler üretiyorsunuz.fotoğraflarınızı koymaya,cinsel hayatınız hakkında konuşmaya gelince bir problem yok,onları pek çok erkeğin okuduğunu bildiğiniz halde sorun yok,ama şimdi kıyamet kopuyor.merak etmeyin göğüs ölçünüzü söylediğinizde ertesi gün sokakta sizi tanıyanlar çıkmaz.( bu arada ilk bikaç sayfayı okuyarak yorum yapıyorum sonlara bakmadım:)ayrıca bölümün başındaki uyarıya da dikkat ediniz.rahatsız olan ne okusun ne de yazsın.

Tam olarak bilmiyorum valla

Cinsellik bölümü sadece üyelere açık olduğundan, üye olmadan görünmez ki zannımca :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…