🌸 Gerçekleşen dualarınız nasıl ne yaptınız ne zikir çektiniz nasıl dua ettiniz ? Bize de biraz fikir olsun Biraz Sohbet edelim ne dersiniz ? 🙏🥰

Hayırlı akşamlar. Yıllar önce benim bir dileğim vardı. Ve bir yerde okumuştum ayetel kürsi sayılı bir şekilde.
1. Gün 50
2.gun 70
En son 7 . Günde 330 olması lazım sayılar yazıyor nette yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın lütfen.
Son gece de okudum ve bu gece 11 ile sabah 5 e kadar abdestli ve inanarak art niyet aranmadan okuması gerekiyor tabi. Gerçekten duam bitti ve kabul oldu. İçten dua etmekde etkili olmuştur belkide

Yaaa ne güzel darısı bizim başımıza inşAllah bunu biri bana yap demişti sizin anlattığınız gibi ama aklımdan tamamen çıkmıştı şimdi sen anlatınca daha bir ümitlendim kesin yapmam lazım benim de inşAllah

İnşallah muhakkak ondan sonra ki zamanda kaç kez denedim ama sona gelemedim bir türlü bitmedi nasip değilmiş belkide.

Bende denemek isterim bunu

Dene canım inşAllah kabul olur ben az önce biraz araştırdım 1.gün 50 tane 2.gün 170 3.gün 220 4.gün 313 5.gün 50 6.gün 170 7.gün 313 okunması gerekiyor sen de yinede bir araştır ve ona göre başla
Evet bende böyle gördüm. Geçen 313 bitirdim daha önce de 313 okumuştum

Bir hoca ( kim olduğunu hatırlamıyorum) bir sohbetinde demişti ki; Allah kullarının duasını kabul eder. Ama dua ederken yavrusu kuyuya düşmüş bir annenin haykırışı yalvarışı gibi dua etmek gerekir demişti. Çocukluğumdan hatırlarım bunu. 1 sene kadar önce eşimle çocuk istiyorduk. Bir sebepten eşimle tartıştık. Ben de yurt dışında yaşadığım için ve ailem falan burda olmadığı için eşimle ne zaman tartışsam kendimi hep yapayalnız hissederim. Yine öyle bir gün eşimle kötü tartıştık. Ve ben ağlaya ağlaya Allah’a yalvardım. Allahım nolur bana bir evlat ver ki yalnızlığımı gidersin bana yoldaş olsun diye. Bir sonraki ay hamile kaldım. Fakat 10 gün sonra düşük yaptım. Bu şekilde duam kabul oldu ama anlattığımdan şunu da çıkarmak gerek. Her şeyin hayırlısını isteyin allahtan

Çok doğru demiş içten yapılan dua geri çevrilmez Rabbim tarafında erken veya geç illa yüzümüze bir şekil gülüyor Geçmiş olsun bu arada merak ettim şuan çocuğun var mı ? benim de sana benzer bir olayım oldu bir cuma gecesi çok kötüydüm öyle içten ağlayıp ellerimi açıp dua etmiştim ki ertesi gün o istediğim şey olmuştu ama o isteidğim şeyin devamı olmadı demekki hayırlısı böyleymiş dedim ama o geceyi hiç unutmam mesela

Ben de asla unutamam o geceyi. Düşük yapalı 1 seneyi geçti ama hala yok maalesef. Nasibi varsa olur inşallah

Merhaba kızlar bende eşimle ayrilmistim 2 sene önce baba evinde kalıyordum. Ve ramazan ayına denk geldi. Namazımı kildim her sahur da ezan okumadan önce bir tespih yani 99 dan sonra 100 e tamamliyordum. Böylelikle 1 ay boyunca aynı şekilde devam ettim. Başta ezbere bilmiyordum cuzden açıp okudum. Daha sonra bir baktım 2 günde ezberlemisim içten bir şekilde dua ettim hayırlısını istedim çok şükür Allah sesimi duydu. Duam kabul oldu. Ayetel Kürsi gerçekten çok kuvvetli bir dua Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Ama ben bilmeden sadece amacım zikir gibi cekmekti. Sonunda duamı ediyordum ve Rabbime daha yakın oldum. Çok şükür. İnanarak ve gerçekten kalpten okumak gerekir.

Allah'ım kucağı boş olan bu mesajı gören ve evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese hazinesinden versin. Hastalara şafi ismiyle şifa dertlilere deva. Borçlularada ihsan eylesin sabır versin. Bolluk bereket versin. Amin inşallah

Yaaa ne güzellll böyle mesajlar gerçekten insanı çok ümitlendiriyo okumak çok iyi geliyo Rabbimin er Ya da geç duamızın kabul ettiğini görüyoruz inanarak ettiğimiz her dua kabul olacağına inanıyorum Aminnn inşAllah bu Ramazan ayında kimin ne duası varsa hayırlısı ile kabul etsin inşAllah herkese böyle bir mesaj atmak nasip olsun inşAllah

Ayetel kürsi formülünu yaoacaksan canım bu gece tamda başlamanı öneririm .Öbür cuma sela ezan arası bitirip teslim edersin.Birde küçükte olsa sadaka vermeni öneririm.Zaten bu tertip cuma gecesinden cumaya yapılıyor.
Bende 2 defa tecrübe ettim Allah kabul etti dualarımı hamdolsun.
Çok isteyerek ve okurken sürekli olduğunu hayal edip kalpten yalvarmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…