geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

hamile olan arkadaslar sizi cok cok tebrik ederim insallah darisi olamayan ve benim basima..bende gün saymaya basladim adetime 5 gün var.adetime bir hafta kala cok gögüslerim sizlardi ama bu ay öyle bisey yok aksine kasik özellikle sol taraf ve bel agrisi cekiyorum ama cok hafif.birde kizlar bir sorum var genellikle aksamlari gaz oluyo sanki kusacakmisim gibi mide bulantisi ama gazi cikarinca geciyo sizdede böyle bisey olmusmuydu...cok sabirsizlaniyorum kendimdeki bütün degisiklikleri dikkate aliyorum bu ay adet olursam bi dahaki ay tedbirli olayim diye:)))

ha birde hamile oldugunuzu ne zaman ögrendiniz yazarsaniz sevinirim adetin gecikmesinden hemen sonrami yok sa öncemi???ve belirtileriniz ne zaman baslamisti

Güzellim akşam gazları bende de oluyordu ama bende bi belirti yoktu adet geçtikten 4 üncü gününde yani busabah idrar testinde çıktı

ha birde hamile oldugunuzu ne zaman ögrendiniz yazarsaniz sevinirim adetin gecikmesinden hemen sonrami yok sa öncemi???ve belirtileriniz ne zaman baslamisti

canım umarım hamilesindir
ben adetim 3 gün gectikten sonra kan testinde öğrednim sonucu
belirtilerim 2-3 hafta öncesinden kasık ağarılarım ağrı değilde kramplarım başladı daha çok hareket ettikçe girdi bu kramplar gazım oldu adet olcakmış gibi karın ağrısı yaşadım halada yaşıyorum göğüslerim dolgunlaştı

burcu

kaç çıkmıştı beta hcg değerin..

ben de cuma günü baktırmak istiyorum.

içimde bir his hamileyim gibi geliyor :KK66:

hmmm bakalim beklicez 5 gün daha zaman gecmek bilmiyo yaa birde sonu hüsran olamsi varya bekledikten sonra insanin deli olasi geliyo..ama bu ay allah biliyoya cok cok ümitliyim bilmiyorum insan hamile oldugunu hisseder diyo cogu bilmioyrum dogrumu ama hissediyorum sanki...

bende netteki hesaplamalara göre 5 hafta 3 günlük çıkıyo ama daha geç olması lazım çünkü adet periyodum 30 ve sanırım 20.gün falan çatlama oldu dr net olarak söyler sanırım cumartesi günü. bende testi 5 gün gecikmeli yaptım aslında günüm geçmez ama idrarda net çıksın diye bekledim ve çok net bi şekilde çıktı bence gününüz geçmeden yapmayım biliyorum beklemek çok zor ama inanın sonuç çıktıktan sonrada beklemek çok zor.
belirti bendede göğüslerim son günleri 30. gün falan acaipşiştiel değmez hale geldi halada büyüo ama acı azaldı belime inceden ağrılar girdi halada devam ediyo ama çok şiddetli değil kasığımda sol taraftan batma oldu şimdi hapşurunca batıyo. kirpik karışması falan olmadı midemde bulanmadı bakalım zaman ne gösteresek. bekleyen herkese sabır diliyoum ben kesinlikle kalmam yok canım nerdeeee diyordum halada inanamıyorum bakalım kalp atışını duyarım inşallah.

Yediklerine dikkat et burcu
evet canım dikkat etmek lazım

burcu

kaç çıkmıştı beta hcg değerin..

ben de cuma günü baktırmak istiyorum.

içimde bir his hamileyim gibi geliyor :KK66:
benim ilk testte 338,7 çıktı değerim canım umarım hamilesindir
Canım sıkılıyor
benimdeeee
hmmm bakalim beklicez 5 gün daha zaman gecmek bilmiyo yaa birde sonu hüsran olamsi varya bekledikten sonra insanin deli olasi geliyo..ama bu ay allah biliyoya cok cok ümitliyim bilmiyorum insan hamile oldugunu hisseder diyo cogu bilmioyrum dogrumu ama hissediyorum sanki...
sonucu işllah pozitifdir canım ama negatifde olsa yola devamm

bende netteki hesaplamalara göre 5 hafta 3 günlük çıkıyo ama daha geç olması lazım çünkü adet periyodum 30 ve sanırım 20.gün falan çatlama oldu dr net olarak söyler sanırım cumartesi günü. bende testi 5 gün gecikmeli yaptım aslında günüm geçmez ama idrarda net çıksın diye bekledim ve çok net bi şekilde çıktı bence gününüz geçmeden yapmayım biliyorum beklemek çok zor ama inanın sonuç çıktıktan sonrada beklemek çok zor.
belirti bendede göğüslerim son günleri 30. gün falan acaipşiştiel değmez hale geldi halada büyüo ama acı azaldı belime inceden ağrılar girdi halada devam ediyo ama çok şiddetli değil kasığımda sol taraftan batma oldu şimdi hapşurunca batıyo. kirpik karışması falan olmadı midemde bulanmadı bakalım zaman ne gösteresek. bekleyen herkese sabır diliyoum ben kesinlikle kalmam yok canım nerdeeee diyordum halada inanamıyorum bakalım kalp atışını duyarım inşallah.

aynen bende kesinlikle bu ay kalmam diyorddum bende inanamıyorum keseyi görüp kalp atışını bi duysak hayırlısıyla

arkadaşlar merhabaa benn bugün idrar testi yaptımm ve ikinci silik çizgiyi gördümm...bu ay çok rahattımkafama hiç takmadım olmayacağını düşünerek ama akşam kahverengi leke geldi ve ondan sonra idrar testimde silik çıktı...şu anda yine kahverengi leke geldi...13 şubat adet tarihim..bilmiyorum noluyo şimdii yarın ilk idrarla tekrar test yapacamm..sizde nasıldı belirtiler öğrenebilirmiyimm..

canım ben hiç hamile olmadım belirtim de yok ama eğer çizgin ilk yaptığında koyu sonrakilerde ise zamanla açılıyorsa seni korkutmak istememm ama bir dr git belkide sessiz düşük yaşıyorsundur bilemezsin git bir çaresi varsa hemen yaptır bacım
herkese günaydın nasıllarmış bakim benim güzel hamile arkadaşlarım

günaydıııınnn
benim bugun bulantılarım başladı sanırım
sabahdan beri bulanıyor ama çıkaramıyorum çok kötü bişi
kafam kalkmıyor resmen

canım amartmamak şartı ile ara ara tuzlu kreker yemeyi dene

bulamsın kız yoksa nasıl hamiş olduğunu anlayacaksın varlıgını hissetmek lazım dimi :))))))))))

günaydın kızlar bende bulantı falan yok ama ara sancılarım oluyor ondanda şikayetçi değilim patronum izin verirse yarın doktora gidecem dua edin olurnu kızlr bizim için

darısı bana o bulantıların inş

amiin canım en kısa zamanda senden alalım bu haberleri

günaydın kızlar bende bulantı falan yok ama ara sancılarım oluyor ondanda şikayetçi değilim patronum izin verirse yarın doktora gidecem dua edin olurnu kızlr bizim için

günaydınn hadi bakalım merakla bekliyorum doktorun diceklerini
bende yarın doktora gidicem akşam ama güzel haberler alırız işallah:Saruboceq:

X