Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Ben anlamıyorum arkadaşım sizleri
Empati de kuramıyorum
Eski sevgilisiyle sevişmiş, tek eşli cinsel hayatı olan adamdan da iğreniyorsunuz, bundan da.

Sevişin o zaman hepiniz, kapansın genelevler. Seks işçisi hemcinslerimiz de kurtulsun leş kokulu heriflerden.

Yemin etti siz de inandınız? Arkadaşına tepki vermedi normal gördü diye ayrıldınız öyle mi?
Boşverin üzülmeye değmeyecek biriymiş zaten.

Kerhane kapisinda arkadaşını bekleyen adamdan koca olmaz. Ayrilmakla en dogru seyi yapmissiniz.

Genel eve giden erkekler hakkında bir düşüncem yok. Olsa da beyan etmem. Beyan etsem de sonrasında beyanımı geri alırım.

Annesi çocuğunu kreşe götürmüş, alışsın diyede kapıda beklemiş gibi. Eğer çocuğu kreşe alışmakta zorlanırsa, anne destek olacak ex'in destek olmak için mi kapida beklemiş.
Gezme bahaneside igrenc. Baska günler torbaya mi girmis. Hem arkadaşı duşa girmeden gezecekmiymis. Off neresinden tutsan dökülüyor.

Açıkçası ben inanmadım, o da girmiştir. Bir tanıdığınız gördüyse, size söylemesinden korkup olayı kendi anlatıp kurtulcam diye söyledi.
Ayrılmakla en doğrusunu yapmışsınız

Cinsellik tabusu bir kadınlara ülkede. Düşüncem ve kanaatim erkeklere de bu yasak edilmeli. Erkek arkadaşın empati yapsın . Seni affedermiydi. Fakat ülke bu erkekler böyle yetişmiş. Hele ki Anadolu ve pavyon kültürü iğrenç . Maalesef ki normal gibi algılıyorlar. Orada ki çalışan kötü ise oraya giden ondan da kötü.
Ne yani çözüm bu mu. Kadınlara tu kaka erkekler için normal.

Eskiden arkadaşlar okulda falan konusu geçince gitmeyen erkek yok ama itiraf eden yok derdi. Evlerden ırak bencede iğrenç. Iyi yapmışsın. Ama gitmeyen elbet vardır da o kapıda beklemek ayrıca iğrenç. Sanki hela önünde bekliyor gibi anlatmış bide gevşek

Ben de aynen demek istedim pıravooo

Ama kokuyor orası. Ben de kaç kere geçtim ve pis bir koku var o sokakta, acaba psikolojik mi diye düşünmüyor değilim. Pazar günleri eminönü karaköy vapurunda güzel giyinmiş orta yaş adamları görüyorsanız bilin ki oraya gidiyor derdi bir hocam:)
Bir de buralar bağımlılık yaparmış. Hocamın arkadaşı 10 yıllık evli ve karısına aşıkmış ama bekarlıktan kalma alışkanlık olduğu için her ay muhakkak geneleve gidermiş. Karısı da hayatta anlamazmış. Çok titiz yaparmış her şeyi. Sonuçta telefonda konuşma bir gönül ilişkisi falan yok, gidiyor işini görüp geliyor, kadın nasıl anlayacak diyordu.
Çok acı. Çok iğrenç maalesef.

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir atasözü vardır bilirsiniz. Yani bu igrenclikte bir insanla arkadaşlık etmesi yeterli bence ayrılmak için. Bu kafadaki bir arkadaşıyla ne konuşuyordur sizce?sohbet belden yukarı çıkıyor mudur diyeyim ya da. Midem bulandı gerçekten. Lütfen geri dönmeyi buna.

Vallah cnm yani bana cok sacma Geldi kapinin önünde beklemesii hadi magdem bisey yapmadii sana peki neden anlatm geregi duydu eger yapmadiysa vallah bilemedim ..

Benimde geneleve gidip kapısının prda durmuşluğum var hemde 15 yaşında

Sezonluk bağ işinde çalışıyoduk ogünkü bağın yanında saray gibi bi ev ama gerçekden güzel evdi ne bileyim avlusu falan genişş yabi ben avlu duvarına yaslandım bizle çalışan bi abi kızdı buraya gel diye niye ya dedim anammm bi baktım lan bildiğin tabelası var genelev diye tabi o yaşta iyi kötü anlamını biliyodum utançdan öldüm

Kapıda beklemek ne ya kapıda bekleyeni olmayınca arkadaşı ş..ettiremiyomuymuş
Yada içeri paraları yetmedi de şimdi ben gireyim çıkınca anlatırım bidakine sen girersin mi demiş kankisi

Arkadaşla yemeğe gidilir tatile gidilir bunlar uçmuşşş yaa
Bi kere giden gider bugün kapıda yarın merdivende öbürgün odada bekler

Iuyy durumuna mi yazmis ? Ya anasi bacisi yok mu goren acaba

Yalan inanma kapıda beklediyse sadece parası yoktur ondandır
Asla inanmam kapıya kadar gidip de bir şey yaşamadım diyene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…