Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Evet galiba direkt konuya girdik biz:KK52::KK52: Tanıtayım kendimi o halde:KK52:
Ben Ceren Bursadan katılıyorum 23 yaşındayım 2 haftalık sözlüyüm :KK53::KK53: Buyrun sıra sizde:KK53:

bende gökçe mersinde yaşıyorum 19 yaşındayım 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var darısı bana inşallah :KK16::KK1::KK1:
bakk sende çeyiz hazırlığı yapacan o zaman sanada o çay tabaklarından yapıyorum :KK1: gördün mü sen :KK1:

bulaşık makinasına konmuyor ama elde yıkanıyormuş veya silebilirsin bişe olmaz. ben çay tabaklarını hazır alıyorum boyasını fırçasını verniğini filanda aldım kendim boyadım çok hoş bir şey sunum olarak yakında tepsisinide yapacam :KK8::KK8:

evet bende okumayı çok istiyorum şimdi türkçe öğretmenliğini hedefledim 3. sene inşallah olacak üniversite düşünmüyordum artık 2. senede kazanamayınca ama dediğin gibi daha yaşım küçük 19 :KK31::KK31: 3. sene olur sıkı bir çalışmayla

üniversite bitirdikten sonrasınıda düşünmek lazım. türkçe öğretmenliği atamaları çok zor diye biliyorum :26:

hakkında hayırlısı :KK16::KK16::KK16: şuan yapacağın işler geleceğin için önemli. bende mesela seneye bilgisayar mühendisliğine hazırlanıcam :KK53:

ayy evet canım inş her şey düzene oturur valla patladım belirsizlikten :18::18:

erken derken var mı aday ne durumdasın :KK53:
benimde mutfak eşyası ve nevresim takımları favorim bi sürü şey oldu şimdiden :KK23::KK23: gözüme değişik güzel bişey çarpınca alıyorum hemen çünkü bi daha bulunmuyor..ama klasik her zman bulunabilen şeylere pek girişmiyorum..

var var 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var :KK16: ama yaşım daha küçük 19 yaşındayım üniversite işleri bir bitse bir de askerlik var :KK8:

ayy evet canım inş her şey düzene oturur valla patladım belirsizlikten :18::18:

erken derken var mı aday ne durumdasın :KK53:
benimde mutfak eşyası ve nevresim takımları favorim bi sürü şey oldu şimdiden :KK23::KK23: gözüme değişik güzel bişey çarpınca alıyorum hemen çünkü bi daha bulunmuyor..ama klasik her zman bulunabilen şeylere pek girişmiyorum..

En zoru o zaten canım moral bozuyor birşeylerin olmaması beklemek falan çok koyuyor:26:

bende gökçe mersinde yaşıyorum 19 yaşındayım 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var darısı bana inşallah :KK16::KK1::KK1:
bakk sende çeyiz hazırlığı yapacan o zaman sanada o çay tabaklarından yapıyorum :KK1: gördün mü sen :KK1:

Amin darısı başına :KK16: Yok canım görmedim geçmişe bakma özürlüyüm ben biraz:KK53:

var var 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var :KK16: ama yaşım daha küçük 19 yaşındayım üniversite işleri bir bitse bir de askerlik var :KK8:

Oyy sen daha minnaksın ne ara başladınız da 3.5 sene olmuş :KK53:
ümiversite mi okuyorsun :26:

Son düzenleme:
Oyy sen daha minnaksın ne ara başladınız da 3.5 sene olmuş :KK53:
ümiversite mi okuyorsun :26:

lisedeee başladıı :KK1:
türkçe öğretmenliğine hazırlanıyorum ben inşallah 3. senede olacakk :KK14::KK14:
ilk sene ve ikinci sene çalışmadan sınavlara girdim ama pişman oldum 3. sene hazırlanıp girecemm

üniversite bitirdikten sonrasınıda düşünmek lazım. türkçe öğretmenliği atamaları çok zor diye biliyorum :26:

hakkında hayırlısı :KK16::KK16::KK16: şuan yapacağın işler geleceğin için önemli. bende mesela seneye bilgisayar mühendisliğine hazırlanıcam :KK53:

sen hangi bölümü okuyordun :26::26:
sözelden anlıyorum diye o bölümü hedefledim sayısalım hiç yok :KK50::KK50:

X