Gerçek NARSİST nedir, anlatıyorum.

Sizinkiler sevgili, koca bir şekilde kaçılabilir. Kan bağın varsa kaçmak da bir yere kadar oluyor. Ah anne ah dşye konum var oku da gör çaresizliğimi, profilim açık kolayca bulabilirsin
Denk gelmiştim sanırım. Allah yardımcın olsun kuzum haklısın

Ah çilek elin adamıyla bu kadar uğraşmaya değer miydi, bu kadar emekle başka nelwr yapardın.

Toplum olarak kahraman olma psikolojisinden kurtulmamız lazım bizim, boşa emek harcayıp duruyor çoğumuz
Çünkü bize öğretilen bu ne yapmış olurlarsa olsun eslerimiz,bizim cabalamamiz gerekmis gibi kadın olarak ve bunu somut delillerle de sunmamiz gerek insanlara linç yememek için benimde başımda var ben bide çocuk yaptım. Lanet olasilar iyi olduklarında da sen diyordun amaan neler dusunmusum ya duzelecek duzelir diye falci akil jocasi din hocasi tip hocasi ne varsa danisiyorsun kurtulani bir daha o tuzaga dusurmesin Allah kurtulmak isteyeni de kurtarsın hoş arada çocuk varken ömür boyu muhatap olmak zorundasın

Tabii ki de anlatırım. Üzüntü dönemlerini geçtim. Şöyle bir tarzı var. Normal seven bir erkek ne yapar. Sorun yasarsaniz gönlünüzü alır o konu kapanır. Yani aniden öfkelenir. 5 dk sonra geçer. Bir şey olmamış gibi olur dimi. Bu öyle değil. Bildiğin kin besliyor içten içe. O kin geçmiyor. 2 gün sürebiliyor. Hiç konuşmuyor. İse gitse gün boyu aramıyor. Eve geliyor surat yine asık. Yani basit meselelerde bile böyle. İlla siz adim atmalısınız.Bicak kemiğe dayanmadikca sizin için asla bişey yapmaz. Dusunun ben evimden çıkıp anneme gidiyordum beni hiç durdurmuyordu. Yaa nereye gidiyorsun deme yok. O hep blöf yapıyor ya. Beni de öyle zannediyordu. Evden çıkınca peşinden gelme yok. Sadece telefon ediyor. İş ciddiye binince ağlamaya zirlamaya başlıyor. Ama bı sevgiden değil. Düzeni bozulacak. Hayalleri altüst olacak diye. Tabi bunu çok sonra anladım. Boşanma sürecim böyle idi. 1 hafta ağladı. 10 ay geçti ne aradı ne sordu. Hiç de zorlamadi. Eşyalarımı almaya gittim. Videomu çekti. Mahkemeye delil olması için. Düşünün normal bir insan hesap sorar. Sen nereye gidiyorsun der. Ya da şans ister. Bunda öyle birşey yok. 3 ay önce aldığım eti buzdolabından çıkarıp önüme koydu. Bunu sen almıştın bunu da götür dedi. Sonra dedi ki gitme.... Anlatabildim mi hayatı blöf... İstegi olmayınca siz kötüsünüz. Olması için de yuzunuze güler.
Ben yapamadım bosanamadim benimki de oyle.İkide bi bosanalim der ben gidince türlü pislikler yapar onu bunu bana kiskirtir. İsyerlerimiz birbirine çok yakın ben ondan bir saat gec çıkıyorum bekliyordu normalde o gün ne olduysa bilmiyorum çünkü disarda isyerinde ne yasadiysa yine faturasini baba keser ben dedi eve gecicem sen otobusle gel bilmem nerde isim var dedi tamam dedim uzatmadim o gun mesai uzadi kış günü adam evde aksam beste cikacam haber vermek icin ariyorum yokO
hava hafif hafif kararıyor ne ariyo ne soruyo kadin sen saat 3 te cikiyorsun nerdesin ne oldu diye telefonu kapalı binadakilere sordurdum artık ne b.k yiyo diye yatiyormus evde hasbam neyse ben eve geldim saat oldu 6 kapiya cikip ne dese beğenirsiniz beni aldatiyorsun sen dedim ne diyon ya bu kadar saat gelmemisim ulan başına bir şey mi geldi der insan bi arar sorar teli sarja takar karim arar bisi olur diye ahh daha neler neler...

