geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

bekle garanti olsun böyle hemen öğrenince doktorlarda keseyi görmek için bekletiyo nede olsa
zaman geçmiş olsunki keseyi görmek için çok bekleme daha zormuş bunuı beklemek

canım oylede çok fazla beklemekte iyi değilki bence..ben adet günümde evde test yaptım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdım oda pozitif çıktı.. yani gecikmesini beklemedim ben..yani bilmiyorum hani adetin gecikmesini 1 hafta bekleyemedim ben :) hem hamile olduğunu öğrenince kese görünsün diye bekliyosun tabiki ama mutlu bir şekilde bekliyosun.

ceydatcım işallah hamilesindir dua ediyorum hep
meryemcim deidm ama bend eüç gün gecikince test yaptım zaten şimdi keseyi görmeyi bekliyorum ya zor geliyo günler geçmiyor sanki o yüzden dedim

mrb kızlar nasılsınız ceydatcım inş hamilesindir canım inş

ceydatcım işallah hamilesindir dua ediyorum hep
meryemcim deidm ama bend eüç gün gecikince test yaptım zaten şimdi keseyi görmeyi bekliyorum ya zor geliyo günler geçmiyor sanki o yüzden dedim

bende ilk belirti göğüslerim hiçbi ayda olmadığı kadar çok ağrıdı ve şişti,bide adet olacakmışım gibi hafif bi sancı gibi bişey olup kayboluyordu,adet olacağım gün meraktan oylesine evde test yaptım pozitif çıktı..

canım inşallah sağlıklı bi şekilde görürsün keseyide,ben kalp atışını bekliyorum şimdi 2 hafta sonra dedi doktor..

kızlar bişey daha söylicem benim adetime 4 gün vardı evde sırf meraktan test yapmıştım 2.çizgi çok ama çok silik çıkmıştı ben önemsemeyip atmıştım adet günümde direk 2 çizgi çıkıverdi..daha sonrada kan testi yaptırmıştım

Canlar inşallah vardır sağol ebrucum ya benim sol kasığıma özellikle bugün çok ağrı giriyor duanızı eksik etmeyin meryem idrar testini sabahmı yaptın yoksa akşmammı

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. daha yeni evliyim. ama eşimde bende bebeğimizin olmasını çok istiyoruz inşaallah hayırlısıyla. 8 şubatta adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım. bazı belirtilerde var ama bilemiyorum. kasık ve karın ağrılarım var adet olacakmışım gibi. bel ağrılarım daha doğrusu sancı şeklinde ağrım var. iştahım yok.kasıklarımda batma şeklinde ağrılar oluyor. göğüs uçlarımda da çok fazla ağrı oluyor sancılı. akıntımda var ama çok fazla değil. şuan emin değilim.bekliycem. belki de stresten falan olmuyorumdur diye. ama bende hepiniz gibi çok sabırsızlanıyorum. allah hepimizin gönlüne göre hayırlı birer evlat versin bizlere. amin.

merhaba ceyda,

ben de çok merak ediyorum bakalım bu ay olacakmıyım diye. 10 ocak tı son adet tarihim. daha gelmedi.

bugün nasıl uykum var. beta hcg de dolayı uykum geliyordur inşallah :)

sen ne zaman test yapacaksın

Burcu sen 3 gün geçincemi tes yaptın belirtilerini yazarmısın bana
evet canım 3 gün geçince direkt kan testi yaptırdım belirtilerim çok hafifi göğüs dolgunluğu vardı kasık ağrıları vardı aslında bunlar adet dönemimde olur hep ama benim adetim sancılı olur öncesinde ağrı yaşamam hiç adetin ilk günü sancı olur ve adtim başlar bu 2 hafta öceden kasıkalrım ağrımaya başladı benim sancılı şekilde uyku düzenim şaştı geceeri deliksiz uyurdum ama sürekli uyanmaya başlamıştım
sende direkt kanda test yaptır ben daha önce idrarda çift çizgiyi görmüştüm ama hamile değildim o yüzden direkt kan testinden yanayım

bende ilk belirti göğüslerim hiçbi ayda olmadığı kadar çok ağrıdı ve şişti,bide adet olacakmışım gibi hafif bi sancı gibi bişey olup kayboluyordu,adet olacağım gün meraktan oylesine evde test yaptım pozitif çıktı..

