Genel eve giden erkek hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Canım çok yanıyor

cünüp mü gezdi acaba.hemen işi bıtırıp çıktığına göre.hemde saferi ayında..iyiki ayrılmışsın.

Boyle bir sey yapip yapmamasindan ziyade,gelip sana arkadasimla boyle bir yere gittik, bende kapida bekledim diye anlatmasi cok itici. Arkadasinin sosyal bir medyada iliskiler ve cinsellik uzerine yazdigi yazida cok avam. Yaslarinin cok genc oldugunu varsayiyorum. Boyle insanlarla arkadaslik etmemeni tavsiye ederim.

sayfaları okudum da bir kaç kişi daha yazmış sevgilim,kocam arkadaşıyla gitmiş ama kapıda beklemiş diye

niye kapıda bekliyorlar bunun mantığı nedir ya çocuğunu okula bırakıp okul kapısında bekleyen anne gibi :KK53:

beni götür dediğine göre oraları bilen ayrıldığınız sevgiliniz başka bir açıklaması yok geçmiş olsun Allah kurtarmış.

Hepinize iyi geceler hanımlar. Bugün itibari ile sevgilimden ayrılmış durumdayım. Olayı özeletleyecek olursam sevgilim yakın arkadaşıyla dolaşırken, arkadaşı sevgilime "karıya gidelim" diye iğrenç bir tabir kullanmış. Sevgilim ben gitmedim çocuk tutturdu götür diye ben dışarıda bekledim dedi, arkadaşı da o gelmedi diye annesinin üzerine yemin etti. Arkadaşı olacak pislik yapacağını yaptıktan sonra gelmiş benimkinin yanına. Sevgilimi terk edince ben mi yaptım başkasının keyfi yüzünden ben neden suçlu oluyorum diyor bu kadar normal karşılayan tepki vermeyen insanın da gözünde normaldir bu yapılabilir bişeydir o taraklarda bezi vardır dedim kestim ilişkimi.. Bide arkadaşı durumuna şunu yazmış bir ilişkide cinsellik yoksa o ilişki yürür mü? evet ama başkasıyla..

kusacağım..
benim midem bulanır. o kadından bir mıkrop bulasabilir. ben takıntılı bi insanım aslaa olmazz

Başını tutmak tabiri tamda bu olsa gerek :KK48: lütfen kusura bakmayın ilk bu geldi aklıma
Kesinlikle doğru bir karar vermişsiniz. Hangi akla hizmet etmiş gerçekten çok itici
Bu zihniyette insanlardan uzak durun. Karıya gidelim ne ya cahil cahil hareketler

“Karıya gidelim” diyen cahil ve basit. Onu oraya götürüp kapıda bekleyen de zır deli. Kurtulduğuna sevin..

Yani burda bu kadar tepki veriliyor da sizlerin kocaları sevgilileri gitmiyor mu sanıyorsunuz?
maşallah kimsenin hayatındaki erkek buraların önünden bile geçmiyorsa halen nasıl iş yapıyor buralar bir düşünün?

genelevde çalışan bir kadın anlatıyordu müşterilerinin çoğu evli erkeklermiş mesela. yani sizin o ''masum'' kocişleriniz zamanı buldu mu buralarda soluğu alıyor olabilir.

o yüzden konu sahibinin sevgilisine sırf oraya gitti diye bu kadar yüklenmek saçma. kapıda da beklemiş olabilir. bekleyenler oluyor. peki sizin sevgilinizin gitmediğine nasıl eminsiniz?
size söylemiyor diye gitmiyor mu zannediyorsunuz?

erkekler için cinsellik kadınlardan farklı işliyor. biz yapmadan dururuz onlar da dursun diyemiyoruz çünkü anatomileri başka. daha erken tanışıyorlar ve belli aralıklarla boşalmak zorundalar bu da hep masturbasyonla olmuyor.

Bu ne çirkin bi
Ben anlamıyorum arkadaşım sizleri
Empati de kuramıyorum
Eski sevgilisiyle sevişmiş, tek eşli cinsel hayatı olan adamdan da iğreniyorsunuz, bundan da.

Sevişin o zaman hepiniz, kapansın genelevler. Seks işçisi hemcinslerimiz de kurtulsun leş kokulu heriflerden.

Bu ne çirkin bi söylem ya, zorunda mıyız her sevgili olduğumuzla sevişirsek ohoo.. Ölüyor mu yapmasa ? Böyle mi düşünüyorsunuz? Gitmeyen de vardır. Onlar nasıl dayanıyosa diğerleri de dayanabilir demekki. Karakter meselesi

Herkesin kendi görüşü, ben sorun yapmam. Yapmadım yani, sonuçta başkasının görüşünden başkası sorumlu olmamalı.
Kaldı ki dürüst davranıp söylemiş. Böyle bir niyeti olsa söylemezdi.

kapıda beklemek nedir yahu hiç inandırıcı değil. ıyy iğrenç ya geneleve giden erkek nedir. hastalık kapar size de bulaştırır mazallah uzak durun

Adam içeri girmiş, işini bitirip sonra çıkıp bir de eşinle gezmiş mi :s o derece doğal yani...
Hakkaten iğrenç zihniyetler. Duş hizmeti de almış mı acaba? Böyle pis arkadaşlarının olması bile ayrılmak için yeterli bi sebep.

Bir yerden duyar kızarsın diye anlatıyorum dedi

Böyle birseyi kim nerden duyacakta sana söyleyecek? Sülalesini toplayıp ben arkadaşımla geneleve gittim ama kapıda bekledim haberiniz mi olsun diyecek ? Eğer bu gerçek bi konuysa ayrılman isabet olmuş. Sakin barışayım deme. Bugün kapıda bekledim diyen erkek öbur gün koridorda öbur gün salon da aaa nasıl geçtim yatağa farkında degilim der :KK66:

Hakkaten iğrenç zihniyetler. Duş hizmeti de almış mı acaba? Böyle pis arkadaşlarının olması bile ayrılmak için yeterli bi sebep.
Almıştır. Esprisi de var ya “sen istiyor duj , verecek 15 dolar daha” ahaha :))

X