Gizem'li Muhabbet Topiği :)

ayy ne güzel yağıyor burada bol bol dua ediyorum yağmurda kabul olurmuş
bence sen o kuzenine ödettir telefonun parasını

benm için de dua etsene bebişim, buraya yagmadı da henuz ben garantiye alayım işimi

ya kuzum kuzenim 4 yaşında, benm hatam aslında eline vermemem lazımdı tel i kabul ediyorum, ama bilemedim böyle olacagını :26: kuzenime kızmıyorum da teyzemlerin biraz bazı şeyleri üstlenmesini isterdim onlar da saolsunlar direk vermeseydin telefonu deyip sıyrıldılar işin içiden 180 bi verdim tamir için, geçen 30 daha verdim, servise gönderirsem ne kadar veririm hiç bilmiyorum hiç iyi olmadı yani bu

etmiştim ki senin içinde dua
oyy küçükmüş daha olacağı varmış işte..çok vermişsin ya tamir için keşke direk ana merkeze gönderseymişsn düzelmemişte tam olarak..paranın yarısını git geri al

Hoşbulduk tatlımmm nedemek rica ederim cnm benimmmm

Nasılsınız ne var ne yok bakalım

hep güzel anıcam seni o hediyelri hatırladıkçaaa

inşallah canım çifte mutluluk yaşarız keşke aynı günlerde olsa ne güzel olur..bizim nişan bayramdan sonraya kalacak zaten, sende bana yetişirsin belli mi olur

ahhhhh, keşke olsa tatlım...

Hoşbuldummmmm :)

merhaba, nasılsın

benim için de dua et amaaa

İlk defa pizza yapmaya çalışıyorumm tuzunu yoğurduktan sonra attım unuttum nokta nokta kaldı bişey olurmuu :18:

hoş geldinnnn
niye neyi var ki hangisini kullanıyorsun :26::26:
ben s3 mini kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar hiç bir sorun olmadı

Aa canım birşey soracağım,yağmur yağarken dua edince Yüce Allah kabul mü ediyor az önce mesajında gördüm daha önce hiç böyle birşey duymamıştım da :)

banada öğrette bendee yapimmm
aaaa baakkk ne diyecemm nasıl unuttummm kendime hobii olarakk bişelerr buldummm polyester çay tabakları varr biliyomusun onlardan yapıyorummmm beeennn

İnşallah becerebilirsem sanada öğretirim :) hadi yaa nasıl yapıyosunn :44: hiç boş durmuyosun vallahii

kızlarrr bakınnnn kendime yeni hobii buldummm hemen resim atım de öylee gösterimmm :)) ama resim bana ait değil şuan benimkileri atamıyorum

bunlardann yaptımmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…