Ben yapamadım bosanamadim benimki de oyle.İkide bi bosanalim der ben gidince türlü pislikler yapar onu bunu bana kiskirtir. İsyerlerimiz birbirine çok yakın ben ondan bir saat gec çıkıyorum bekliyordu normalde o gün ne olduysa bilmiyorum çünkü disarda isyerinde ne yasadiysa yine faturasini baba keser ben dedi eve gecicem sen otobusle gel bilmem nerde isim var dedi tamam dedim uzatmadim o gun mesai uzadi kış günü adam evde aksam beste cikacam haber vermek icin ariyorum yokO
hava hafif hafif kararıyor ne ariyo ne soruyo kadin sen saat 3 te cikiyorsun nerdesin ne oldu diye telefonu kapalı binadakilere sordurdum artık ne b.k yiyo diye yatiyormus evde hasbam neyse ben eve geldim saat oldu 6 kapiya cikip ne dese beğenirsiniz beni aldatiyorsun sen dedim ne diyon ya bu kadar saat gelmemisim ulan başına bir şey mi geldi der insan bi arar sorar teli sarja takar karim arar bisi olur diye ahh daha neler neler...
İnan değmez.. Değişmez. Üzülen sen olursun. Evet boşanmak zor bir iş. Sonrası vs..Ama daha önce o hayatında yoktu onla da doğmadın. Ben bunu dedim kendime. Çok zor yollardan geçtim o yoktu. Allah yardımcınız olsun.

Madem yorum yaptım. Şunu da anlatmadan geçmek istemiyorum. Cidden yani ben mi yanlış düşünüyorum. Yoksa ben mi aceleciyim. 1 sene geçti hâlâ bazen kendimi sorguladığım anlar oluyor. Ben 2012 yılında üni son sınıfta iken sedef hastaligina yakalandım. Ufaktan başlamıştı. Tabi ne olduğunu da bilmiyordum. Baktım geçmiyor. Dr'a gittim. 5 Dr dan sonra teşhisim konuldu. Sedefmisim. İlk kez duymuştum. Vücuduna yayilmasin dikkat et dedi. Ve tüm vücuduma yayıldı. Çok çok ağır geçirdim. Açısından yatamiyordum. 2 yıl böyle geçti. Sonra bitkisel tedavi yöntemi ile 2016 yılında iyileştim. Ama saçımda yine kaldı. Ama eskisi kadar kalmamıştı. Kepek şeklinde idi. Bilenler bilir. Kronik bir rahatsızlık olduğu için tam manasıyla iyilesemedim. Ama çok şükür sadece saçımda kalmisti. Neyse evlenmeden önce ben bunu narsist eşe anlattım. Saçımda kepek seklinde kaldığını iyilestigimi anlattım. Evlendim sacimdaki ilerledi.. Sonra yine bitkisel tedavi ile bir kısmı tamamen geçti. Kendisi saçıma kremleri sürüyordu. Tedavimde yardımcı oldu. Bir kısmı yine kaldı. Bunu takıntı haline getirdi. Ya tekrardan tüm vücuduna yayilirsa dedi? İnternetten araştırarak benim beslenme düzenime müdahale etmeye başladı. Şunu yemeyeceksin bunu yemeyeceksin dedi. Karşı çıkınca benle kavga ediyordu. Ben seni düşünüyorum sen kendini düşünmüyorsun dedi. Ben 10 yildir bu hastalığı taşıyorum tam geçmez dememe rağmen evime makarna,baharatli yiyecekler,dondurma,patates,sucuk vs vs glutenli ürünler aldırmadı. Tam 1 sene... 6 kilo verdim. Ama hastalık yine geçmedi. Yanlışlıkla sucuk yesem sen beni dinlemiyorsun deyip sorun yapıyordu. Hatta birgün makarna yedim diye ağlamıştı. Arkadaşlarla dışarda yemek yesem ne yedin diye sorguluyordu. Söylüyordum inanmiyordu. Sen kesin sucuk falan yemissindir diyordu.Sırf saçımda sedef var diye. Hamile kalmamı istemiyordu. Tamamen iyiles sonra diyordu. Benim iyiliğin için imiş. Benim ne zaman iyilesecegim belli değil dedim. Ben kanser hastası değilim. Sırf bunun için annelik hakkımı elimden alamazsın dedim. Tutturdun çocuk diye bana kızıyordu. Kavgalarda çocuk istemediğini söylüyordu. 4 sene evli kaldım ya Şeyma çocuğumuz olsun demedi. Hep çalış dedi. Calisirsan daha iyi hayatımız olur dedi. Bir müddet çalışinca 1 sene çalış sonra diyordu. Ama ne yazık ki iş yerinde mutsuz olunca ayrılınca sorun yapıyordu. Çocuk konusunu rafa kaldırıyordu.Annesi sen calissaydin sizin çocuk da olurdu araba da olurdu dedi. Çocuk olsa da olur olmasa da olur diyordu bana. Sen sedef hastası idin. Bana söylemedin. Saçımda sadece kepek var dedin. Beni kandırdın dedi. Annesine gittiğimiz de yemekleri bile benim beslenmeme göre yaptırıyordu. Mesela domates salçası koydurmuyordu. Bir gidiyordum ki annesi bana göre yapmış yemek. Önden annesi ile konuşuyordu demek ki.