canım inşallah sağlıklı bi şekilde görürsün keseyide,ben kalp atışını bekliyorum şimdi 2 hafta sonra dedi doktor..
kaç haftalıksın canım sen ne kadarlıkken keseyi gördün işallah kalp atışlarınıda duyarsın bebişinin :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. daha yeni evliyim. ama eşimde bende bebeğimizin olmasını çok istiyoruz inşaallah hayırlısıyla. 8 şubatta adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım. bazı belirtilerde var ama bilemiyorum. kasık ve karın ağrılarım var adet olacakmışım gibi. bel ağrılarım daha doğrusu sancı şeklinde ağrım var. iştahım yok.kasıklarımda batma şeklinde ağrılar oluyor. göğüs uçlarımda da çok fazla ağrı oluyor sancılı. akıntımda var ama çok fazla değil. şuan emin değilim.bekliycem. belki de stresten falan olmuyorumdur diye. ama bende hepiniz gibi çok sabırsızlanıyorum. allah hepimizin gönlüne göre hayırlı birer evlat versin bizlere. amin.
belirtilerin hamielik belitrisi ama adet belirtiside aynı zamanda bi kaç gün daha bekle bakalım işallah hamilesindir
merhaba ceyda,

ben de çok merak ediyorum bakalım bu ay olacakmıyım diye. 10 ocak tı son adet tarihim. daha gelmedi.

bugün nasıl uykum var. beta hcg de dolayı uykum geliyordur inşallah :)

sen ne zaman test yapacaksın

işallah o yüzdendir uykunun sebebi :Saruboceq:

merhaba kızlaaaar,

ben cumartesi günü dr a gidemedim, eşim gelmedi benimle çocuk istemiyorum ben diyor senağlama o gelmediği için tek başına gitmedim çift olarak muayene oluyorsun canım çok sıkkın yaaa.

kızlar ağrılarım arttı belim ve kasıklarım çok ağrıyor eğer meleğimse bunları yaptıran şikayeçi değilim kan tahlilini yaptıraramam bugün param yok okadar 30 ytl dediler bi idrar testi yapcam bakalım inşallah çıkar allah bekleyenler tez zaman da bebişlerini kucaklarına almaya nasip etsin

magıc star üzülme canım benim bırak istemezsen istemesi bak bi zamandan sonra nasıl istemeye başlıycak

merhaba kızlaaaar,

ben cumartesi günü dr a gidemedim, eşim gelmedi benimle çocuk istemiyorum ben diyor senağlama o gelmediği için tek başına gitmedim çift olarak muayene oluyorsun canım çok sıkkın yaaa.
aa nedne istemiyormuş bakiim :eek:klava: sen ona bebekli filimler falan izlet baba içerikli teşvik etsin

kızlar ağrılarım arttı belim ve kasıklarım çok ağrıyor eğer meleğimse bunları yaptıran şikayeçi değilim kan tahlilini yaptıraramam bugün param yok okadar 30 ytl dediler bi idrar testi yapcam bakalım inşallah çıkar allah bekleyenler tez zaman da bebişlerini kucaklarına almaya nasip etsin

hadi baklım mutlaka haber ver testin sonucunu kan testini doktor iki günde bi yaptır dedi bana mübarek edin gibi çok paalı yaptıramıyorum valla öyle sık sık :sm_confused:

canım ben de burdayım...fortel test yapıcam cuma günü...18i adet tarihim 13ünde net çıkar heralde. Hamileysem kocişe sevgililer günü hediyesi olacak.Ona güvenip hediye de almadım.DEğilsem de cumartesi kuaföre gidip saçımı boyatıcam teselli bulmak için.İnşallah hamileyimdir :Saruboceq:

X