Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydınn kızlar :)

Dün akşam yemeği 3 kaşık kuru fasulye 2 kaşık pilav :)

Dün doğum günü vardı 3 çatal yaş pasta 1 küçük dilim su böreği 1 küçük dilim patatesli kek (Börek ve keki ben yapmıştım) 1 bardak fanta içtim

Sabah kalkar kalkmaz hazırlanıp işe geldim geç kalıyorum diye biraz tempolu yürüdüm :)

Yarım litre su içtim :)

Dün doğum günü vardı 3 çatal yaş pasta 1 küçük dilim su böreği 1 küçük dilim patatesli kek (Börek ve keki ben yapmıştım) 1 bardak fanta içtim

Sabah kalkar kalkmaz hazırlanıp işe geldim geç kalıyorum diye biraz tempolu yürüdüm :)

nice senelere zeroooooooooooooooooooooooosimaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):KK71:afiyet olsun..

Kızlar kızlar nabersiniz bugün hava pek güzel dışarı çıkıp stres atmak istiyorum tabi kaçamak yapmadan:KK73::KK73:

merhaba kızlar öğlen biraz peynir 1 adet yulaf kepeği ekmeği 1 kupa siyah çay
akşam 1 kase tavuklu yoğurt çorbası (tam rejim çorbası) 2 bardak su akşam 50 mekik 150 bacak hareketi 50 squat 500 yan hareketi

Afiyet olsun cnm:KK68:

Ohh ohh götürrr sen su böreklerini patatesli kekleri yaş pastaları :kk77:
Kızlar kızlar nabersiniz bugün hava pek güzel dışarı çıkıp stres atmak istiyorum tabi kaçamak yapmadan:KK73::KK73:

Nerelerdesin cancağızım gubu açtın kaçtın, sınavlar nasıl geçti?

Kızlaaaarr kg veremiyorum niye yaaa niye yaa niyeeeeeeeee:KK61::KK61::mad::mad:
Çok bişeyde yemiyorum ama kg vermem durdu gibi.. Vücudum bu kiloda kalmak istiyor sanki.. Vucudumu kaale almadan diyete devam ediyorum..:KK47:

Dün yediklerimi yazayım iyimi çokmu siz karar verin bakalım,

Sabah:1 bardak süt 4 yk yulaf ezmesi
Öğle: Salata, 3 köfte yoğurt
öğle arası 1.5 km kadar yürüyüş
Ara: Portakallı form (küçücüüük kremasız olanlar varya onlardan)
1 tane kakaolu kayısı
Sütlü kafeinsiz kahve
Akşam: 3 nugget ve 4 yk lor peyniri ilaveli nar ekşili bol salata 1 dilim ekmek
Ara:1 muz, az çilek

Çokmu bu menüüü?:KK57::KK57:

Son düzenleme:
Ohh ohh götürrr sen su böreklerini patatesli kekleri yaş pastaları :kk77:

Yemeyince laf diyolar bende ucundan kıyısından yiyorum işte :p

Kızlaaaarr kg veremiyorum niye yaaa niye yaa niyeeeeeeeee:KK61::KK61::mad::mad:
Çok bişeyde yemiyorum ama kg vermem durdu gibi.. Vücudum bu kiloda kalmak istiyor sanki.. Vucudumu kaale almadan diyete devam ediyorum..:KK47:

Dün yediklerimi yazayım iyimi çokmu siz karar verin bakalım,

Sabah:1 bardak süt 4 yk yulaf ezmesi
Öğle: Salata, 3 köfte yoğurt
öğle arası 1.5 km kadar yürüyüş
Ara: Portakallı form (küçücüüük kremasız olanlar varya onlardan)
1 tane kakaolu kayısı
Sütlü kafeinsiz kahve
Akşam: 3 nugget ve 4 yk lor peyniri ilaveli nar ekşili bol salata 1 dilim ekmek
Ara:1 muz, az çilek

Çokmu bu menüüü?:KK57::KK57:

Yoo aslında çok gibi durmuyor bence o kadar metabolizma artık yavaştan alıyor bence bende veremiyorum kaldım öyle :KK43:

Günaydınn kızlarr

Akşam yemeği 1 dilim börek 5 6 tane hamsi balık

Ara öğün eti bidolu bi tanesi :)

SAbah geç kalıyodum işe bayağı hızla geldim yarım litre su içtimm

Yemeyince laf diyolar bende ucundan kıyısından yiyorum işte :p

Yoo aslında çok gibi durmuyor bence o kadar metabolizma artık yavaştan alıyor bence bende veremiyorum kaldım öyle :KK43:

Di mi ya.. çok yemiyorum ki ben neden veremiyorum.. yürüyüşte var.. su biraz az içtim az dediğimde 1 lt kadar yani..:110:
Günaydınn kızlarr

Akşam yemeği 1 dilim börek 5 6 tane hamsi balık

Ara öğün eti bidolu bi tanesi :)

SAbah geç kalıyodum işe bayağı hızla geldim yarım litre su içtimm
Afiyet olsun cnm:KK19:

Di mi ya.. çok yemiyorum ki ben neden veremiyorum.. yürüyüşte var.. su biraz az içtim az dediğimde 1 lt kadar yani..:110:

Afiyet olsun cnm:KK19:

Bende suyu az içmeye başladım senin gibi 1 buçuk litreyi bulmuyor ondan olabilir mi ki ?

Bi de sporu aksatıyorum bu hafta sabahları geç kalkıyorum akşam bi yerlere gidiyoruz fırsat bulamıyorum hiçç

Bende suyu az içmeye başladım senin gibi 1 buçuk litreyi bulmuyor ondan olabilir mi ki ?

Bi de sporu aksatıyorum bu hafta sabahları geç kalkıyorum akşam bi yerlere gidiyoruz fırsat bulamıyorum hiçç
Olabilir cnm.. Su metabolizmayı hızlandırır çünküü su içilmediği zaman metabolizma yavaşlayacağı için daha az kg verilir... Suyu biraz daha arttıralım bakalm sudanmıymış...

Bi de hızlı kilo verdiğimiz dönemde dikat et bak ikimizde çok su içiyorduk...:KK14: Benim 3 lt yi buluyordu..

Olabilir cnm.. Su metabolizmayı hızlandırır çünküü su içilmediği zaman metabolizma yavaşlayacağı için daha az kg verilir... Suyu biraz daha arttıralım bakalm sudanmıymış...

Bi de hızlı kilo verdiğimiz dönemde dikat et bak ikimizde çok su içiyorduk...:KK14: Benim 3 lt yi buluyordu..

Aynen olabilir sudan biraz gayret edelim fazla içmeye :)

Benim de 2 5 ltreyi buluyodu evet :)

O zaman ben bi su içeyim :KK70: dedim ve yarım litre suyu kafama diktim :KK70:

1 litreye tamamladım şimdi :KK53::KK53:

X