Son düzenleme:
Madem yorum yaptım. Şunu da anlatmadan geçmek istemiyorum. Cidden yani ben mi yanlış düşünüyorum. Yoksa ben mi aceleciyim. 1 sene geçti hâlâ bazen kendimi sorguladığım anlar oluyor. Ben 2012 yılında üni son sınıfta iken sedef hastaligina yakalandım. Ufaktan başlamıştı. Tabi ne olduğunu da bilmiyordum. Baktım geçmiyor. Dr'a gittim. 5 Dr dan sonra teşhisim konuldu. Sedefmisim. İlk kez duymuştum. Vücuduna yayilmasin dikkat et dedi. Ve tüm vücuduma yayıldı. Çok çok ağır geçirdim. Açısından yatamiyordum. 2 yıl böyle geçti. Sonra bitkisel tedavi yöntemi ile 2016 yılında iyileştim. Ama saçımda yine kaldı. Ama eskisi kadar kalmamıştı. Kepek şeklinde idi. Bilenler bilir. Kronik bir rahatsızlık olduğu için tam manasıyla iyilesemedim. Ama çok şükür sadece saçımda kalmisti. Neyse evlenmeden önce ben bunu narsist eşe anlattım. Saçımda kepek seklinde kaldığını iyilestigimi anlattım. Evlendim sacimdaki ilerledi.. Sonra yine bitkisel tedavi ile bir kısmı tamamen geçti. Kendisi saçıma kremleri sürüyordu. Tedavimde yardımcı oldu. Bir kısmı yine kaldı. Bunu takıntı haline getirdi. Ya tekrardan tüm vücuduna yayilirsa dedi? İnternetten araştırarak benim beslenme düzenime müdahale etmeye başladı. Şunu yemeyeceksin bunu yemeyeceksin dedi. Karşı çıkınca benle kavga ediyordu. Ben seni düşünüyorum sen kendini düşünmüyorsun dedi. Ben 10 yildir bu hastalığı taşıyorum tam geçmez dememe rağmen evime makarna,baharatli yiyecekler,dondurma,patates,sucuk vs vs glutenli ürünler aldırmadı. Tam 1 sene... 6 kilo verdim. Ama hastalık yine geçmedi. Yanlışlıkla sucuk yesem sen beni dinlemiyorsun deyip sorun yapıyordu. Hatta birgün makarna yedim diye ağlamıştı. Arkadaşlarla dışarda yemek yesem ne yedin diye sorguluyordu. Söylüyordum inanmiyordu. Sen kesin sucuk falan yemissindir diyordu.Sırf saçımda sedef var diye. Hamile kalmamı istemiyordu. Tamamen iyiles sonra diyordu. Benim iyiliğin için imiş. Benim ne zaman iyilesecegim belli değil dedim. Ben kanser hastası değilim. Sırf bunun için annelik hakkımı elimden alamazsın dedim. Tutturdun çocuk diye bana kızıyordu. Kavgalarda çocuk istemediğini söylüyordu. 4 sene evli kaldım ya Şeyma çocuğumuz olsun demedi. Hep çalış dedi. Calisirsan daha iyi hayatımız olur dedi. Bir müddet çalışinca 1 sene çalış sonra diyordu. Ama ne yazık ki iş yerinde mutsuz olunca ayrılınca sorun yapıyordu. Çocuk konusunu rafa kaldırıyordu.Annesi sen calissaydin sizin çocuk da olurdu araba da olurdu dedi. Çocuk olsa da olur olmasa da olur diyordu bana. Sen sedef hastası idin. Bana söylemedin. Saçımda sadece kepek var dedin. Beni kandırdın dedi. Annesine gittiğimiz de yemekleri bile benim beslenmeme göre yaptırıyordu. Mesela domates salçası koydurmuyordu. Bir gidiyordum ki annesi bana göre yapmış yemek. Önden annesi ile konuşuyordu demek ki.
Sen hala orda mısın ? Gerçekten mi?

