🌸 Gerçekleşen dualarınız nasıl ne yaptınız ne zikir çektiniz nasıl dua ettiniz ? Bize de biraz fikir olsun Biraz Sohbet edelim ne dersiniz ? 🙏🥰

Amin inşallah

Ben dün gece başladım ama Rabbim kabul eder inşAllah zaten perşembe de cuma günü de ikiside çok hayırlı günler ki inanarak yapılan tüm dualarını kabul olucağından eminim inşAllah bir gün ben de buraya duamın kabul olduğunu yazabilirim çokça amin

İnşAllah canım Rabbim gönlüne göre versin.

Yaaa üzülmeyin dicem ama üzülmemek elde değil anlıyorum sizi fakat lütfen ümidinizi kesmeyin bugün belki negatif geldi ama inşAllah bir gün onu pozitif görmekte nasip olur bolca dua edin Meryem süresi hamile kalmak için çok güçlü bir dua diyorlar onu okuyun eşinizin sizinle konuşmamasınada üzüldüm sizin elinizde olan bir şey değil ki... oda çok üzülüyor diye yapıyordur ama birbirnize moral olup destek vermeniz lazım Rabbim inşAllah bu cuma gecenin yüzü suyu hürmetine Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine inşAllh en kısa zaman da hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder

Elimden duadan başka bir şey gelmiyor Allah razı olsun inşallah Rabbim sizin de gönlünüzde ne muradınız varsa hayırlısı ile nasip etsin

Canım benim.. Negatif cıkmasına mı uzeleyım esınızın sızınle konusmadıgınamı cıdden sasırdım da uzuldumde. Emın ol su dua grubundakı herkesın oyle farklı dertlerı var kı ama hepımızın ortak yanı bir ımtıhan ıcındeyiz.. Sabır gösterip ısrarla dua edenlerden olursak bu sınavları Allahın ıznıyle gecebılırız lütfen bol bol dua et dua ve zıkır kalbı uyandırır uyandıkca daha cok ıster dua etmenin tadı bambaska bır boyut almaya baska bır şevk vermeye baslıyor ınsana. Buralarda hep ol esmalara slaavatlara gruplara katıl ınan bana verdıgı huzurun tarifi yok hemde kafanı takmamıs olursun bırazda rahatlarsın yanı

Aynen dediğiniz gibi imtihan içindeyiz Rabbim imtihanımızı kolay eylesin ferahlık versin İnşallah fırsat buldukça katılmaya çalışacağım sağolun Allah razı olsun

Aminn inşAllahhh

Rabbim bu Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine kucağını doldursun hayırlı sağlıklı bir evlatla inşAllah Dua etmeyi bırakma Allah bigün o kucağını doldurur inşAllah
Ben de tam böyle dua ediyorum valla her gün. Ramazanın yüzü suyu hürmetine, kıldığımız namazların , tuttuğumuz oruçların yüzü suyu hürmetine yarabbim diyorum. Çok da inanarak kalpten ediyorum duamı. 5 gün kaldı adetime bakalım i. İnşallah hayırlısıyla olur bu ay

Yaaa inşAllah kuzum bize de güzel haberini ver Meryem süresi hamile kalmak için çok güçlü bir dua diyorlar bir arkadaşımız için okunmuştu ve hamile olduğunun haberini aldık sanırsam 41 defa okunması gerekiyor bilgin olsun sen yine de araştırırsın iyice güzel haberlerini almak dileğiyle

Aynen dediğiniz gibi imtihan içindeyiz Rabbim imtihanımızı kolay eylesin ferahlık versin İnşallah fırsat buldukça katılmaya çalışacağım sağolun Allah razı olsun
Şunu da söyliyim geçen bir arkadaşımıza Meryem süresi okundu sanırsam 41 defa okunması gerekiyordu yanlış değilsem sen de bir araştır ve geçen hamile olduğunun haberini aldık Buda sana bir Ümit olsun böyle mesajlar kendimden biliyorum ki insana çok ümit veriyo heves veriyo duasında daha ısrarcı olmasını sağlıyor inşAllah bigün senden de öyle bir haber alırız

İnşallah en kısa zamanda başlayacağım bende okumaya en kısa zamanda sevincimi de paylaşmak ümidiyle tekrar sağolun

Dene canım inşAllah kabul olur ben az önce biraz araştırdım 1.gün 50 tane 2.gün 170 3.gün 220 4.gün 313 5.gün 50 6.gün 170 7.gün 313 okunması gerekiyor sen de yinede bir araştır ve ona göre başla
Merhaba ben bunu araştırdım ama bir türlü bu sayılarda bulamadım siz nereden buldunuz acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…