Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Belki beni taşa tutacaksınız ama sevgiliyken birbirimizle geçmişimiz hakkında konuşurken bana günün birinde bu eve gittiğini itiraf etmişti. Şimdi o kişiyle 8 yıllık evliyim. İlk anlattığında çok bunalıma girmiştim nasıl böyle çirkin birşey yaparsın diye sürekli yüzüne vurmuştum eşim de hep ezilip büzülürdü. Ayrıldım kaç kere ama eninde sonunda birleştik hep. Evlendik 2 çocuğum oldu hala daha içimden çıkmıyor aklıma geldikçe midem bulanıyor. Ama olayı hata insanlar içindir yapmış bi cahillik diyerek kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Ve hala daha konduramıyorum eşime nasıl böyle bir hata yapmış zamanında diye. Bence ayrılmaktan ziyade eğer gerçekten iyi bir insan olduğunu düşünüyorsan sadece zamana bırak. Hiç söylemeyede bilirdi..
Kac yasında gitmiş ?

Toplumda malesef erkek çocuklarını oraya götürmek gibi iğrenç bir adet var. Gecen Gün haberde izlediyseniz 16 yasında çocuğu dayısı götürmüş. Belki de eşiniz de küçüktü ve baskalarına uydu.

Sizin erkek arkadaşıniz ergen mi niye kapida bekliyor? Midem bulandı sohbet konusundan swvgilisi olan adama kariya gidelim diyor.
Giden o işi de mutlaka yapmıştır. Hadi yapmadi oralara gitmesi bile yanlış. Ayrilmak en iyisi olmuş

Nasıl gittiklerini bilmiyorum tam olarak arkadaşı öğrenmiş o binaya navigasyonla gitmiş de olabilirler, ne olursa olsun midesizlik ya, görüşlerime uygun bir insan değilmiş ağlaya ağlaya unutacağım

"Beni gotur" demis cocuk. Ikisi de yolu bilmese beni gotur demez. Genel evde isi olmayan niye gitsin kapisinda beklesin cikinca kolonya da dokmus mu eline :KK70: hahahah
Bosver yahu.

Ne alaka bunu size söylemiş. Sanmam beklediğini oda gitmiştir.. malesef erkekler bu evlere gidiyor. Hemen her erkeğin hayatında gitmisligi vardır. Onlar acısından deneyim olarak goruluyor. Sonrasında bunu alışkanlık yapanlar çok. Bu evlerde çalışanlar sahipler nasıl para kazanıyor çok giden olduğundan dolayı. Toplum artık bunu normallestiriyor. Demem o ki gitmişse gitmiş. Sana desede gider demese de gider. Sen ayrılmışsın kaldiramadigin icin. Ama erkekler bunu ihtiyaç olarak görüyor malesef. Aldatma fln değil onların nazarinda.

Sana anlatmasi sacma olmus .hadi boyle birsey oldu sana anlatilacak birsey mi.aralarindaki bir muhabbet bu.ayrica oyle yerlere gitmek de normal bir sey degil bence.bir de ne kadar korunsa da cinsel bir hastalik kapsa ne olacak

Para karsiligi seks yapmayi bu kadar normal goren bir adamdan her pisligi beklerim.
Aynisini siz yapsaydiniz, arkadasim gitti ben kapida bekledim deseydiniz kabul eder miydi sizce?

Belki beni taşa tutacaksınız ama sevgiliyken birbirimizle geçmişimiz hakkında konuşurken bana günün birinde bu eve gittiğini itiraf etmişti. Şimdi o kişiyle 8 yıllık evliyim. İlk anlattığında çok bunalıma girmiştim nasıl böyle çirkin birşey yaparsın diye sürekli yüzüne vurmuştum eşim de hep ezilip büzülürdü. Ayrıldım kaç kere ama eninde sonunda birleştik hep. Evlendik 2 çocuğum oldu hala daha içimden çıkmıyor aklıma geldikçe midem bulanıyor. Ama olayı hata insanlar içindir yapmış bi cahillik diyerek kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Ve hala daha konduramıyorum eşime nasıl böyle bir hata yapmış zamanında diye. Bence ayrılmaktan ziyade eğer gerçekten iyi bir insan olduğunu düşünüyorsan sadece zamana bırak. Hiç söylemeyede bilirdi..
Aynen insanın içine batıyor, konduramıyorsunuz. Ben bu durumu evlendikten 8 yıl sonra öğrendim. Daha önce bu konu hakkında hiç konuşmamıştık. Hatta bir kaç ay önce konu açmıştım bununla ilgili. Herkes çok büyüttüğümü bunun abartılacak bir şey olmadığını söylemişti. Aklıma geldikçe iğreniyorum.

Kac yasında gitmiş ?

Toplumda malesef erkek çocuklarını oraya götürmek gibi iğrenç bir adet var. Gecen Gün haberde izlediyseniz 16 yasında çocuğu dayısı götürmüş. Belki de eşiniz de küçüktü ve baskalarına uydu.
Yok canım askerdeyken 20 yaşında gitmiş. Çarşı izinlerinde arkadaşları gidermiş hep bizimki de aynı seninki gibi kapıda beklermiş . Bir gün arkadaşı çok ısrar etmiş illa sen de gel diye gitmiş. Kaç kere yüzüne vurduysam hepsinde gözleri doluyor sus tamam kendimden iğreniyorum nasıl yaparım ben bu hatayı diye. Onun pişmanlığı benim mide bulantımı geçirmiyor yalnız..

Yok canım askerdeyken 20 yaşında gitmiş. Çarşı izinlerinde arkadaşları gidermiş hep bizimki de aynı seninki gibi kapıda beklermiş . Bir gün arkadaşı çok ısrar etmiş illa sen de gel diye gitmiş. Kaç kere yüzüne vurduysam hepsinde gözleri doluyor sus tamam kendimden iğreniyorum nasıl yaparım ben bu hatayı diye. Onun pişmanlığı benim mide bulantımı geçirmiyor yalnız..
Cahillik işte. ..

Aynen insanın içine batıyor, konduramıyorsunuz. Ben bu durumu evlendikten 8 yıl sonra öğrendim. Daha önce bu konu hakkında hiç konuşmamıştık. Hatta bir kaç ay önce konu açmıştım bununla ilgili. Herkes çok büyüttüğümü bunun abartılacak bir şey olmadığını söylemişti. Aklıma geldikçe iğreniyorum.
Hayır bide işin en iğrenç yanı bir keresinde hatta geçen sene yakın zamanda oturdum ağladım bak dedim toplamda ilişkimiz 5-10 dk lık zaman diliminde. Sonra dönüp uyuyorsun hiç aman sarılayım konuşayım falan dediğin yok. Sen dedim gittiğin o rezil evde 1 saat boyunca ne yapmış olabilirsin.? O süre nasıl doldu ? Allahım ya bi kap getirin kusacam :KK70:

8 yıl sonra bir insan niye söyler ki bunu ?

X