Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Ben anlamıyorum arkadaşım sizleri
Empati de kuramıyorum
Eski sevgilisiyle sevişmiş, tek eşli cinsel hayatı olan adamdan da iğreniyorsunuz, bundan da.

Sevişin o zaman hepiniz, kapansın genelevler. Seks işçisi hemcinslerimiz de kurtulsun leş kokulu heriflerden.

Dogruya dogru " el degmemis" erkek bulmak cok az bi ihtimal. Yani gercek oki benim ilerdeki kocamda elbet zamaninda biseyler yasamis olacak. Ve bu kabulum olacak mecburen. Sizin kacirdiginiz nokta; benle sevgiliyken/ evliyken baska kadinlara gitmesi. Iste bunu kabullenemem

Dogruya dogru " el degmemis" erkek bulmak cok az bi ihtimal. Yani gercek oki benim ilerdeki kocamda elbet zamaninda biseyler yasamis olacak. Ve bu kabulum olacak mecburen. Sizin kacirdiginiz nokta; benle sevgiliyken/ evliyken baska kadinlara gitmesi. Iste bunu kabullenemem
Ama geçmişte yazmış konu sahibesi
Belki adam bilse ilerde onunla evlenecek, önünden geçmezdi.

bu değişik bir durum, vaktiyle demirel ''genelevleri kapatalımda bizi mi .... ler '' demişti.....

buraya gidecek olan çok fazla ınsan var ve hatta oraya gitmeye devam etseler, taciz tecavuz olaylarının olmaması ıcın bu bi engelleme olmalı, hoş bu defada paramız yoktu diye iğrenç açıklamlaarla savunmalar çıkmıştı,

etrafta sapık sapık dolaşmak yerıne gıtsınler ne halt edıyorlarsa etsınler, sonra cocuklara bıle asılmasınlar,oofff gerildim sabah sabahhhhh :KK62:

konu sahıbıne gelince, kapıda beklemiş olduguna inanamadım ben ama tabi siz daha iyi tanırsınız karşınızda ki insanı..

Genel ev mi hala oraya gidecek cahil cuhela mi var.
Tuhaf

Gitmiyor sanımıyoruz, gitmiyo, gitmedi,gitmez, beni aldatacak bile olsa orda aldatmaz, benden ayrılsa bile gitmez, çünkü bu bi seks meselesi değil "kalite" meselesi :KK66: benim eşim biriyle birlikte olabilmek için para verecek kadar zavallı ve çaresiz olmaz.. Durumu bu kadar iğrenç bulmamın nedeni seks değil, mide mevzusu :KK66:

tabii zaten burdaki bayanların kocaları sevgilileri hep dandik çürük tipler de bir sizinki A kalite. :KK70: biz ne ''kaliteli'' erkeklerin ne haltlar yediğini gördük o yüzden öyle körü körüne güvenmeyin. hiçbir erkek %100 güveni haketmez en yapmayacak olanı fırsatını bulunca öyle haltlar ediyor ki...

tabii zaten burdaki bayanların kocaları sevgilileri hep dandik çürük tipler de bir sizinki A kalite. :KK70: biz ne ''kaliteli'' erkeklerin ne haltlar yediğini gördük o yüzden öyle körü körüne güvenmeyin. hiçbir erkek %100 güveni haketmez en yapmayacak olanı fırsatını bulunca öyle haltlar ediyor ki...
Siz tam anlayamadınız galiba tekrar anlatayım; bu kadar emin konuşmamın sebebi güvenle alakalı değil.. Eşim belki beni aldatmıştır aldatıyodur.. Değişik fantazilere sahiptir grup seks falan yapıyodur,yapmıştır,yapacaktır.. Ama bunların hiçbirini para verip yapmaya ihtiyacı yok diyorum.. O kadar aciz bi duruma düşmeyecek bi kültür ve yaşam standardı seviyesine sahip diyorum.. Zaten oraya gidebilme ihtimaline sahip zihniyetleri emin olun ki sadece evlenerek değil arkadaş bile olsanız anlayabilirsiniz çok güvenmeyle bilmemneyle alakası yok yani, topluma, kadına, sekse bakış açısını bilmek bunu bilmek için yeterlidir. Değil eşim, benim etrafımda arkadaş, eş dost olarak bile kalamaz o kişiler :KK66: Barındırmam yani anlayacağınız bu iğrenç tipleri :KK66: Ha bu arada benim etrafımda dolaşmadığı sürece kimin kocasının, sevgilisinin hangi kalitede olduğu da beni alakadar etmez :KK66:

Herkes “nayırrr, nolamazzzz asla kabul edilemez” demişte gelgelelim isviçre.de yaşamıyoruz.. yurdum topraklarında bu işler böyle yürüyor..kaç kadın cinselliğini özgürce yaşayabiliyor ki..bu çocuk cinselliği sevgilisiyle paylaşabilsin?!

45 yaşında hiç cinsel birliktelik yaşamamış bir hatunla sohbet ederken “bunu yaşayamadan ölüp gideceğim” dedi..bende “bekar birine rastlaman zor ama bu hiç kimseyle yaşayamayacağın anlamına gelmiyor” dedim..aldığım yanıtsa “ayıp ben yapamam” oldu.bir prof “bu ülkede ayıp, günahtan daha önemli” demişti..o kadar doğru bir tanımlama ki..

Mesela y.dışında erkek aldatsa dahi saklamayıp söylüyor, kadın öyle karar veriyor devam edip etmeyeceğine..yada adam biriyle tanıştım flört ettim ama yatmadım diyor.onlarda önemli olan dürüstlük iken bizde sevgili kişisi doğruyu bile söylese “nasıl olurrr,kabul etmemmm aslaa” diyerek noktayı koyuyor..yani dürüst olmanın artısı yok ama her haltı yiyip saklarsan on numara sevgilisin.

Kadın evlenene kadar bekliyor, erkekte beklesin..yahu 20li yaşlarda hormonların tavan yaptığı dönemler..napacak çocuk çalı çırpıya sürtünüp alev mi çıkaracak?!

Pembiş gelinlerin ve profillerinden mutluluk akan yurdumun tatlış kadınlarının kocişkolarıda o yollardan geçti..adamlar dile getirselerde, getirmeselerde..gerçekçi bakmalı..hayat olamazların olmadığı ütopik bir yer değil.

Bütün kocislerin geneleve gittigini sanmıyorum.
Bakir evlenen erkek de cok ,sanılanin aksine

Bakir evlenen erkek de cok ,sanılanin aksine sevgilisi olmayan veya sevgilisi olup ilişkiye girmeyen cok

Son düzenleme:
Bakir evlenen erkek de cok ,sanılanin aksine sevgilisi olmayan veya sevgilisi olup ilişkiye girmeyen cok
Bakir evlenmese bile ne bileyim sevgilisiyle geçmişte yaşamıştır vs olsa Daha iyi. Ama genelev fikri onlara çok cazip geliyor ben bu psikolojiyi çözemedim. Param var gücüm var baş eğdiririm mevzusu belki ama yani gidip Rihanna’yla randevu ayarlamış değilsin ki bu kadar hevesli olasın ööğğ

Ben girmedim mi demiş hahhaa niye gittin la o zaman kavas. Kız hiç olmazsa iyi huylu kötü huylu siğil yapar bunlar. Genital siğil kadar can sıkıcı birsey yok.

X