🌸 Gerçekleşen dualarınız nasıl ne yaptınız ne zikir çektiniz nasıl dua ettiniz ? Bize de biraz fikir olsun Biraz Sohbet edelim ne dersiniz ? 🙏🥰

Kızlar bende başlayacam duaya, hangisine başlasam acaba, 9 aylık evliyim, çocuk istiyorum, Allah'a bize de nasip etsin vatana millete hayırlı sağlıklı evlat

Nasıl bir formül?

@Ada-anne bu canim

Tiniminimavihanim

Selamün aleyküm
Açıkçası ben bugüne kadar içten ve tam teslimiyetle olacağına inanarak ettiğim tüm duaların çok şükür kabul olduğunu gördüm. Bence tevekkül, Rabbimizin her şeye gücünün yeteceğine inanmak O'nun bize en hayırlısını vereceğine inanarak dua etmek çok etkili. Ne zaman dua ederken ama ya olmazsa, duam kabul olacaksa böyle olursa kabul olur şöyle olursa kabul olur diyerek gün içinde tereddüt edip düşünsem işim hep aksadı. Oysa duamı edip Rabbime bıraktığım işim umduğumdan çok daha güzel şekilde gerçekleşti çok şükür. Allah büyüktür ve gücü her şeye yeter, duamız kabul olmuyorsa da bu da bizim hayrımızadır. Bunu hiç unutmasak keşke

Sevgili adessa01 sana cok tesekkur ederim en son duani okumustum tedaviden once hamileyim elhamdulillah
Yavrum seni ve evladini korusun
Oooookadar çooook sevindim ki anlatamam Rabbim sağ salim kucağına Almayi nasip etsin insallah . İnsallah daha çok yüreği annelikle dolmuş yavrusuna kavuşmayı dileyen kadinlarimiza ulaşir dualarimiz . Bu dualari okuyup geri çevrilen görmedim daha Her mucize vaktini bekler sadece .

Ay hamdolsun sana yazmistim oldu rabbime binlerce sukurler olsun ayni dedigin gibi rabbim olmayan herkese versin bu yolda kimse bebek kokususuz kalmasin rabbim senden de razi olsun

Selamlar, 4444 salâvat-ı Tefriciye okuyoruz katılmak ister misiniz, grup 22 kişi de okuma sayısı fazla gelenler oluyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…