🌸 Gerçekleşen dualarınız nasıl ne yaptınız ne zikir çektiniz nasıl dua ettiniz ? Bize de biraz fikir olsun Biraz Sohbet edelim ne dersiniz ? 🙏🥰

Haklısın sen de elbette zaten asla bilmişlik taslamak vs değil amacım. Ben de yakın zamanda araştırdım ve öğrendim. Bir hadisi delil olarak gösteriyor kaynaklar. Yapacağım her iş için inşallah derim zaten aslında hepimizin en cok kullandığı sözdür bu ama artık dua ederken demiyorum cünkü bazı yerlerde dua ederken inşallah demenin caiz olmadığın bile yazmıslar. Ben de hep derdim önceden ama şimdi imtina edip dua ederken kullanmıyorum onun harici her planım her işim için elbette inşallah diyorum. Allah hepimizin dualarını kabul etsin netice de hepimiz ona sığınıp dua ediyoruz. Hepimizin eksiği yanlısı doğrusu var. Ama Allahın hikmetinden şüphemiz yok kalben ettiğimiz her duanın karşılığının olduğundan zaten şüphemiz yok

Hayırdır dalga geçer gibi sonuna kahkaha koymuşsun?
Canım arkadas kötü bırsey demek istemedi en basından beri farkındaysan kelimelerini bıle secerek kullanmış.
Gercekten mübarek gun de bırbırımızı boyle guzel bır ortamda ıncıtmeyelım. Herkes kendı fikrini paylasıyor. Dogru veya yanlıs.

Aynen canım bende arastırcam ılk defa duydum bunu sağol bilgilendirme ıcınde

Allah hepimizden razı olsun Dediğim gibi ben araştırdım ve artık kendimce daha doğru yerlerde kullanıyorum inşallahı. Dua ederken kullanmıyorum. Tabiki herkesin kendi takdiriHepimizin kalbi niyeti belli duayla gelir istenen tüm güzel şeyler. Biz samimiyetle dua edelim de eğer varsa eskiğimiz kusurumuz Allah affeder zaten. Ettiğimiz duadan şüphe etmemek bize yakışan. Allaha açılan el boş dönmez

Canım eksik olduğumuz o kadar şey varki k.kulübünü bu yüzden seviyorum her gün yeni bişe öğretiyor çok şükür. Ben bir çok doğru bildiğim yanlışı,bir çok dua ve sureleri buradan nasiplendim

Kızlar dua ederken inşallah kullanılmaz çünkü inşallah Allah izin verirse demek. İsteyeceğimiz hiçbir şey Allah'a ağır gelmez ama günlük yapacağımız işlerde inşallah lafzıını kullanabiliriz çünkü bizler aciziz onun yardımı olmadan nefes bile alamayız. Bir de sizden ricam dua ederken şunu kullanmayalım bu gayrimüslimlerin dua hitabıdır, bizim dua hitabımız bu şekildedir. Beni yanlış anlamayın kesinlikle acizane görüşümü belirttim sadece. Allah razı olsun hepinizden

Dene canım inşAllah kabul olur ben az önce biraz araştırdım 1.gün 50 tane 2.gün 170 3.gün 220 4.gün 313 5.gün 50 6.gün 170 7.gün 313 okunması gerekiyor sen de yinede bir araştır ve ona göre başla
5.guj niye öyle düşüş var acaba ya

Evet iştw bunu bugün burada öğrendim bilmiyordum. Bak bu emojiye bilmiyordum şu an gözümde canlandırdım söylediğin çok doğru sağol canım

Dur inşirah listesini bitirip başlayayım hatta sen bi topik aç herkes kendine okusun teşfik edelim birbirimizi
Kurban olayım grup ac demeyın bana ama hergun bır kısıye 1000 tane Ayetel kürsi okuyabılırız cok az kısıyle bence hergun 100 tane 1 kısı okuyabilir. Ben 7 gece bu formulu yaptım o kdrda uzun surmuyor 40 dk surmedi 100 tanesi

Canım ayetel kürsi okurken dilim karışıyor ancak 1 haftalık bu uygulamayı yapabilirim ama selatı tefricede kuşkusuz katılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…