Narsistliğe ek olarak anksiyete de mi var bu adamda acaba? Gereksiz derecede sinir stres yapmış

Yaşanılan şeyler kolay değil. Çünkü ağır imtihanlardan geçen biri olarak bu yönden baskı altına alındım. Benim en çok da canımı yakan bu.
Okuyunca hala sorularının cevabını bulamamış gibi duruyorsun, hala şok evresinde gibisin, bu durum iyi değil.

En büyük eleştirileri zaten "ben senin iyiliğini istiyorum, ben seni düşünüyorum" hayır kontrol altına aldığı şeyleri bırakmak istemiyor oysa 😞

Narsistliğe ek olarak anksiyete de mi var bu adamda acaba? Gereksiz derecede sinir stres yapmış
Gereksiz sinir stres değil bu durumlar, kontrol altında tutmak sadece bu. Çünkü herşeyin en iyisini onlar bilir.. zaten kontrol edemedikleri şeylere sinirleniyorlar. Onların kontrolünden çıkmak kaos sebebi.

Narsistten kurtulmanın tek yolu sıfır iletişim. Ama çocuk olunca öyle olmuyor.. hele birde benim kızım babasına çok düşkün. Babası da kızına düşkün Allah var.. Ben kendimce şu kararı aldım
Gittiği yere kadar gidecek. Benim ki psikolojik baskıyı fazla yapıyor ara ara. Evde çıt sesimiz bile çıkmaz, huzursuzluk çıkarmaz, fiziksel şiddeti, alkolü kumarı gibi şeyleri yok çok şükür.. o yüzden gittiği yere kadar. Benimkinin ailesi de narsist. Hepsiyle iletişimi kestim rahatım. Ne yaptıkları umrumda değil. Ölseler rahmet dilemem o durumdayım..
Benimkide bu sekilde uykuda sanirim suan yeni bebegimiz var bebegi cok istiyordu bi kizi olsun bla bla hamileliğimde ailesi ve kendisi yapmadiklarini birakmadi evden atmaya kadar varan şeyler neyse simdi bebek biraz fazla ağlasın tepki gosteriyo neymis alti kuru karni tok neden agliyormus el kadar bebege ciddi ciddi bunu soruyo cogu zaman birsey söyleyip suskunluğa girmesini nimetten sayiyorum bulasmasin diye. Ha birde kufur ettigi ölsün dedigi annesi simdi oldu prenses ona sormadan danismadan s.cmaya bile gitmez bana hiçbir şeyi sormaz soylemez nasil gecti günün derim ayni der viriri yapar annesiyle saatlerce telde konuşur akrabalarini falan atarlar sevdikleri hiçbir şey yok hep bunlar mantikli kararlar alir digerleri tesadüfen yaşar anasida tam bir narsist ilk mallik evremde ne iyi yazik tek basina iki cocuk büyütmüş falan derdim oyle bir şeytanmis oyle bir seytan ki anlatamam maalesef ben iletişimi kesemedim hatta sonradan anaci oldu ya kocam onceleri anasina bagirip cagirdiginda üzülürdüm yapma etme bak bi oglu sensin falan diye ne aptallık ama eskiden sinsiligini gizliden yapardi kv simdi meydan ona kaldi ya acik acik her halta karışır oldu oteki de mutlu oluyor durumdan sorsaniz aptal miyim kit akilli miyim ya da sevgisiz bi cocukluk mu gecirdim diye yoo iki uni bitirdim pedagojik formasyon aldım birbirinin degerini bilen sevgi gösterilen bir ailede büyüdüm geriye donup cogu kez baktim birinin ahini mi aldim diye ama yok ahini alirim gunahina girerim diye kimseyle sıradan iliskilerde kurmadım sevgilim bile olmadi bazen derim kendime su icen kuş görsel uolumu degistiriridim rahatsız olmasin diye nerden buldu bu hüzün beni...

