geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

özür dilerim kızlar dün yoktum yazamadım ben cumartesi test yaptım hamileyimmmmmmmhihoyyythihoyyyt:CüvCüv:
tabi idrar testine güvenemeyim kan verdim 184 çıktı içim biraz olsun rahatladı sonra acaba değer neomalmi takıntısı sardı. cumartesi tekrar gidecem acaba kese görünürmü bilmiyom zaman geçmek bilmiyo eşimde benden panik ailelere söylemedik kalp atışını duyduktan sonra söyleyeceğiz.ceydat senide tebrik ediyorum kesinlikle kan ver bulcuk sence değerin iyimi yaa günler ne kadar yavaş geçiyo dimi. hamişler çoğalsında hep birlikte paylaşalım duygularımızı

özür dilerim kızlar dün yoktum yazamadım ben cumartesi test yaptım hamileyimmmmmmmhihoyyythihoyyyt:CüvCüv:
tabi idrar testine güvenemeyim kan verdim 184 çıktı içim biraz olsun rahatladı sonra acaba değer neomalmi takıntısı sardı. cumartesi tekrar gidecem acaba kese görünürmü bilmiyom zaman geçmek bilmiyo eşimde benden panik ailelere söylemedik kalp atışını duyduktan sonra söyleyeceğiz.ceydat senide tebrik ediyorum kesinlikle kan ver bulcuk sence değerin iyimi yaa günler ne kadar yavaş geçiyo dimi. hamişler çoğalsında hep birlikte paylaşalım duygularımızı

tebrikler canım senin adına çok sevindim ama seni çokda kıskandım çok mutlusun dimi çok güzel bir duygu ama bana birtürlü nasip olmuyor :teselli:

bende çok zamandır bekliyom 2,5 yıllık evliyim o yüzden ümidini kaybetme. sen na kadarlık evlisin

süperrr haber yaaahihoyyytkaydirigubbakcemile2:sm_cool:
tebrik ederim canım
yok canım değerin gayet iyi ama kese hemen gözükmüyor benim 338,7 di demiştim 48 satte ikiye katlıyorsa değerin sorun yok yakında kesyi görücez demektir ben perşembe akşamı görücem kısmetse kalp atışı dahada geç duyulur ben o yüzden dayanamyıp söleydim ailelere hihoyyyt

darısı tüm isyenelre arkadaşlar dularımız sisinle:Saruboceq:

bende çok zamandır bekliyom 2,5 yıllık evliyim o yüzden ümidini kaybetme. sen na kadarlık evlisin

bende 2yıl 5,5aylık evliyim son 6 aydır deniyoruz ama olmuyor ...ama benim tamamen psikolojik eşimden dolayı eşim çok asabi sinirli bir tüp bende öyle anlayacağın herşey bizde stres oluyor ... buda etkiliyor....ama senin için çok sevindim...inanki...a.s.

Fatmacım tebrikler canım benim biraz daha bekleyim diyorum kan testi için ben daha bişey anlamadım kızlar hesaplaınızmı kaç haftalık olduklarını benimki eğer varsa tahlil yanılmazsa nasipse 4 hafta 3 günlük 5 haftası bitsin doktora ondan sonra gideyim diyorum

Ist üzülme canım benim olur rabbim yazdıktan sonra bi bakmışın kucağında anlamazsın bile

bu ne güzel haber böle bir gittim bir geldim bir müjde daha fatıma salıkla büyüt bebeğini canım

Bak bekleyenlerden biride ebrumuz hepiniz için dua ediyorum sizlerde bizim için edin olurmu

fatmacım tebrikler canım benim biraz daha bekleyim diyorum kan testi için ben daha bişey anlamadım kızlar hesaplaınızmı kaç haftalık olduklarını benimki eğer varsa tahlil yanılmazsa nasipse 4 hafta 3 günlük 5 haftası bitsin doktora ondan sonra gideyim diyorum

doktora bir hafta sonra git ama yinede bi kan testi yaptır canım
benim netteki hesaba göre 5 hafta 4 günlük

selam kızlar bugün adetimin 27. günü ilk defa bu ay göğüslerim dolgun ve hasaslar diyorumki şimdi gidip eczaneden test alıp gelsem varsa eğer çıkarmı sizce gerçi korkuyorum çünkü bugün adet sancılarım var heran olacak gibi o yüzden cesaret edemiyorum

canım arkadaşım çok teşekkür ediyorum canım bende sizlere dua ediyorum inanın bebiş olanlar salıkla büyütsün diye olmayanlarada versin diye

Bak bekleyenlerden biride ebrumuz hepiniz için dua ediyorum sizlerde bizim için edin olurmu

ben herkese ve kendime içten ve samimiyetle söylüyorum hep dua ediyorum çünkü annelik duygusu harika birşey olmalı....annemden biliyorum .....umarım Allahım isteyen herkese nasip eder...

kıslar nerdesiniz ya yemek mi yiyonus sıkıldım burda yanlızlıktan

Yok canım ben biraz uzandımda ağrılarım oluyor arada çok hafif o yüzden burdayım canım benim

aman canım kendine dikkat et lütfen sen yorma gerekirse hiç yataktan kalkma salıkla gelsin inş bebeğin

Sağol canım benim yok neyazıkki evde değilimişteyim bi koltuğumuz varda öyle uzandım patronum şimdi geldi bugün gene çok şükür iyiyim dün çok ağrım vardı olsun hiç şikayetçi değilim yeterki o sağlıklı olsun burcu sende ağrı varmı

olmazmı bazen kasık ağrılarım kıvrandırıyo beni özellike uykumda giriyo mutlaka ağrı 1-2 dk sürüyo geçiyo rahim genişlediği için oluyormuş doktorum öyle demişti
bende şimdi cips yiyodum birden hatırladım hamile oldumu bunlar bize yasak cips kola asitli şeyler :KK43:

X