Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Geri gelmek istersen almam:KK33:

ayyy ben geri gelecek konuma geleyim de alırsın bence alırsın :KK53::KK53:

şaka diyorum yavrum yaa, geçmişe bakınca o topiği göremedim de zatern buraya yazıp telefonuma format atma işine giriştim :KK37: daha topiğe full konsantre gelmedim yani :KK36:

ayyy ben geri gelecek konuma geleyim de alırsın bence alırsın :KK53::KK53:

şaka diyorum yavrum yaa, geçmişe bakınca o topiği göremedim de zatern buraya yazıp telefonuma format atma işine giriştim :KK37: daha topiğe full konsantre gelmedim yani :KK36:

Tamam nedenin geçerli affedebilirim sanırım :KK1::KK1::KK53::KK53:

tam bir teknoloji özürtlüyüm yalnız, formatı becerebilmek için bile yarım saat uğraştım :KK53: şimdi tek tek bütün programları yükleyecem falan, 5 gün uğraşırım :KK53:

Bende pek anlamam ama 1 günde yapmıştım çok sıkıcı ya ben sevmiyorum hiç o olayları:KK52::KK52: Veriyorum arkadaşıma o hallediyor :KK52:

Bende pek anlamam ama 1 günde yapmıştım çok sıkıcı ya ben sevmiyorum hiç o olayları:KK52::KK52: Veriyorum arkadaşıma o hallediyor :KK52:

ben tamire verecektim aslında direk de bu ara para durumları biraz sıkışık diye kendi kendime halletmeye çalışıyorum :KK17: umarım başarırım da daha büyük sıkıntı olmaz sonra :KK30:

canımmmm, hoşgeldinnnn :KK54::KK54:

hoşbulduk tatlımmm :KK16::KK16:

Ben yine geldim napıyosunuz bakalım :KK1:

hoşgeldinn :KK3::KK3:

ben telefonuma format atmaya çalışıyorum, daha doğrusu attım sanırm da bütün programlar silindi onları geri yüklemey çalışıyorum :KK14:

bu arada tabışmamıştık sanırım, ben nurdan, 1 hafta sonra 29 yaşım bitecek :KK33: mimarım, geçici ikamet için ankarada bulunuyorum, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :KK35::KK35:

Yalnızlık iyidir ya ben seviyorum evde yalnız kalmayı müzik dinlerim film izlerim falan sende yap birşeyler :KK31:

çok sabırsızım filmin sonunu hep merak ederim başlayıp bıraktığım çok oldu :) anca yabancı dizi falan izlerim oda aklıma eserse :) kk da takılmayı seviyorum sohbet falan güzel oluyo :) eee sen napıyorsunn :KK16:

hoşbulduk tatlımmm :KK16::KK16:

hoşgeldinn :KK3::KK3:

ben telefonuma format atmaya çalışıyorum, daha doğrusu attım sanırm da bütün programlar silindi onları geri yüklemey çalışıyorum :KK14:

bu arada tabışmamıştık sanırım, ben nurdan, 1 hafta sonra 29 yaşım bitecek :KK33: mimarım, geçici ikamet için ankarada bulunuyorum, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :KK35::KK35:

Kolay gelsin :21: bende Elif 18 yaşındayım sınava hazırlanıyorum İstanbuldayım :21: mimar çok güzel inşallah bende istediğim bölümü kazanırım bu sene :KK31:

çok sabırsızım filmin sonunu hep merak ederim başlayıp bıraktığım çok oldu :) anca yabancı dizi falan izlerim oda aklıma eserse :) kk da takılmayı seviyorum sohbet falan güzel oluyo :) eee sen napıyorsunn :KK16:

Bende kore dizisi izlerim :KK31: Şuan netten pasta tarifi bakıyorum ama gönlüme göre bulamadım bir türlü:KK1::KK1: Burasını bende seviyorum güzel insanlar var sohbetleri güzel bir çok derdimi burada unuttum:KK16:

X