Narsistten kurtulmanın tek yolu sıfır iletişim. Ama çocuk olunca öyle olmuyor.. hele birde benim kızım babasına çok düşkün. Babası da kızına düşkün Allah var.. Ben kendimce şu kararı aldım
Gittiği yere kadar gidecek. Benim ki psikolojik baskıyı fazla yapıyor ara ara. Evde çıt sesimiz bile çıkmaz, huzursuzluk çıkarmaz, fiziksel şiddeti, alkolü kumarı gibi şeyleri yok çok şükür.. o yüzden gittiği yere kadar. Benimkinin ailesi de narsist. Hepsiyle iletişimi kestim rahatım. Ne yaptıkları umrumda değil. Ölseler rahmet dilemem o durumdayım..
Benimkide bu sekilde uykuda sanirim suan yeni bebegimiz var bebegi cok istiyordu bi kizi olsun bla bla hamileliğimde ailesi ve kendisi yapmadiklarini birakmadi evden atmaya kadar varan şeyler neyse simdi bebek biraz fazla ağlasın tepki gosteriyo neymis alti kuru karni tok neden agliyormus el kadar bebege ciddi ciddi bunu soruyo cogu zaman birsey söyleyip suskunluğa girmesini nimetten sayiyorum bulasmasin diye. Ha birde kufur ettigi ölsün dedigi annesi simdi oldu prenses ona sormadan danismadan s.cmaya bile gitmez bana hiçbir şeyi sormaz soylemez nasil gecti günün derim ayni der viriri yapar annesiyle saatlerce telde konuşur akrabalarini falan atarlar sevdikleri hiçbir şey yok hep bunlar mantikli kararlar alir digerleri tesadüfen yaşar anasida tam bir narsist ilk mallik evremde ne iyi yazik tek basina iki cocuk büyütmüş falan derdim oyle bir şeytanmis oyle bir seytan ki anlatamam maalesef ben iletişimi kesemedim hatta sonradan anaci oldu ya kocam onceleri anasina bagirip cagirdiginda üzülürdüm yapma etme bak bi oglu sensin falan diye ne aptallık ama eskiden sinsiligini gizliden yapardi kv simdi meydan ona kaldi ya acik acik her halta karışır oldu oteki de mutlu oluyor durumdan sorsaniz aptal miyim kit akilli miyim ya da sevgisiz bi cocukluk mu gecirdim diye yoo iki uni bitirdim pedagojik formasyon aldım birbirinin degerini bilen sevgi gösterilen bir ailede büyüdüm geriye donup cogu kez baktim birinin ahini mi aldim diye ama yok ahini alirim gunahina girerim diye kimseyle sıradan iliskilerde kurmadım sevgilim bile olmadi bazen derim kendime su icen kuş görsel uolumu degistiriridim rahatsız olmasin diye nerden buldu bu hüzün beni..
Kovdum gitmedi, gitmez, o da beni kovdu. Ne gitcem ben. Kendi gitsin 😉 kızımın düzeni var. Arsızlığına susuyordum önceden artık susmuyorum ama hakaret etmiyorum. Çünkü ona öyle çok içimi döktüm ki, baktım hiç anlamamış. Söylediklerim bir kulağından girip öbüründen çıkmış. Ona dediklerimi taşa desem utancından çatlardı. Ama bunda tık yok.
Artık hiç konuşup, kavga edip, böyle şeyleri düşünüp enerjimi tüketemem.. enerjimi kendime ayırıyorum. Önceleri bu afalladı niye böyleyim böyle oldum diye, hanımefendi çizgimi hiç bozamam onun için. Bir şey mi düşünüyorsun o senin problemin, derdin mi var o senin problemin,kredi kartı mı ödenecek o senin problemin. Ailenle sıkıntı mı çıktı,o senin problemin. Yiyip içip, gezip keyfime bakıyorum. Çünkü benim derdimi hiç sormadı bile. Ağlamam üzülmem kahrolmam onu hiç etkilemedi.. artık böyle.
