Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Ne kadar hadsiz terbiyesiz bir arkadaş. Arkadaşıda sevgilinizde gitmiş. Net.

8 yıl sonra bir insan niye söyler ki bunu ?
Ben sormuştum. “Hayır, senden önce kimseyle ilişkim olmadı” demesini umarken, hatta bu cevabı duyacağımdan eminken çok yanılmışım. “Evet oldu” dedi. Sakince sorunca da döküldü işte her şeyi. Sadece 1 defa gittiğini söyledi ama ben içten içe ona pek inanmıyorum.

Nereden öğrendin peki bunu? Sen mi yakaladın da kıvırdı
Eminim içine doğmuştur senin o an hissetmişsindir samimiyetini

Hayır bide işin en iğrenç yanı bir keresinde hatta geçen sene yakın zamanda oturdum ağladım bak dedim toplamda ilişkimiz 5-10 dk lık zaman diliminde. Sonra dönüp uyuyorsun hiç aman sarılayım konuşayım falan dediğin yok. Sen dedim gittiğin o rezil evde 1 saat boyunca ne yapmış olabilirsin.? O süre nasıl doldu ? Allahım ya bi kap getirin kusacam :KK70:
Sesli guldum valla ya.:KK48:
Neyse cvbi ne oldu.

Hepinize iyi geceler hanımlar. Bugün itibari ile sevgilimden ayrılmış durumdayım. Olayı özeletleyecek olursam sevgilim yakın arkadaşıyla dolaşırken, arkadaşı sevgilime "karıya gidelim" diye iğrenç bir tabir kullanmış. Sevgilim ben gitmedim çocuk tutturdu götür diye ben dışarıda bekledim dedi, arkadaşı da o gelmedi diye annesinin üzerine yemin etti. Arkadaşı olacak pislik yapacağını yaptıktan sonra gelmiş benimkinin yanına. Sevgilimi terk edince ben mi yaptım başkasının keyfi yüzünden ben neden suçlu oluyorum diyor bu kadar normal karşılayan tepki vermeyen insanın da gözünde normaldir bu yapılabilir bişeydir o taraklarda bezi vardır dedim kestim ilişkimi.. Bide arkadaşı durumuna şunu yazmış bir ilişkide cinsellik yoksa o ilişki yürür mü? evet ama başkasıyla..
Niye elinden tutup geneleve götürmüş arkadaşını? Ben yemedim, belli ki siz de yememişsiniz. Doğru kararı vermişsiniz ayrılmakla. Zaten söylediği doğru olsa bile bu arkadaş çevresiyle bugün girmese yarın o da girer o kapıdan.

Belki beni taşa tutacaksınız ama sevgiliyken birbirimizle geçmişimiz hakkında konuşurken bana günün birinde bu eve gittiğini itiraf etmişti. Şimdi o kişiyle 8 yıllık evliyim. İlk anlattığında çok bunalıma girmiştim nasıl böyle çirkin birşey yaparsın diye sürekli yüzüne vurmuştum eşim de hep ezilip büzülürdü. Ayrıldım kaç kere ama eninde sonunda birleştik hep. Evlendik 2 çocuğum oldu hala daha içimden çıkmıyor aklıma geldikçe midem bulanıyor. Ama olayı hata insanlar içindir yapmış bi cahillik diyerek kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Ve hala daha konduramıyorum eşime nasıl böyle bir hata yapmış zamanında diye. Bence ayrılmaktan ziyade eğer gerçekten iyi bir insan olduğunu düşünüyorsan sadece zamana bırak. Hiç söylemeyede bilirdi..
Iyi sen sevgiliyken oğrenmişsin. Ben evlendikten sonra ögrendim. Onu da nasıl ögrendim. Surekli ürolojiye gitmem lazim diyip duruyordu, sebebini soylemiyordu. Nikahi yaptik, cok onceden gittigini, hastalik kaptigini, simdi durumunun gecip gecmedigini öğrenecekmiş!! Ölür müsün öldürür müsün? Test yaptırdi da net sonucu görene kadar yanıma yaklaştırmadım. Az saf değilmisim bende haa!

Sanki umumi tuvaletten çıkmasını beklemiş. Muhabbet igrenc. Ben olsam asla inanmazdim dışarda beklediğine zaten...

Siz evlenirseniz ilerde bu arkadaş kocanı alır aleme götürür. Sanmıyorum bu defa kapıda bekleyeceğini :ıslık:

Ayrilmakla en dogrusunu yapmissin.bana da hic inandirici gelmedi.pislikten baska bisey degil ya...

Hepinize iyi geceler hanımlar. Bugün itibari ile sevgilimden ayrılmış durumdayım. Olayı özeletleyecek olursam sevgilim yakın arkadaşıyla dolaşırken, arkadaşı sevgilime "karıya gidelim" diye iğrenç bir tabir kullanmış. Sevgilim ben gitmedim çocuk tutturdu götür diye ben dışarıda bekledim dedi, arkadaşı da o gelmedi diye annesinin üzerine yemin etti. Arkadaşı olacak pislik yapacağını yaptıktan sonra gelmiş benimkinin yanına. Sevgilimi terk edince ben mi yaptım başkasının keyfi yüzünden ben neden suçlu oluyorum diyor bu kadar normal karşılayan tepki vermeyen insanın da gözünde normaldir bu yapılabilir bişeydir o taraklarda bezi vardır dedim kestim ilişkimi.. Bide arkadaşı durumuna şunu yazmış bir ilişkide cinsellik yoksa o ilişki yürür mü? evet ama başkasıyla..

Kesin kapıda beklemiştir. Ayrıca olanlardan Senin nasıl haberin oldu? Yeni üye konu cinsellik. Hmm burnuma hic iyi kokular gelmiyor:işsiz:

X