Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bendee geldimm

gamzeli senin topiğinmiş

huzur33 bunlar ne canım :26::26: bu arada sınav işini naptın sen

çay tabakları benim işler karışık yaa bir şeye karar veremedim

Ben burdayımmmm

Hahah benim söylediğim gibi olmuş canım annesi arasın demiştim ben sana aklın yolu bir işte Çok sevindim canım hadi hayırlısı

hoş geldinnn

koyarım daha çok güzell şeyler varr hepinizin çeyizine yapim yolluymm sen evlimisin bilmiyorum ama olsun gönderim ben yinede

yok canım evli değilim ama onun yolunda ilerliyorum söz olacak yakınlarda inşallah

gönder gönder sen ben her durumda açığım bu şeker tabaklara

yok canım evli değilim ama onun yolunda ilerliyorum söz olacak yakınlarda inşallah

gönder gönder sen ben her durumda açığım bu şeker tabaklara

tamam canımm hepimizin çeyizciklerinde olsun bunlardan çok güzell
ben severim böyle cicili bicili mutfak eşyalarını artık çeyiz almaya başladım erken ama gördüm mü dayanamıyorum yakında paylaşırım hepsini

hasretinden prangalar eskittim döndünmü

Hoşgeldinnnn :)
merhaba hoşbuldum

hoş geldinnn

onlar yıkanabiliyormu peki. neyden yapıyosun..

karar olayına gelincede, kesinlikle okumalısın bunu unutma.. kendi ayaklarında güçlü bir kadın olabilmek için okumalısın.
yaşında çok değil. şuan sana göre yaşın çok belki ama en güzel yaşlarındasın. pes etme. hedefini koy ve oraya doğru ilerle canım.

Allah senden de razı olsun canım ne demek bişeyler öğreniyoruz birbirimizdn işte

sağol canım hoşgeldin hee ya neyse artık sonuçta orta yol bulduk arasında müstakbel kv de bakalım neler olacak :18:

Yavaş yavaş adımlar atılıyor canım çok heyecanlı

hoş geldinnn

Hoşbuldummm nasılsın canım

bulaşık makinasına konmuyor ama elde yıkanıyormuş veya silebilirsin bişe olmaz. ben çay tabaklarını hazır alıyorum boyasını fırçasını verniğini filanda aldım kendim boyadım çok hoş bir şey sunum olarak yakında tepsisinide yapacam

evet bende okumayı çok istiyorum şimdi türkçe öğretmenliğini hedefledim 3. sene inşallah olacak üniversite düşünmüyordum artık 2. senede kazanamayınca ama dediğin gibi daha yaşım küçük 19 3. sene olur sıkı bir çalışmayla

Sanada merhaba güzel kız :)

Yavaş yavaş adımlar atılıyor canım çok heyecanlı

ayy evet canım inş her şey düzene oturur valla patladım belirsizlikten :18::18:

erken derken var mı aday ne durumdasın
benimde mutfak eşyası ve nevresim takımları favorim bi sürü şey oldu şimdiden gözüme değişik güzel bişey çarpınca alıyorum hemen çünkü bi daha bulunmuyor..ama klasik her zman bulunabilen şeylere pek girişmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…