Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

Kapıda niye beklemiş ayol kanlı çarşaf bekleyen cahil kvler gibi.
Öyle pis pis gezecekler miymiş bide ıyy.
Sevgilin bi halt yememiş bile olsa sırf böyle arkadaşı olduğu için ayrılınması gereken erkekler kategorisinde.

Seni üzmek istemem ama erkeklerin klişe yalanıdır, arkadaşımı götürdüm ben kapıda bekledim. Çok bilindik bir yalan...

konu çok fena. sevgilinizde girmiştir muhtemelen, kapıda beklememiştir yüksek ihtimal, oraya girince şey yapılıyormuş, bakıyorsunuz, hangisi hoşunuza giderse, bu diyip seçiyormuşsunuz, yani bir kıyafet alır gibi, esmer sarışın beyaz tenli yaşlı, genç, zayıf, şişman, uzun boylu kısa boylu, kişi nasıl tercihte bulunursa, ona göre seçim yapıyor, hatta illa ilişkiye girilecek diye bir şey yokmuş, gezebiliyosunuz da etrafta. ama çok kısa sürüyormuş 10 dakika falan. nasıl işse :)

nerden mi biliyorum, yıllar önce, arkadaş grubundaki erkek arkadaşlarım anlatmıştı, 5 kız olarak hayretle dinlemiştik, :)

Hayatınn söyle bi gerçegidee varr maalesef her erkeğin öylee bi geçmişi olmuştur olmasa bilee her erkeğin etrafında öyle densiz arkadaslarıı mevcuttur yani sevip güvenyosanız boşuna ayrlmışsınız ondan ayrılıp kendisi ya da arkadaşarı çok dürüst olan birinii bulmanız imkansızaa yakın kötüyü bırakınca daha iyisi gelmiyo özellikle bu konuda biz kadınların bu gerçegi kabul etmesi lazım kendisi yapsa ayrıı ama kendisi yapmamış gitmemişş her erkeğin böyle bi arkadasıı vardır özellikle birbirlerini koruyan özeline karışmayan falan erkekler bizim gibi değiller maalesef yanii sütten çıkmışı zor bulunur diye düşünüyorum yinede sizin kararınız

ayrilmakla cook yerinde bir karar vermissiniz.
siz bir insanla neden sevgili olursunuz?
neden birine zaman ayirip emek verirsiniz?
vakti zamani geldiginde o kisiyle yuva kurmak icindir degil mi?
evliligi birlikteligi cinsellikten ibaret sanan yada bu tur insanlarin dusuncelerini normal karsilayan biriyle yuva kurulmaz.
9 aydir neredeyse hamileyim kocam bir kere yanyana gelmedik o zaman bizim evliligimizde bitmeliydi hersey seks mi?

Kadinlar icin normal gorunmediginden tabi arkadaşımı jigolaya götürdüm kapida bekledim olmuyor ama iste o tarz birsey olsa ortalik yıkılır.

Erkekler.hemen sallıyor ben kapida bekledim vallahi billahi sucsuzum diye

Aman igrenc birde cikip gezmis diger hanzo . Git bir evine dus al ne gezmesi ya

Edit: gezdik diye sizinki diyor gerci belki cikip dagildilar eve ama sizinki böyle kurguladi.

Genelev mi kaldi ya? Insanlar internetten eskort bulup otelde ya da evde bulusuyor artik. Oyle geneleve gitmek, kapida beklemek bana pek inandirici gelmedi.
Var kız, Taksim'de zürafa sokakta :)
Ben turist gezdiriyorum boş zamanlarımda. Böyle ilginc konaklar, güzel bahçeler falan varsa söyle bir bakınıyorum 'nasıl bir yer,ucuz mu,birini getiririm buraya' diye.
Bir gün bir erkek arkadaşla epey bir gezip Karaköyden Taksim'e çıkan merdivenlerden çıktık, karşıma çok güzel, beyaz bir konak çıktı. Kapısında da 'polisler askerler silahını emanete bırakıp girebilir' falan gibi birşeyler yazıyor. Ben de en masum duygularımla polis konukevi falan oluyor ya, daha ekonomik tesisler :)) öyle mi diye baktim,kapıdaki görevliye 'abi burası ne tam olarak?' dedim. Geldi yanımıza,beni görmezden gelip tuttu arkadaşımı kenara fısır fısır birşeyler söyledi.
Tabii o ara anladım ben
Ülkemizde hala yaşatılan bir kültür yani,doğrudur.
Ama konu sahibinin sevgilisinin kapıda beklediği yalandır

Arkadasiyla mi konusuyorsunuz bu muhabbetleri? Siz nerden ogrendiniz?

Yazıp yazmamakta kararsızdım ama genel ev diyince akla birbirinden çekici kadınların direk dansı striptiz falan yapıp uzun uzadıya seviştiği yerler gelmesin.Afedersiniz işemek gibi ihtiyacın hızlıca halledilip çıkıldığı özensiz pis yerler.(İş sırasında ekmek arası yiyeni duydum) Bunu ben söylemiyorum,yabancı birinin araştırmasında geçiyordu.Belgeselini mi yaptı artık nedir bilmiyorum..
Sinan Akyüz’ün ismini şuan hatırlayamadığım bir kitabında böyle bir hikayede bütün detaylar vardı..Çok fazla müşteri alan kadınların iki parmaklarıyla vajinayı taklit etmeleri falan

Yeterince aydınlandıysak susiyim ben artık

Seni üzmek istemem ama erkeklerin klişe yalanıdır, arkadaşımı götürdüm ben kapıda bekledim. Çok bilindik bir yalan...
Bir arkadaşımın başına gelmişti. Kız inandı. Masaj salonu maskesi altında işletilen bir yerdi. Ben inanmadım. İçeri giren yemin etti diğeri girmedi diye. Hep aynı senaryo.

Yillar once ben ilk Istanbul a gittigimde benzer olay basima gelmisti.
Karakoy taraflari cok tarihi, sokak sokak geziyorum. Bir caddeye girdigimde kosedeki donerci israrla bana nereyi ariyorsunuz diye soruyor, ben de adama yuzumu bile donmedim ona neyse diyerek. Ama karsidan gurup gurup sanki koyden yeni gelmis, baslari onlerinde erkekler geliyor..Biraz daha ilerledim. Artik dilenci mi diyim, duskun mu diyim yasli bir adam bana ''abla burasi geneleve cikiyo'' demesiyle benim donup hizli adimlarla sokaktan cikmam bir oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…