Ahah yemin ediyorum sanki ayni uretim bandinda bozuk seri gibiler çok ağır bir doğum gecirip lohusaligim devam ederken 5 günlük bebegi kontrole götürduk ustunu cikarttirdi doktor neyse giydir cikar haliyle ağladı bebek disari cikalim giydircem diyorum doktorun odasindayken neyse bu bagiriyo cagiriyo milletin icinde tepki vermiyorum arabaya bindik sakinlessin diye cocugu emzircem bana diyo ki gördüğüm en mal insansin cocuk o gün bugündür yuksek sesten irkilir aksamina ben yapamıyorum bosanalim cart curt iyi tamam dedim sebep bile sormadim tamam haftaici git dilekceyi ver benim cikmam zor olur cocukla dedim sormadim ya ya aslinda benim seninle slbi sorunum yok ailen şöyle ailen böyle dedim tamam anlatma vardir kendine gore bi bildigin cocuk konusunda da yargi elbet bir sonuca varir dedim bu sefer iyice ofkelendi senin bi planin var sen niye sinirlenmiyorsun aciklama bekliyorum diyo yahu dedim sen kafanda bitirmiaain benim sunu bunu soylemem bu saatten sonra biraey değiştirmez nasil istiyorsan öyle olsun dedim dellendi gitti tabii blöf ne dilekce var ne birsey tekrar sordum naptin dilekceyi diye hala dilekce verecek biraz iyi oldu bende o nasilsa ona göre tepki verdim hemen sonrasında yine baski kurmaya çalışıyor bu ev benim annemin o ve ben ne dersem o olacak bebegin giderleri dışında benden maddi destek bekleme bu evde oturdugumuz surece annem herseyine karisabilir benim kurallarima göre yasayacaksan oynariz bu oyunu yoksa ben artık yapamıyorum diyo lan ben zaten bosanalim tamam demisim sen niye daha bana yok ev benim kural benim mavralarina giriyorsun yook digerinde tepkisiz kaldim ya icinde patladi diyecekleri sanki ben gitmeyim bitmesin demisim de bu da kurallarıni siralamis gibi simdi suan nasil miyiz sorarsaniz disardan yesil türbe içerisi estağfurullah tövbe bakiyorum küsüyo mu hiç noldu bile demiyorum kafasinda mi kuruyo gülüyorum geniş geniş nereye kadar gidecekse bebege ikide bi ben duyuyorum diye aah biraz büyüsen falan diyo buyuyunce iki yaşında alacakmış iki yasina gelince yapacakmis ne yapacaksa şimdi yap madem öyle. Bende kendi adima cok cabaladim ve acayip empat biriryimdir hatta oyledir ki yanimda sevdigim deger verdigim biri uzulse hastalansa ayni üzüntüyü ayni ağrıyı birebir cekerim bu da bunu cok iyi bilir o yönüme oynar. Dedim yardim alalim bak dedim belki sorun bendedir ha ama bana dediği şey su evet sorun sende ben biryre gitmem ha sen gideceksen de benim sulalemden kimsenin haberi olmayacak niye dedim iki uc senede bu ne yapmismis da ben doktorluk olmuşum diye dusundururmusum insanlara sülalecek hasta bunlar sülalecek bazen kizima haksizlik yaomisim gibi onu dunyaya getirmekle bile bile elimle atese atmışım gibi hissediyorum cocuga bakarken falan birden bi ağlama geliyo ozur dileyerek hamilelik ve lohusalik zaten berbat ettikleri için travma olarak kaldi bende Allah büyük diyorum o isterse karincalara filler ezilir dua ediyorum bol bol ya sorunsuz kurtarsin ya da beklemem ya yaptığını anlasın

