geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

inşallah güzel habareler alırız kalp atışları geç duyuluyormuş 8 haftada falan sen geçen gün gittiğinde burcu keseyi gördünmü

ceydatcım hayırlı haberlerle gel inş canım keseyi de kalp atışlarınıda duyarsın inş

bebişim altan usg yapılırsa dha erkende duyabiliyorsun kalp atışlarını

inşallah güzel habareler alırız kalp atışları geç duyuluyormuş 8 haftada falan sen geçen gün gittiğinde burcu keseyi gördünmü

yok canım keseyi göremedim ben haftaya görürrüz demişti işallah yarın görürüm :Saruboceq:

Selam kızlar burcu demek bulantı başladı bende onu merak ediyordum desene bendede başlar yakında başlasın başlasın bende bişiler olsun diye bekliyom zaten. belime ara sıraağrı giriyo ve hala wc de bişi varmı diye kontol ediyorum sizdemi benim gibi paranoyaksınız merak ettim. ceydat sen kan vermedinmii

yok vermedim kan falan yarın gidicem işte uyumuşum kızlar biraz şimdi süt içiyorum bebişim için altan ultrason altan muayene değilmi ya ultrasonun bebek için zararı olurmu acaba

bana karından baktı ama alttanda bakılabilir bi sorun yok.karından bakınca kese görünmedi ama alttan bakılsa görünebilirdi.

fatımacım sabah kötüydüm ama şimdi bulantım yok
ekim annlerindeyim bende çok güsel herkes aynı durumda :))))
alttan ultrason tehlikeli değil ceydatcım banda doktora yarın bakalım derse baktırıcam kese üstten daha geç gözüküyor çünkü

canım formda gebelik bölümü altınsa aylara göre paylaşım var orası olamsı gerek

X