Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Aa canım birşey soracağım,yağmur yağarken dua edince Yüce Allah kabul mü ediyor az önce mesajında gördüm daha önce hiç böyle birşey duymamıştım da :) :nazar:

evet canım yağmur yağarken edilen dua çok makbulmüş, tabi Allah bilir de..:KK17:

nette de şöyle bişey yazıyor:
1- İmam Sadık (a.s) şöyle buyuruyor: ‘Dört zamanda dua edin: Rüzgar eserken, zeval vakti (öğle namazının girdiği vakit), yağmur yağdığında ve şehidin ilk kanının döküldüğü anda. Çünkü bu zamanlarda göğün kapıları açılmaktadır.’[5]

Son düzenleme:
evet canım yağmur yağarken edilen dua çok makbulmüş, tabi Allah bilir de..:KK17:

nette de şöyle bişey yazıyor:
1- İmam Sadık (a.s) şöyle buyuruyor: ‘Dört zamanda dua edin: Rüzgar eserken, zeval vakti (öğle namazının girdiği vakit), yağmur yağdığında ve şehidin ilk kanının döküldüğü anda. Çünkü bu zamanlarda göğün kapıları açılmaktadır.’[5]

Aa şaka gibi saol canım Allah razı olsun,peki kar yağdığında falan?

etmiştim ki senin içinde dua :KK34:
oyy küçükmüş daha olacağı varmış işte..çok vermişsin ya tamir için keşke direk ana merkeze gönderseymişsn düzelmemişte tam olarak..paranın yarısını git geri al:KK4:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

çok panik oldum bir an telefon suya düşünce :KK53: bide bu telefonlar metal kasa, bataryası ayrılmıyor, telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı, bataryayı da çıkartamadım içinbde çok korktum :KK53: direk adapazarındaki bi telefoncuya götürdüm işte :KK14: 1 2 ay daha idare etsin de o zaman gönderirim servise, sıkıntı olmaz inşallah :KK14:

hoş geldinnnn :KK3::KK16:
niye neyi var ki hangisini kullanıyorsun :26::26:
ben s3 mini kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar hiç bir sorun olmadı :nazar::KK1:

hoşbuldumm :KK16:

htc one kullanıyorum bende. çok memnunum aslında da suya düştü telefon, şimdi arada arıza çıkartıyor yine :KK14: yeni modası da kendi kendine reset atıyor :KK53: neyse ki biraz düzeldi gibi, 1 2 ay daha idare eder inşallah beni :KK14:

gerçi tam kararlı değilim ya iş konusunda off kafam yine karıştı neysee biz yine gezerizz :KK1::KK8::KK8:

evett dedikoduuu da yaparızz :KK1::KK1: mersinden sen :26:

Olur :KK1: İstanbul ama şimdi Rizedeyim bir kaç günlüğüne geldim yarın döneceğim evimi özledim :KK1: adın ne? :26:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

çok panik oldum bir an telefon suya düşünce :KK53: bide bu telefonlar metal kasa, bataryası ayrılmıyor, telefon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı, bataryayı da çıkartamadım içinbde çok korktum :KK53: direk adapazarındaki bi telefoncuya götürdüm işte :KK14: 1 2 ay daha idare etsin de o zaman gönderirim servise, sıkıntı olmaz inşallah :KK14:

hoşbuldumm :KK16:

htc one kullanıyorum bende. çok memnunum aslında da suya düştü telefon, şimdi arada arıza çıkartıyor yine :KK14: yeni modası da kendi kendine reset atıyor :KK53: neyse ki biraz düzeldi gibi, 1 2 ay daha idare eder inşallah beni :KK14:

hımm anladımm iyi bari düzelmiş biraz :KK8::KK8:

aa nasıl yapıyorsun :KK53: su yeşili tabağa bayıldım.:KK8:

hazır çay tabağı satılıyor canım boyasından da aldım boyadımm basit bişe çeyizimee kaldırcamm :KK1::KK1:
bir de bunların tepsiside var çok hoş bir şey bayıldım yaa :KK16:

bizim kızlaarrrr neredesiniz :KK3::KK3: çalışkan topikk burası maşallah :nazar::nazar::KK1::KK1:

Ben burdayımmmm :KK16:

oo şekerim gelmişsin dün topiğe sonunda :KK33:

bizde durum bugün belli olacak canım, annesi arayacak annemi ne zaman müsaitsiniz gibilerinden konuşma yapacak, pazar diyecek annemde tabi babamda tamam derse çok heyecanlıyım :18::KK52:

ayrıca şu beraber uyuma işi de pek güzel olmuş, arkadaşınızda kalmayacak mıydınız ki :KK53:

oyy ağzından bal damlıyor canım :KK16::KK54::KK54: :KK53:
inşalah yakın zamanda yardımlarınızı bekliyor olacağım :KK1:

Hahah benim söylediğim gibi olmuş canım annesi arasın demiştim ben sana aklın yolu bir işte:KK53: Çok sevindim canım hadi hayırlısı:KK16:

hımm anladımm iyi bari düzelmiş biraz :KK8::KK8:

hazır çay tabağı satılıyor canım boyasından da aldım boyadımm basit bişe çeyizimee kaldırcamm :KK1::KK1:
bir de bunların tepsiside var çok hoş bir şey bayıldım yaa :KK16:

ne güzel bitince resmini koyarsın artık :21:

bendee geldimm:KK9::KK9::KK9::KK9:

gamzeli senin topiğinmiş :KK53::KK53::KK53:

huzur33 bunlar ne canım :26::26: bu arada sınav işini naptın sen :KK31::KK31::KK31:

Evet canım :KK16: çok çok çok teşekkürler Allah razı olsun,Allah'a emanet ol :)

Allah senden de razı olsun canım ne demek bişeyler öğreniyoruz birbirimizdn işte :21::21:

Ben burdayımmmm :KK16:

Hahah benim söylediğim gibi olmuş canım annesi arasın demiştim ben sana aklın yolu bir işte:KK53: Çok sevindim canım hadi hayırlısı:KK16:

sağol canım hoşgeldin :KK16: hee ya neyse artık sonuçta orta yol bulduk arasında müstakbel kv de bakalım neler olacak :18:

X