Tamam çok güzel yazmissin canım da neden çektin bu kadar bu adamı.
Narsistse adam sal gitsin.
Çocukların olur anlarım çekmeye calisirsin da adamla bağın yok oldurmaya çalışıp sonra narsist diyorsun.
E öyleyse ayrilsaydin.

Tamam çok güzel yazmissin canım da neden çektin bu kadar bu adamı.
Narsistse adam sal gitsin.
Çocukların olur anlarım çekmeye calisirsin da adamla bağın yok oldurmaya çalışıp sonra narsist diyorsun.
E öyleyse ayrilsaydin.
Ben boşandım zaten. Eski konularım var.
Kendimi toparlayınca biri daha benim gibi olmasın, belki baştan farkeder diye yazdım.
Çekme sebebim de kendi kişiliğimmiş, bağımlı sevmek.
Onarmaya çalışıyorum.
Anlamanızı beklemiyorum. Ama yorumları okursanız; iki kişi var şu ana kadar farkeden ve benim kadar çekmeden ayrılmak isteyen.
Ben bi sayfada yazdım ama kaç yılda yaşadım.
Zaman kaybı nasıl bir his, anlayamazsınız.

Ben boşandım zaten. Eski konularım var.
Kendimi toparlayınca biri daha benim gibi olmasın, belki baştan farkeder diye yazdım.
Çekme sebebim de kendi kişiliğimmiş, bağımlı sevmek.
Onarmaya çalışıyorum.
Anlamanızı beklemiyorum. Ama yorumları okursanız; iki kişi var şu ana kadar farkeden ve benim kadar çekmeden ayrılmak isteyen.
Ben bi sayfada yazdım ama kaç yılda yaşadım.
Zaman kaybı nasıl bir his, anlayamazsınız.
Sende de sorun var .daha doğrusu senin gibi kadınlarda.
Sürekli şikayet edip ayrilamiyorsunuz.
Neyse kurtulmussun sonunda.
Sorunu kendinde arayacan önce.
Herkes narsistlerden şikayetçi ama çekiyor.kadinlar çektikçe de adamlar iyice b.. çıkardı yani.
Herkese narsist demek yanlış ayrıca .
Eski eşinin doktor tarafından koyulmuş net bir teşhis var mı?

