🌸 Gerçekleşen dualarınız nasıl ne yaptınız ne zikir çektiniz nasıl dua ettiniz ? Bize de biraz fikir olsun Biraz Sohbet edelim ne dersiniz ? 🙏🥰

A.s canim 4444 tefriciye❤

Bir oturustami okunmasi gerekiyor aceba

Dualarımız için öncelikle Samimi bir Tevbe gerek. Ondan sonra bol bol Peygamber efendimize Salatü selâm ve aceleci davranmamak gerekiyor . Bir hocam anlatmıştı, Rabbimiz sevdiği kulu dua ederken onun yaptığı duayı o kadar çok sever ve tekrar tekrar duymak için ertelenmiş istedigini.. ki bu dünyada kabul olmuyorsa da ahirette karşılığını kat kat verecektir Rabbimiz.. Selametle..

Dileklerim için uyguladığım ve kesinlikle kısa sürede sonuç aldığım 2 uygulama var: 1) 4444 Salat-ı Tefriciye. Bu uygulamanın şöyle bir güzelliği var ki; eğer dileğiniz sizin hayrınıza değil ise 4444 taneyi bitirmenize imkan tanınmıyor, hayırlı ise hiç zorlanmadan bitirebiliyorsunuz. Böylece, okurken dileğinizin akıbetini az çok kestirebiliyorsunuz.

2) Kadınlar Kulübü'nde keşfettiğim ve mucizevi bir şekilde etkisini gösteren bir uygulama. Konunun adı: "Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR" Ne zaman okusam, imdadıma yetişmiştir. Bunun haricinde esma çekmek, salavat ve tevhid okumak enerjinizi yükseltir ve kötü enerjilerden sizi arındırır.

313 Ayetel Kürsü okumasına niyetlenmiştim. 1. gün okumasının bitmesine yakın, tesbih taneleri patır patır döküldü. Bir daha okumaya niyetlenemedim çünkü hiç böyle bir şey olmamıştı. Amacım sizleri korkutmak değil yalnızca 313 Ayetel Kürsü okumasıyla ilgili deneyimlediğimi paylaşmak istedim.

Dualarınızın gerçekleşeceğine dair, içinizde en ufak bir şüphe kırıntısı bile bulundurmamanız gerekir. Bana kalırsa, işin sırrı budur. Sonsuz bir güven ile edilen dua, eninde sonunda adresini bulacaktır.

Bende tefrıcıye okudum yakın zamanda duam henuz netlesmedı ama bana duamın kabul oldugunu müthiş derecede hissettirdi ve manevi olrak cok guzel seylerle vesıle oldu bende onun gucune cok ınanıyorum

Ben de hepsini yaptım tecrifye, 7 gece ayetel kursi, 313 ayetel kursiyi henüz bir mucize yaşamadım ama bakalım

Bende tefrıcıye okudum yakın zamanda duam henuz netlesmedı ama bana duamın kabul oldugunu müthiş derecede hissettirdi ve manevi olrak cok guzel seylerle vesıle oldu bende onun gucune cok ınanıyorum
Bende yazicaktim cnm tefriciye cektim duam kabul oldu ama kac kez çektim hatırlamıyorum cok dua etmiştim.. Simdi baska bi duam için yine cekiyorum henüz kabul olmadi.. Tabi sizinle beraber ettiğimiz dualarin gücü cok baska

Bende yazicaktim cnm tefriciye cektim duam kabul oldu ama kac kez çektim hatırlamıyorum cok dua etmiştim.. Simdi baska bi duam için yine cekiyorum henüz kabul olmadi.. Tabi sizinle beraber ettiğimiz dualarin gücü cok baska
Kesınlıkle cnm. Ben ramazanın basında cektım bu siteyi bılmıyordum oyle. Tefrıcıyem bitti.. Ama ıcımde oyle bır hıs varkı duam kabul oldu sadece zamanını bekliyor seklınde bır hıs oldu. Hatta sadaka verecektım bıttıği gun inancınız olsun ben bırıne vermeden aksam kapı çaldı bınada oturan bırı bır tanıdıgına sadaka topluyomus babamla karsılasmıslar babam eve mi cagırmıs ne o cocuk geldı sadaka ıcın. Yanı bittiği gun sadakam ayagıma kadr geldı diyebilirim..
Ve bir sekılde beni bu dua gruplarına itti. Cok sıkıntıdaydım o zmn. Suan manevi olarak cok huzurluyum arada bır tabıkı sabırsızlıkla bazn bunalım gıbı bırsey gelıyor ama seytan ıste ugrasıor.
Allah razı olsun hepınızden sizlerin sayesınde suan cok huzurluyum Allah nasip ettıde buraya kdr getirdi beni.. Belki de dualarımın Hızlanması ıcın sızlerle karsılastırdı, birilerinin dualarını almam gerekiyor belkıde bilemiyoruz ıste çok sukur yatıp kalkıp sukredıyorum sımdı burayı kesfettıgım ıcın.

Bir oturustami okunmasi gerekiyor aceba
Canim sayilari az olanlari birkerede okursun zaten digerlerinide gun icinde tamamlamaya calisirsin rabbim tez vakitte senin ve isteyen herkesin kucagini saglikli uzun ömurlu hayirli evlatla doldursun insallah

Canim sayilari az olanlari birkerede okursun zaten digerlerinide gun icinde tamamlamaya calisirsin rabbim tez vakitte senin ve isteyen herkesin kucagini saglikli uzun ömurlu hayirli evlatla doldursun insallah
Insallah Allah razi olsun bugun okumaya caliscam insallah tedavim pozitif sonuclanir adet sancisi gibi sanci tuttu diye oturup aglarken bir anda okudum yazini insallah vesile olur

Bende senin gibi düşünüyorum cnm sadece zamanı var dualarımın kabul olmasi icin.. Ben uzun zamandır üyeyim ama 4 5 aydır dua gruplarında aktif oldum.. Ben kızımı kaybettim eylülde dualarla kuranla zaman geçirdim hep yoksa bu süreç daha zor geçerdi benim icin..

Insallah Allah razi olsun bugun okumaya caliscam insallah tedavim pozitif sonuclanir adet sancisi gibi sanci tuttu diye oturup aglarken bir anda okudum yazini insallah vesile olur
İnsallah pozitiftir kasik agrisi oluyor ilk tutunmada hatta benim üç dört defa kanamam bile oldu umutsuzluga yer yok Rabbime birak koşulsuz teslim ol benimde tüp bebek 5.hamilelik cok şükür Allah yardimcimiz oldu 8 yil sonra kuzucugumuzu bize emanet etti . İnsallah sizinde yuzunuz yakin zamanda güler .

Ayy insallah benimde tutunmustur Allah razi olsun yavrunu sana bagislasin Teslim oluyorum ama uzulmemek elde degil

Aslinda icten ettigim her dua kabul oldu, olmayanlarin daha vakti gelmedi diye hissediyorum.

Her sabah yasin okumanin, ayetel kursi ve fatihanin faydalarini gordum. Bir de ne zaman duadan uzaklassam, su ara oldugu gibi, hep sikintiya dustum.
Ben içten ettiğim hiç bir duam kabul olmadı malesef ya hayırlı değildi Ya da ben dua etmesini bilmiyorum yalvar yakar ne dua ettiysem hiç biri olmadı bugün de olduğu gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…