Sende de sorun var .daha doğrusu senin gibi kadınlarda.
Sürekli şikayet edip ayrilamiyorsunuz.
Neyse kurtulmussun sonunda.
Sorunu kendinde arayacan önce.
Herkes narsistlerden şikayetçi ama çekiyor.kadinlar çektikçe de adamlar iyice b.. çıkardı yani.
Herkese narsist demek yanlış ayrıca .
Eski eşinin doktor tarafından koyulmuş net bir teşhis var mı?
Ya siz bana kötü davranmak için hususi mi yazıyorsunuz? Konumu okumadan narsist görür görmez şöylesin böylesin. Öyleydim evet. Ve bundan kurtulmak çok zor. Biri fayda görsün diye yazdım.
Evet var teşhisi, onu da yazdım.
Konumu okuyup sövseniz gam yemeyeceğim.
Sizin gibi kadınlar aşağı sizin gibiler yukarı.
Var bizim gibiler. Yetiştirilme tarzından var, toplumdan var. Var ve gerçek.
Sizin gibi kadının düşmanı kadın yüzünden de elalem ne der diye boşanmayan da çok var. Kocaman kocaman yazdım herkes kolayca narsist diyor ama bu öyle bir şey değil. Benimki teşhis edildi diye.
Siz hala bana herkes de narsist diyor diyorsunuz.
Ben diyorum ki aylardır tedavi görüyorum, kafam sizin gibi çalışsa zaten tedavi görmem siz haşa başlığa baka baka sayıyorsunuz.

Ya siz bana kötü davranmak için hususi mi yazıyorsunuz? Konumu okumadan narsist görür görmez şöylesin böylesin. Öyleydim evet. Ve bundan kurtulmak çok zor. Biri fayda görsün diye yazdım.
Evet var teşhisi, onu da yazdım.
Konumu okuyup sövseniz gam yemeyeceğim.
Sizin gibi kadınlar aşağı sizin gibiler yukarı.
Var bizim gibiler. Yetiştirilme tarzından var, toplumdan var. Var ve gerçek.
Sizin gibi kadının düşmanı kadın yüzünden de elalem ne der diye boşanmayan da çok var. Kocaman kocaman yazdım herkes kolayca narsist diyor ama bu öyle bir şey değil. Benimki teşhis edildi diye.
Siz hala bana herkes de narsist diyor diyorsunuz.
Ben diyorum ki aylardır tedavi görüyorum, kafam sizin gibi çalışsa zaten tedavi görmem siz haşa başlığa baka baka sayıyorsunuz.
Kadın dusmani miyim?
Bende bir kadınım hanımefendi.
Insanlar ne der boşanmayayim diyen kadınların cogunun sizin gibi işi gücü yok parası yok çekmek zorunda kalıyorlar .
Ben onlara birşey demiyorum.ama kadının işi gücü var ekonomik özgürlüğü var hem şikayet ediyor hem de israrla hayatında tutuyor sonrada aglaniyor .böyle dram yok değil mi?
Kaç sene ilişki yasamissin görmüşsün ne mal olduğunu bile isteye evlenmişsin.
Biraz özeleştiri yapicaksijniz hayatta sürekli kurban piskolojisine girersen bir gidim ilerleyemezsin hayatta bunu söyleyeyim.Kendi kararlarinin sonuçlarına katlanıp bedelini ödersin.bu benim için de geçerli.
Şurda benim ufacık elestirimde bile hemen mağduru oynayıp beni kadın dusmani ilan ediyorsun .evet en mağdur sensin ponçik kalbin var ben çok kötüyüm tamam içini ferah tut sen .
Herkes dolamış ağzına narsist falan.e sen çok mu normalsin senelerce bunu görüp üstüne evleniyorsun derim bende sağlıklı bir insan olarak .

X